WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

Działy / kategorie forum

• Narazie jest
    Dietowo -> Ex Wegany, karniwoy itd.
    Naukowo -> badania, artykuły
    Youtubowo
    Śmiechowo
    Lajstajlowo
    Forumowo

• Działy ok, piszę w ramach testu tego forum.

• Proponuję dodać dział przepisy na dania nie wegańskie (keto, mięsne itp) .Będziemy głosować na najsmaczniejsze.

• W dietowo rozumiem ? 🙂

• @baku Ne ma tez sensu tworzyc 100 kategorii, wiec dietowo bedzie ok.

• @GregMP zrobione 🙂

• @GregMP super pomysl z przepisami!... przy okazji testuje czy "dzialam" 😉

• @baku Ja bym jeszcze dała Portrety - bo w tym wege-carni światku mamy już konkretne postaci, które nadają tonu po obu stronach. (na ten moment mogę walnąć tu portret sv3rige'a chociazby, ale chce jeszcze dopracowac , mogę też polskich ziomali 🙂 z czasem.
    I jeszcze by się przydała zakładka na szerszą perspektywę, żeby na bieżąco ogarniać to, co się dzieje w spektrum - choćby historycznym, socjologicznym, psychologicznym. Nie wiem, czy zakładka naukowa, która już jest, by tu pasowala, bo nie chodzi mi o przerzucanie sie badaniami, ale refleksje nad zjawiskami wege-carni. Zakładka może się nazywać Zoom. Chodzi mi o nieoczywiste powiązania i omówienia na podstawie lektur, przemyśleń, inspiracji. Co myślisz?

• @baku Ja bym jeszcze dała Portrety - bo w tym wege-carni światku mamy już konkretne postaci, które nadają tonu po obu stronach. (na ten moment mogę walnąć tu portret sv3rige'a chociazby, ale chce jeszcze dopracowac , mogę też polskich ziomali 🙂 z czasem.

Mówisz o fotkach osób na wege ? jak źle wyglądają ? taki dział w ExWeganie

I jeszcze by się przydała zakładka na szerszą perspektywę, żeby na bieżąco ogarniać to, co się dzieje w spektrum - choćby historycznym, socjologicznym, psychologicznym. Nie wiem, czy zakładka naukowa, która już jest, by tu pasowala, bo nie chodzi mi o przerzucanie sie badaniami, ale refleksje nad zjawiskami wege-carni. Zakładka może się nazywać Zoom. Chodzi mi o nieoczywiste powiązania i omówienia na podstawie lektur, przemyśleń, inspiracji. Co myślisz?

Zakładka ? rozumiem że kategoria 🙂 Może w naukowo, tylko inna nazwa która coś powie, bo jednak zoom nie mówi za wiele.

• Patroni

Myślę że ogólny temat to "Wegańska Degeneracja" czy coś takiego gdzie można wtedy takie rzeczy wrzucać i filmiki które krążą po sieci.

• W dietowo brakuje mi jakiegoś działu na tematy typu: Omega 3 (mój ulubiony ostatnio hahaha), histamina, d3 czy ogólnie jakieś rozkminy. Takie dyskusyjne zagadnienia, których nie da się dopasować do konkretnej diety. Ale w sumie nie wiem czy jest sens tworzyć nową kategorię hmm. Chyba tak, bo w tych wątakch typu keto, paleo, karni takie tematy mogą się wymieszać.
    Można w sumie w Dietowo o tym pisać, wyjdzie w praniu pewnie! 🙂

• @Palma napisał w Działy / kategorie forum:

Myślę że ogólny temat to "Wegańska Degeneracja" czy coś takiego gdzie można wtedy takie rzeczy wrzucać i filmiki które krążą po sieci.

dodałem pod Ex Wegany.

@Natalia zwyczajnie jak ogólnie dyskusje załóż temat w Dietowo 🙂 już założyłem o omega 3 jak coś.

• @baku Myślę o tej literaturze. Bo niekoniecznie dany tekst jest artykułem naukowym, czy dietowym. Fajnie byłoby dzielić się tytułami książek, więc może dział - biblioteka?

• A i jeszcze coś takiego jak Aktualności. Bo czasem dzieją się różne imprezy w temacie i charakterze, wiadomo jakim... Ostatnio w Wawie była konfrontacja znanego pisarza weganina i jakiegoś restauratora mięsożercy. Zauważam niedobór ziomów na takich eventach! A przecież można by wpaść niekoniecznie wielką ekipą? Podejrzewam, że są wśród nas utalentowani matki i ojcowie dysonansów 🙂

• @Anna napisał w Działy / kategorie forum:

@baku Myślę o tej literaturze. Bo niekoniecznie dany tekst jest artykułem naukowym, czy dietowym. Fajnie byłoby dzielić się tytułami książek, więc może dział - biblioteka?

pewnie ! dobry pomysł, zaraz założę taki dział

• @Anna napisał w Działy / kategorie forum:

A i jeszcze coś takiego jak Aktualności. Bo czasem dzieją się różne imprezy w temacie i charakterze, wiadomo jakim... Ostatnio w Wawie była konfrontacja znanego pisarza weganina i jakiegoś restauratora mięsożercy. Zauważam niedobór ziomów na takich eventach! A przecież można by wpaść niekoniecznie wielką ekipą? Podejrzewam, że są wśród nas utalentowani matki i ojcowie dysonansów 🙂

hmm no to dobre, coś jak eventy tylko trzeba pomyśleć gdzie to najbardziej pasuje

• Czy cmentarzysko w dziale Dietowo, jest dla wegan? tak tylko pytam 😇

• Kiedy na Cmentarzysku powstanie dzial do linkow sklepow z dobrym miesem z poza terenu Polski?

Log in to reply

Chcesz być na biężąco?