WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

I śrubokręt nie pomoże [Mario kontra rozsądek] • Czy wiecie, dlaczego białko zwierzęce odchudza?
  Bo jest nieprzyswajalne dla organizmu człowieka. Organizm nie ma skąd czerpać substancji do budowy tkanek i w konsekwencji zużywa własne zapasy.

  Tak przynajmniej wygląda przekaz Marchwiusza Krzywoustego zasłyszany w jego najnowszym filmie, ubrany w moje słowa. Ilość badylizmów na każde 5 minut nagrania przekracza dawkę bezpieczną dla zdrowia i uniemożliwia przytoczenie ich wszystkich w jednym poście. Gdyby ktoś chciał posłuchać, oto i on:

  Oprócz tego można tu usłyszeć zdanie Maria na temat popularnych diet odzwierzęco-tłuszczowych i ich autorów: Atkinsa, Dukana, paleło oraz "keto-mięsne". Nie obyło się bez odwoływania się do emocji oglądających, no bo jakie znaczenie przy wyjaśnianiu mechanizmów diety ma fakt, że jej twórca miał jakieś tam prywatne problemy prawne? Albo jaki wpływ na skuteczność diety ma [niewielka] ilość ludzi, która ją praktykuje?
  No. Tak że miłego oglądania! • @Nina obłęd 😮
  Jakim cudem on tak szybko doszedł do siebie? Kilka dni temu wyglądał jak 70 letni suchy wiór?Coś tu śmierdzi zieloną kupą... skichał się ze strachu,że ludzie będą chcieć dowodów jego postu i odwodnił się farmakologicznie.Nie było żadnej głodówki tylko łyknął diuretyki . • @stektor
  Mnie też zaskoczyło porównanie jak wyglądał na filmie sprzed tygodnia i tym wczorajszym. Szczerze mówiąc nie wiem. Stosowałam kiedyś diuretyki (takie ze sklepu sportowego), a kilka osób w mojej rodzinie zażywało mocniejsze, takie z przepisu lekarza - i w żadnym z wymienionych przypadków nie doprowadziło to do takiego wysuszenia.

  Tak czy inaczej, nawet jeśli w kilka dni napompował się z powrotem do takiego stanu, nie oznacza to automatycznie, że proponowana przez niego głodówka to coś bezpiecznego.

  btw
  Ja nie wiem, jak oni wytrzymują, to wszystko musi się gdzieś ulatniać, fizjologii nie przeskoczysz.
  Gdyby te ich pierdy zamienić na energię to zasiliłyby Las Vegas. • @Nina...chyba masz racje:)Wyglądał jak gumowa lala z którego uszło powietrze a po 2 dniach znowu przypomina Maria(ktoś go dmuchnął ?:).Pytałam kumpla i powiedział,że owszem można to zrobić ale procedura odwadniania przed zawodami to nie tylko tabsy .Jest to dłuższy proces i pod kontrolą kogoś doświadczonego także nie pasuje mi to do zawodnika zwanego Mariem .
  Najważniejsze jest jednak to ,że ten osobnik jest niebezpieczny i tyle. • ja mam jednak ograniczoną odporność na jego głos, miny i inne przejawy mariostanu. Nie daję rady śledzić typa i jego przygód. • @Anna
  Ja może nie śledzę, ale skoro już YT podrzuca mi je co jakiś czas to oglądam te, w których spodziewam się rzeczy, które mogłabym tu przemycić.

  Przy czym - selerio, mnie jego sposób bycia też irytuje.

  Na przypadku Maria można - niczym na szalce petriego - obserwować jak, rośliny niszczą nie tylko ciało, ale i psychikę. On przejawia symptomy paranoi.

  I mimo że nie przyznaje się do frustracji, jego zachowanie go zdradza. Z tytułów i samego sposobu wyrażania się można poznać, jak strasznie wkurza go fakt, że niektórzy psują mu byznes (poza tym że chcą go zniszczyć oczywiście).
  Z tym gniewem [jego i nie tylko jego zresztą] trochę jak z wodą piętrzącą się za dziurawą tamą albo w popękanym naczyniu. Biega, łata, próbuje ukrywać, hamować się, ale i tak prędzej czy później zawsze mu się, nomen omen, wypsnie. • @Nina "Selerio" , nie no, kocham Cię!!! 😂 😂 😂 😂 😂
  zwijałam się ze śmiechu 🙂 nie mogąc doczytać końca... • @Anna
  Wzajemnie za MARIOSTAN
  Hahaha ❤


 • Patroni

  @Anna napisał w I śrubokręt nie pomoże [Mario kontra rozsądek]:

  @Nina "Selerio" , nie no, kocham Cię!!! 😂 😂 😂 😂 😂
  zwijałam się ze śmiechu 🙂 nie mogąc doczytać końca...

  Ja tez 🤣🤣🤣 • Temat prędzej czy później musiał znaleźć się w tym miejscu. Słowo, na które czekałem padło z twoich ust w końcu. Mario wyraził wątpliwości co do istnienia wirusów w ogóle (12:56) • @Nina wielce zdziwiony jakim cudem tak szybko się po świecie rozprzestrzenił:-D bo ludzie do dzisiaj osiołkami podróżują;)Chcesz być na biężąco?