KORONAWIRUSOWE MITY I WALKA ZE STRACHEM - OPINIA AMERYKAŃSKIEGO BIOLOGA -LEKTOR PL.


 • Tu macie video z polskim lektorem gościa który sądzi że wynalazl email. Jest biologiem, doktorem MIT i kilka dni temu usłyszałem jego wywiad w radiu 770 ABC New York, az nie moglem uwierzyc ze propagandowe media pozwoliły mu na to albo przypadkowo dopuścili go do glosu poniewaz kandyduje w tym roku do senatu USA. Człowiek jest niesamowity, atakuje deep state z prawa i lewa, oficjalnie się nie pierdzieli, podobno kryje go Tramp dlatego jeszcze go nie usunęli.
  Słaba jakość bo z komórki ale esencja jest taka, że tylko nasz system immunologiczny może nas uratować i politycy zamiast nam mówić że mamy myć ręce powinni teraz rozdawać za darmo witaminę A B C D E, bo ich decyzje i pozwolenia doprowadziły przez dekady przemysł spożywczy i farmakologiczny do takiego zatrucia naszych organizmów, że teraz prawie wszyscy jestesmy oslabieni. Zachęcam do śledzenia gościa bo jak go nie zabija to może wyrosnąć na dobrego lidera..

 • Patroni

  Potwierdzam, śledzę go i znam od jakiegoś czasu. Bardzo inteligentny gość który skupia się na rozwiązaniach.


 • Jak sie nazywa ten doktor? prosze dac imie I nazwisko, chcialabym znalezc wiecej informacji na jego temat, bardzo madrze mowi. Jem witamine A, B, C, D I E oraz K2 i omega 3 i 6.


 • Shiva Ayyadurai

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii