Partyzantka internetowa. Stańmy do walki o wolność :)

• Słupsk
    650A6D21-F9D8-49EF-AC7D-33F8C28ED7F6

• Nocna akcja kibiców Wisły.

1CF8A995-F114-4219-8E48-6BC6D30AF8B2

21EF4D73-051B-4D7F-9489-5724C76155C3

338DB3F1-9AEE-42F4-901C-A93862662A79

• Drzwi wejściowe sklepu w Kłodzku
    420BB723-72F7-44D7-A44F-93A3B04521C3

• Na Instagramie konta dotyczące Kowidozy.
    Konta,które mają bardzo duży zasięg to:

👉praawda
    👉Nelugia
    👉mateusz Mleczko Tatkowski
    👉17kk
    👉pandemiastrachu

• Hakerzy atakują firmy pracujące nad szczepionką na koronawirusa.
    Gates bije na alarm.

https://nczas.com/2020/11/15/hakerzy-atakuja-firmy-pracujace-nad-szczepionka-na-koronawirusa-gates-bije-na-alarm/?fbclid=IwAR1n33ih84r_sqMDxv6DWsWApHIsbNluCrG-_mGMh6J0CyXpIadsY12cv4M

-Coś czuje że to ustawka któregoś z rządów.Sama obstawiam odwet Putina,którego szczepionka została wyśmiana.Nie uwierzę w to,że nagle się obudzili bo wydygali przed szczepionką.

• Może ludziom,którzy się do człeka o kaganiec plują mówić,że:”ja to zaszczepiony(-a) jestem”😂.

Kto to sprawdzi?🤣

• Idealny prezent pod choinkę🎄😉

0F6BEC3F-865C-428D-A353-8A761DA3F392

Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy PCR cz.2
    34,90 zł

Ze wstępu dr. Mariusza Błochowiaka

Ministerstwo Zdrowia codziennie straszy komunikatami dotyczącymi liczby osób rzekomo zakażonych SARS-CoV-2, bazując na badaniach wymazów z nosogardzieli metodą PCR, czyli łańcuchowej reakcji polimerazy (ang. polymerase chain reaction). Problem w tym, że tą metodą stosowaną na masową skalę w laboratoriach diagnostycznych w Polsce i na świecie nie da się w żadnym razie potwierdzić zakażenia koronawirusem:

…za pomocą tego testu nie jesteśmy w stanie odróżnić, czy koronawirus dokonał jedynie kolonizacji błon śluzowych czy już zakażenia poprzez wniknięcie do komórek, w których uzyskał zdolność do namnażania się. Nie jesteśmy nawet w stanie powiedzieć, czy uzyskany pozytywny wynik związany jest z obecnością wirusa w naszym organizmie czy też są to jedynie nieaktywne jego cząstki. A zatem, odpowiadając na Pana pytanie związane z tym „krytycznym zagadnieniem”, czyli tym, „co testy PCR mogą powiedzieć na temat faktycznego zakażenia”, można udzielić odpowiedzi, która niejako nasuwa się sama: niczego takiego nie mogą powiedzieć” (prof. Roman Zieliński, genetyk, znawca metody PCR).

Test PCR nie jest nawet w stanie potwierdzić obecności całego wirusa w wymazie, a jedynie obecność (lub jej brak) fragmentu materiału genetycznego, który może, ale wcale nie musi, należeć do SARS-CoV-2:

Powielony w wyniku reakcji RT-qPCR materiał genetyczny w ogóle nie musi należeć do koronawirusa. Pamiętajmy, że materiał biologiczny pobrany w wymazie z nosogardzieli jest zanieczyszczony innym materiałem genetycznym, innymi wirusami, bakteriami, ludzkim DNA. Użyte w tej reakcji startery mogą również namnożyć ten materiał genetyczny. Dzieje się tak dlatego, ponieważ sekwencje homologiczne do użytych w reakcji starterów znajdują się w tym „zanieczyszczonym” materiale genetycznym. Reasumując, wynik pozytywny świadczy jedynie o tym, że jakiś materiał genetyczny został namnożony w wyniku reakcji RT-PCR. Aby określić, jakie jest jego pochodzenie, należałoby zsekwencjonować produkt tej reakcji. Przytoczone wcześniej wyniki zaprezentowane przez panel CDC1 pokazują, że uzyskany wynik pozytywny w teście na obecność koronawirusa to w 65% wynik fałszywie pozytywny. Ten wynik świadczy o obecności w wymazie innego materiału genetycznego niż koronawirusa (prof. Roman Zieliński).

Warto dopowiedzieć, że podczas testów diagnostycznych nie stosuje się procedury sekwencjonowania DNA, czyli ustalania kolejności nukleotydów, co pozwoliłoby potwierdzić, z jakiego pochodzenia materiałem genetycznym mamy do czynienia. Niemożność potwierdzenia lub wykluczenia zakażenia SARS-CoV-2 przy zastosowaniu testów PCR potwierdziła także podczas posiedzenia niemieckiej komisji ds. koronawirusa prof. Ulrike Kämmerer, immunolog i wirusolog:

…RNA tego wirusa znajduje się praktycznie na powierzchni wymazywanej [nosogardzieli], ale to nie znaczy, że wirus wniknął już do komórek. Nie jest to również tożsame z tym, że mamy do czynienia z obecnością nienaruszonego, żywego (to złe słowo, ponieważ wirusy właściwie nie są żywe), zdolnego do namnażania się wirusa. Nie można tego wykazać przy użyciu testu PCR.

Link do strony wydawnictwa:
    https://sklep.osuchowa.org/produkt/falszywa-pandemia-krytyka-naukowcow-i-lekarzy-pcr-cz-2-przedsprzedaz/

• No to się ludzie wkurzyli przesuniętymi feriami.Ciekawe czy podkula ogony jak reszta za pare obiecanych srebrników🤔.

• @anka marnie to widzę, skończy się tak jak z rolnikami. Część z nich będzie strajkować, a cześć będzie czekać na kasę od rządu.
    Z tymi feriami jeszcze się okaże że zmienią zdanie i zostawią tak jak były.

• Takie hasło znalazłam:
    "Ustroje padają nie dlatego, że są złe, okrutne czy niesprawiedliwe; padają, ponieważ bankrutują". ~ Cyryl Parkinson

• @nahtalie tutaj proszę zobaczyć na ciekawą postać Gut Mostowy. Podobno w państwach,,demokratycznych" Oligarhowie nie istnieją. Narty ,kurorty,ferie to są ogromne !!!!! Pieniądze

• @anka bankrutuja finansowo lub militarnie!!!!!!! Kto wie czy nie jesteśmy świadkami tego.

• @henryk00000001 Henku jestem z Tobą

• Patroni

@anka powiem szczerze że nie do końca wiem jak to jest z tymi hotelami bo moi znajomi byli w okolicach Zakopanego przez weekend i hotele otwarte, ludzi pełno itd.
    Wiec jak jak to jest? Niby zakaz jest ale?

• @cynamon może byli w Nibylandii, a nie Zakopanym 😂.Ponoć co pełnosprytniejsi obchodzą przepisy. To początek rozwoju szarej strefy.W UK Borys straszeniem obostrzeniami na święta podobno sam od siebie odpuścił jak ludzie zaczęli masowo pisać,że na to leja.

• Patroni

@anka

UK Borys straszeniem obostrzeniami na święta podobno sam od siebie odpuścił jak ludzie zaczęli masowo pisać,że na to leja.

Dokładnie. Zaczeli gadać, że na święta można się spotykac tylko w trzy domy, trzy rodziny (swoją drogą rodziny pakolskie są mega duże) bo to ma ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.
    Z jakiego "wzoru" to policzyli albo po jakich przemyśleniach do tego doszli? Nie wiadomo.
    Oczywiście od razu zapowiedzieli, że po światach prawdopodobnie wrócą obostrzenia.

Ja nie wiem, bo dla anglików świeta to zaledwie jedno przedpołudnie. Dla nas przedpołudnie pierwszego dnia świąt to dla niech całe święta. Wigilli w ogóle nie obchodzą a drugiego dnia świąt także nie ma - są wyprzedaże w sklepach.
    Więc o co ten cały cyrk?
    Co roku wielu polaków ma przejścia ze swoimi pracodawcami bo ci nie chcą dawać urlopów na dzień wigilii. Dla nas do ważny dzień od samego rana. Ale dla nich to normalny dzień zakupowy.
    Parę dni temu w pracy jedna angielka bardzo się oburzyła bo nie chcieli jej dać wolnego na dzień wigilii a ona chciała chodzić po sklepach i się obkupić.

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii