Jest pierwszy korzystny efekt koronawirusa - Pozytywny Mario zaczyna w końcu myśleć.


 • Nastał cud! Mario rozwalił system! Maro ❤


 • A tutaj jeszcze lepsze wideło naszego Marchwiusza ❤ Marchwio power!

 • Patroni

  To że on ma problemy z logicznym myśleniem to się wcale nie dziwię ale że ludzie go oglądają i mu wierzą to tylko potwierdza jak bardzo brakuje podstawowej edukacji w naszym -i nie tylko - społeczeństwie.
  Gdyby uczniowie rok w rok rozbierali na czynnini pierwsze , pod względem logicznym itp wypowiedzi polityków albo takich ludzi jak marchwiusz to by takiego posłuchu nie mieli.
  Tylko, że podstawowa edukacja leży a rządzącym nie zależy na wyedukowanym społeczeństwie.


 • @robertrobson ej ale oglądałeś te 2 filmy? 😄 Czy tak z przyzwyczajenia napisałeś na niego HEJT? 😄


 • No i jeszcze ludziska zaczną łapy myć .Mam jednak taką teorie, że ci, którzy rąk nie myją po WC nadal tego nie będą robić, i to oni przeżyją, bo wzmocnią układ odpornościowy. Chociaż może lepiej tego pomysłu nie podsuwać kanałom srutariańskim, bo jeszcze to wezmą na serio.


 • Historyczny moment, facet bierze się za materiał, który omawiała Palma 😃 .

  No ale dla mnie prawdziwie historyczny to będzie moment, jak Mario powie coś autentycznego od siebie, a nie będzie wiecznie aktorem w roli (dżentelmena na dzień kobiet 😂 ) a tutaj strażnika rozsądku.
  Poprzeskakiwałam po tym video i natrafiłam na cudo 15.40, kiedy jak zawsze stara się sprawiać wrażenie, że wierzy w to, co mówi i w temacie depopulacji robi freudowską pomyłkę i mówi "po co nas wszystkich stracić", zamiast "po co nas wszystkich straszyć" 😄

 • Patroni

  @Natalia Oglądałem, oglądałem. Problem z marchwiuszem jest taki, że w każdym filmiku ma ziarko prawdy a reszta to baśń. Tyle, że on tą baśń buduje na tym ziarnku. Podobnie w tych obu przypadkach.
  Spodziewam się, że za jakiś czas znowu wróci do tkania swojej normalnej baśni a to co tu mówi będzie zapomniane albo przekręcone jak zdarzało się już wielokrotnie.
  Powtarzam jeszcze raz, jego opowieści są na tak dużym poziomie ogólności, że te wykresy i wypunktowania w jego wystąpieniach nie są niczym szczególnym, choć na wielu robią wrażenie.
  Za jakiś czas znów będzie mówił, że miał prawde bo wirusów i tak nie ma. Podobnie kiedy powiedział, że na wschodzie (Rosja, Azja) nie wierza w wirusy i wirusów nie ma to już całkiem mnie powaliło na podłogę.
  Napisałem mu, że medycyna ludowa jak i alopatyczna w rosji zna wiele środków przeciw wirusowych podobnie jak i medycyna Chinska.

  Swoją drogą obecnie już trwają prace w Chinach na tym które rośliny zwalczją koronawirusa:
  Rhizoma Atractylodis Macrocephalae, wyciągi z cynamonowca, imbiru, kudzu (problemy płucne) i kilka innych.
  Z polskiego podwórka można stosować wyciągi:
  Śnieżynka przebiśnieg, traganek czy kora chinowca.
  W wyciągu ma znaleść się Likorina - alkaloid silnie działający przeciwwirusowo na takie wirusy jak odry, grypy, herpeswirusy i koronawirusy także.
  Traganek pobudza nasze bakterie ze szczepu L- acidophilus do produkcji interferonu-beta który bardzo silnie hamuje namnażanie koronawirusów.

  Wracając do marchwia to jego powoływania się na kolejnego uzdrowiciela od siedmiu boleści Anthonego i kolejny mit, że w wątrobie są patogeny, zanieczyszczenia i całe zło świata to ten sam element jego biznesu. Jedynie seler naszym zbawcą i nadzieją ludzkości jest.
  Pozdrawaiam


 • @robertrobson nie wiem jak ja to oglądałam, ale ja byłam zachwycona, że Mario w końcu coś mądrze prawił 😄 Zobaczycie, to dopiero wierzchołek góry lodowej, Mario jeszcze wyjdzie na ludzi 🙂


 • Co do selera to była niezła wstawka - lokowanie produktu - Mario prawdziwy przedsiębiorca 😄 Mówię Wam, jak zacznie nagrywać o ekonomii to będzie hit i ja chętnie go posłucham haha bo jak dla mnie ten matieriał był całkiem dobry 😄 Napewno lepszy niż roznosiciele teorii spiskowych. I zawsze to jakieś zwrócenie uwagi widza na to, że korona to może być przykrywka i nadmuchany problem, a obserwatorów ma całkiem sporo.


 • @Anna Śmiech to zdrowie. Mario zapewnia nam prewencje przed swirusem.


 • @Natalia jeśli mądrze prawił, to znaczy że mało dodawał od siebie.


 • @wiegul napisał w Jest pierwszy korzystny efekt koronawirusa - Pozytywny Mario zaczyna w końcu myśleć.:

  @Natalia jeśli mądrze prawił, to znaczy że mało dodawał od siebie.

  Najlepsze pod słońcem podsumowanie Maria 😃


 • Hahaha no i dobra 😄 Od czegoś trzeba zacząć 😉 Człowiek najpierw musi się nauczyć od innych lub na własnym doświadczeniu.

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii