WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

Działy / kategorie forum • Narazie jest
  Dietowo -> Ex Wegany, karniwoy itd.
  Naukowo -> badania, artykuły
  Youtubowo
  Śmiechowo
  Lajstajlowo
  Forumowo • Działy ok, piszę w ramach testu tego forum. • Proponuję dodać dział przepisy na dania nie wegańskie (keto, mięsne itp) .Będziemy głosować na najsmaczniejsze. • W dietowo rozumiem ? 🙂 • @baku Ne ma tez sensu tworzyc 100 kategorii, wiec dietowo bedzie ok. • @GregMP zrobione 🙂 • @GregMP super pomysl z przepisami!... przy okazji testuje czy "dzialam" 😉 • @baku Ja bym jeszcze dała Portrety - bo w tym wege-carni światku mamy już konkretne postaci, które nadają tonu po obu stronach. (na ten moment mogę walnąć tu portret sv3rige'a chociazby, ale chce jeszcze dopracowac , mogę też polskich ziomali 🙂 z czasem.
  I jeszcze by się przydała zakładka na szerszą perspektywę, żeby na bieżąco ogarniać to, co się dzieje w spektrum - choćby historycznym, socjologicznym, psychologicznym. Nie wiem, czy zakładka naukowa, która już jest, by tu pasowala, bo nie chodzi mi o przerzucanie sie badaniami, ale refleksje nad zjawiskami wege-carni. Zakładka może się nazywać Zoom. Chodzi mi o nieoczywiste powiązania i omówienia na podstawie lektur, przemyśleń, inspiracji. Co myślisz? • @baku Ja bym jeszcze dała Portrety - bo w tym wege-carni światku mamy już konkretne postaci, które nadają tonu po obu stronach. (na ten moment mogę walnąć tu portret sv3rige'a chociazby, ale chce jeszcze dopracowac , mogę też polskich ziomali 🙂 z czasem.

  Mówisz o fotkach osób na wege ? jak źle wyglądają ? taki dział w ExWeganie

  I jeszcze by się przydała zakładka na szerszą perspektywę, żeby na bieżąco ogarniać to, co się dzieje w spektrum - choćby historycznym, socjologicznym, psychologicznym. Nie wiem, czy zakładka naukowa, która już jest, by tu pasowala, bo nie chodzi mi o przerzucanie sie badaniami, ale refleksje nad zjawiskami wege-carni. Zakładka może się nazywać Zoom. Chodzi mi o nieoczywiste powiązania i omówienia na podstawie lektur, przemyśleń, inspiracji. Co myślisz?

  Zakładka ? rozumiem że kategoria 🙂 Może w naukowo, tylko inna nazwa która coś powie, bo jednak zoom nie mówi za wiele.


 • Patroni

  Myślę że ogólny temat to "Wegańska Degeneracja" czy coś takiego gdzie można wtedy takie rzeczy wrzucać i filmiki które krążą po sieci. • W dietowo brakuje mi jakiegoś działu na tematy typu: Omega 3 (mój ulubiony ostatnio hahaha), histamina, d3 czy ogólnie jakieś rozkminy. Takie dyskusyjne zagadnienia, których nie da się dopasować do konkretnej diety. Ale w sumie nie wiem czy jest sens tworzyć nową kategorię hmm. Chyba tak, bo w tych wątakch typu keto, paleo, karni takie tematy mogą się wymieszać.
  Można w sumie w Dietowo o tym pisać, wyjdzie w praniu pewnie! 🙂 • @Palma napisał w Działy / kategorie forum:

  Myślę że ogólny temat to "Wegańska Degeneracja" czy coś takiego gdzie można wtedy takie rzeczy wrzucać i filmiki które krążą po sieci.

  dodałem pod Ex Wegany.

  @Natalia zwyczajnie jak ogólnie dyskusje załóż temat w Dietowo 🙂 już założyłem o omega 3 jak coś. • @baku Myślę o tej literaturze. Bo niekoniecznie dany tekst jest artykułem naukowym, czy dietowym. Fajnie byłoby dzielić się tytułami książek, więc może dział - biblioteka? • A i jeszcze coś takiego jak Aktualności. Bo czasem dzieją się różne imprezy w temacie i charakterze, wiadomo jakim... Ostatnio w Wawie była konfrontacja znanego pisarza weganina i jakiegoś restauratora mięsożercy. Zauważam niedobór ziomów na takich eventach! A przecież można by wpaść niekoniecznie wielką ekipą? Podejrzewam, że są wśród nas utalentowani matki i ojcowie dysonansów 🙂 • @Anna napisał w Działy / kategorie forum:

  @baku Myślę o tej literaturze. Bo niekoniecznie dany tekst jest artykułem naukowym, czy dietowym. Fajnie byłoby dzielić się tytułami książek, więc może dział - biblioteka?

  pewnie ! dobry pomysł, zaraz założę taki dział • @Anna napisał w Działy / kategorie forum:

  A i jeszcze coś takiego jak Aktualności. Bo czasem dzieją się różne imprezy w temacie i charakterze, wiadomo jakim... Ostatnio w Wawie była konfrontacja znanego pisarza weganina i jakiegoś restauratora mięsożercy. Zauważam niedobór ziomów na takich eventach! A przecież można by wpaść niekoniecznie wielką ekipą? Podejrzewam, że są wśród nas utalentowani matki i ojcowie dysonansów 🙂

  hmm no to dobre, coś jak eventy tylko trzeba pomyśleć gdzie to najbardziej pasuje

 • Czy cmentarzysko w dziale Dietowo, jest dla wegan? tak tylko pytam 😇 • Kiedy na Cmentarzysku powstanie dzial do linkow sklepow z dobrym miesem z poza terenu Polski?
Log in to reply
 

Chcesz być na biężąco?