3 dni ciemnosci

• Patroni

Spotkaliscie sie z tematem 3 dni ciemnosci? Tak na rozluznienie wrzucam;)
    Bo po tym koronawirusowym szalenstwie juz jestem praktycznie przekonana ze to tylko odwracacz uwagi. Jak widac cała europa w stanie gotowosci, wojsko przygotowane. Tylko nie wiadomo na co sie szykuja. Wiec pogrzebalam troche w spiskoriach i temat ktory ciagle wraca to zapowiadane 3 dni ciemnosci.
    Opcji jest kilka
    *jedna to wybuchy wulkanow
    *druga to wylacznie pradu
    *trzecia to wyłaczenie internetu
    *deszcz meteorytów sppadajacych na ziemie

"Spójrz na Słońce, Księżyc i gwiazdy na niebie. Gdy okażą się zbyt poruszone i lotne, wiedź, że ten dzień nie jest daleko! Sąd Boży nadejdzie, jak piorun! Nawałnica ognia wyleje się z chmur i rozprzestrzeni we wszystkich krajach. Burze, zła pogoda, błyskawice i trzęsienia ziemi pokryją świat na dwa dni. Rozlany będzie ciągły deszcz ognia! Rozpocznie się to w bardzo zimną noc...

Co ciekawe, Jahenny podaje nawet, w jakich dniach tygodnia spadnie na ziemię kara ciemności: „Trzy dni ciemności będą w czwartek, piątek i sobotę. To dni Najświętszego Sakramentu, Krzyża i Matki Najświętszej". Dodaje jeszcze: „To będą trzy dni bez jednej nocy".

nadejdą całkowite ciemności, nikt nie powinien opuszczać swojego domu lub wyglądać przez okno. Ciemności będą trwały dzień i noc, kolejny dzień i kolejną noc i jeszcze jeden dzień, lecz następnej nocy gwiazdy znów wzejdą na niebie, a przy nadchodzącym dniu ponownie ujrzycie brzask słońca i będzie to CZAS WIOSNY!

Jak to ogladam z dzisiejszej perspektywy to mam szok.

• Borze szumiący tylko nie to.. moja mama jest typowym moherem i ciagle słysze że apokalipsa idzie i w ogóle. Te przepowiednie to bullshit. A taklie np. przepowiednie fatimskie to jedna wielka mistyfikacja. wróżenie z fusów. Najcześciej sa to jakies historie tak napisane, że da się do tego milion rzeczy przypasować...

Aczkolwiek wideo ciekawe no te maski przeciwgazowe czy cos..hmhmmm

• This post is deleted!

• Hej 🙂
    Ściema, nie ściema w każdej plotce jest trochę prawdy, teorie spiskowe to nic innego jak stawiane przez ludzi hipotezy - jeśli jednak mają swoje oparcie w źródłach nie są już teoriami spiskowymi - wiadomo źródło może być gówniane, albo wartościowe. Ale kto ma rozum niechaj z niego korzysta, czasem ktoś musi być pierwszy, przez jakiś czas nazywają go wariatem, a później mówią "ten to miał rację". W tym wypadku oby nie, ale mam coś dla Was - niezłą teorię Wam teraz przedstawię... i słuchajcie, sama na to wpadłam, także nieźle mnie opętało. 😄

Wrzucam tutaj co odkryłam, jak połączyłam informacje już istniejące i bardzo, ale to bardzo jestem ciekawa co o tym sądzicie.

1. W sieci krąży filmik, informujący o oficjalnej sytuacji z koronawirusem. Taka piękna pigułka...
      To link do niego. Proszę wyłączyć dźwięk i klatka po klatce obejrzeć go od 0:25 - 0:31 - krótko, szybko, ale jakże symboliki ukrytej w tym wiele - dlaczego, po co, pytam..

2. Jak ja zobaczyliście pewnie wulkan - poszłam tym śladem i trafiłam na przepowiednię o.Klimuszko:
      ,,Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne.’’
      źródło: http://salon-informacyjny.pl/ojciec-klimuszko-przepowiedzial-wybuch-super-wulkanu-i-potop-wlochy-zostana-calkowicie-zalane/

3. Ok, powiedział Włochy, więc... Etna.
      No i jakie info znalazłam:
      https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2019-09-08/wloski-wulkan-na-skraju-poteznej-erupcji-okoliczni-mieszkancy-moga-byc-zagrozeni/

https://www.volcanodiscovery.com/etna/news.html

To tykająca bomba.. 😕 Znajduje się w idealnej okolicy, żeby podczas eksplozji i opisanego osunięcia spowodować falę, zgodnie z tym co powiedział o.Klimuszko "Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą".

Z tego wszystkiego jednak najbardziej zastanawia mnie symbolika w filmie z pkt. 1... Dlaczego? Dodatkowo możecie zwrócić uwagę na "głupie gęsi" z pustką w oczach, które siedzą w domach, oglądają ekrany tabletów, siedzą na stercie zakupów zakładając maskę gazową. Ja tego nie wymyśliłam, oni to tam pokazali!
    Dodatkowo kawałek za wybuchem wulkanu pojawia się miasto w pyle (3 dni ciemności, w związku z chmurą pyłu? No może tak, a może nie).

A propos tego co @Cynamon napisała o czwartku, piątku i sobocie - to tak mnie jeszcze jedna rzecz zastanawia... Zbliżają się święta, wielki czwartek, wielki piątek i wielka sobota, a po trzech dniach ciemności, 12 (niedziela) czyli zmartwychwstanie.

W poniższym filmie od min. 24:00 koleś pokazuje zdjęcie Trumpa z młodości i wskazuje na symbolikę tablicy rejestracyjnej, wskazującej na wielki piątek (ukrzyżowanie) 10 kwietnia. Przypadek? Oby tak...

Co myślicie? Dziwne, co?

• Patroni

o Jeżu co za mindfuck. Nie wiem jak to jest mozliwe ale ja tym teoriom zaczynam dawac jakies mozliwe prawdopodobienstwo. Na takiej zasadzie co by było gdyby jednak. I pewnie tak to działa ze im wiecej sie szuka tym wiecej pasuje.
    Ale tez trafilam na Klimuszko i faktycznie pasuje.
    Z wulkanow jest jeszcze mozliwy ten w Yellowstone.
    Wniosek mam taki ze jezeli sie wydarzy to co czym te spiskorie strasza to tylko szczescie moze pomoc 😁

Tak dodam jeszcze ze zaczelam sie zastanawiac czy wogole mam jakis schron w okolicy i co by było gdyby faktycznie jakis wulkan pierdyknal.

• @wzdrygiwacz
    Wygrywasz samochód z piętnastoletnim zapasem kawy jacobs za najdłuższy post na tym forum.

f4c99654-0725-42c2-98f3-5a7ffe6b5b38-image.png

Każde tego typu szukanie ZNAKÓW i przepowiedni wrzucam do szufladki z napisem "rozrywka intelektualna". Jedni rozwiązują krzyżówki, inni grają w sudoku - a ci z przykładów tutaj doszukują się znaków. Większego sensu w tym nie widzę, ale może o czymś nie wiem 😉

• @Cynamon to może dzisiaj?

• @Nina Dzięks, ale ja tylko yerba i kakao 🙂
    ...choć w sumie, gdy nas kryzys położy to będę tę kawę sprzedawał lub wymieniał na zasadzie barber'u na inne cuda. Przyda się 🙂

• Ciekawe , ostatnio czytalam objawienia A.K.Emmerlich . Na podstawie jej objawien byl nakrecony film Gibsona"Pasja" i ona wlasnie wspomina , ze elity beda budowac tunele i schrony. Co do 3 dni ciemnosci to niemal kazde proroctwa na ten temat pokrywaja sie ze soba. Objawienia w Medjugorie skonczyly sie kilka dni temu.Oni tez maja wyjawic jakies fakty kilka dni przed jakims wielkim wydarzeniem. Poczekamy zobaczymy. Moim zdaniem jestesmy sterowani jak pionki w jakies grze i jesli prawda wyjdzie na jaw to bedzie naznaczona smiercia wielu osob.

1. W sieci krąży filmik, informujący o oficjalnej sytuacji z koronawirusem. Taka piękna pigułka...
      To link do niego. Proszę wyłączyć dźwięk i klatka po klatce obejrzeć go od 0:25 - 0:31 - krótko, szybko, ale jakże symboliki ukrytej w tym wiele - dlaczego, po co, pytam..

Z całym szacunkiem ale to po prostu ich intro... to taki naukowy kanał zobacz to jest w każdym filmie

• @Nina Łuhu, poszaleję po tej kawie. ☕ Wchodzę w to. 🙂 Dzięki Ci wielkie. 😘

Powiem Ci tak: jako człowiek zostałam wyposażona w wiele przydatnych w życiu cech, m.in. w ciekawość. Ciekawość dzięki, której budzi się we mnie chęć poznawania świata, rozumienia wielu różnych kwestii, pojęć i definicji. Nie zakładam, że wszystko już odkryto i nie wystarcza mi to co już wiem. Jedyne co to "wiem, że nic nie wiem. 😉
    Zatem z pasją poszukuję nowych informacji i czasami wpadam również na tego typu materiały, nad którymi tak samo jak nad wszystkimi innymi się zastanawiam. Zdolność do analizowania to kolejna wspaniała cecha.

I nie jest tak jak napisałaś, że szukam ZNAKÓW 😏 i przepowiedni, tylko zauważam je po drodze.
    Zobaczyłam kiedyś taki film, który po prostu pozostał w mojej pamięci:

Skrót dotyczący podobno nadchodzących czasów:

Cała animacja dla ciekawskich. 😉
    https://www.cda.pl/video/9304384f/vfilm

Z tego co pamiętam film ten powstał w 2012 roku.

No i spoko, obejrzałam jakiś czas temu i dzięki skojarzeniu zobaczyłam to co opisałam w pierwszym poście. Sorry, ale z kimś muszę się tym podzielić jeśli mam okazję.

Kiedy wczoraj puściłam poniższy film i ściągnęłam słuchawki, po prostu przypomniała mi się ta wcześniejsza animacja (która swoją drogą też jest zastanawiająca, szczególnie, że do czynienia mamy obecnie z "żółtą masą" - jak powiadomiła nas dzisiaj Palma:
    https://polskioffroad.com.pl/jak-rozpetano-trzecia-wojne-swiatowa/?fbclid=IwAR3wR0pdf-o5YK8RSgXz_WZxLAT9uGk6cPoKuDSMCWsszBe5PSKCDd7ZLxY).

I jeśli usłyszę o konflikcie Rosji z Chinami to zapewne znów do tego filmu wrócę, tymczasem zastanawiają mnie "głupie gęsi" z filmu o koronawirusie. 🙂

Zobaczyłam, podzieliłam się tym na zajebistym forum, na którym mogę dać upust swoim przemyśleniom. [ Ave Ziomalu ! ] 😄 😄 😄
    Licząc, że znajdę tu kogoś z kim będę mogła wymienić się spostrzeżeniami (a z pewnością jest tu zdecydowanie więcej osób, które znają się na symbolach lepiej niż ja, bo praktycznie to raczej się nie znam).
    Aha !
    I obiecuję, że jeśli wygram kolejną furę z kawą za ten post (bo chyba bardziej się postarałam 😄 ) to oddam swoją nagrodę tejże osobie. 😉

A postarałam się tak, żeby powiedzieć jak jest, a nie jak wydaje Ci się, że jest. 😉

Także całuski i powodzonka wszystkim w odkrywaniu prawdy i świata. 😘

• @Czeko
    Masz rację, sprawdziłam. Pojawia się w czterech filmach, począwszy od 26 sty 2020, czyli od nowego roku.
    Dzięki za poszerzenie horyzontu. 😘

• @Mariola I ❤ symbols too 🙂
    A od jakiegoś czasu z tyłu głowy mam dawną przepowiednię, coś o "chińskiej zarazie, która zaleje świat". Czy był to Nostradamus?

• @Nina
    O żesz w mordeczkę. Wybacz najmocjnie, ale oszołom ze mnie. Nie ogarniam jeszcze tej technologii i jak pojawiło mi się po prawej z dzwoneczkiem powiadomienie, że odpowiedziałaś na mojego posta, to po jego przeczytaniu odebrałam, że to do mnie napisałaś. 🤣

Chciałam usunąć komentarz, ale zanim się zorientowałam to już był komentarz od @Anna i taką autoprezentację pierdzielnęłam, że szkoda było kasować. 😆

Także oddaję nagrodę, którą już się chciałam dzielić i przepraszam, co złego to nie ja. 🙂

• @Mariola
    A wiesz, odpowiadając na posta wzdrygiwacza zastanawiałam się, dlaczego pojawia mi się Mariola. Przewijałam z pięć razy i serio nie widziałam Twojego posta ;D
    Albo właśnie zgarnęłam platynową statuetkę nagrody Darwina alboo

Marchwix, NWO i majnd kontrol kurde się tu dzieje!

• @Nina Brakowało mi Ciebie, hahaha 😃

• Patroni

@piotr196913 mysle ze nie. Celowalabym w ten tydzien wielkanocny raczej albo w ten czas zydowskiej paschy. Moze mnie pogielo ale czy widzieliscie ksiezyc? Bo u mnie nie ma, a ociupinke powinno byc. I swieci mocno jeden punk na niebie nie wiem czy to wenus czy ki czort.

• @Cynamon 29 kwietnia ma w nas cos walnąć . To by pasowało . Od czwartku ciemno😁

• Wspomniane wcześniej przez Kolegę zdjęcie - może być całkowicie przypadkowe, albo ma sens jeśli przyjmiemy że było aranżowane przez ludzi, którzy mają pierdolca na punkcie symboliki, numerologii:

Zrzut ekranu 2020-03-24 o 23.55.37.png

• @wzdrygiwacz "Jak przetrwać 3 dni ciemności i jak mówić prawdę" - jak poradnik skauta 😃

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii