Napisala na powaznie, wyszedl mem

• 87756887_229150074910201_1938018672794664960_n.jpg 😁 😁 😁

• ciekawe skąd takie rewelacje ? nawet nie wiem jak to skomentować....
    Może to było jakieś specyficzne mięso czy coś? zepsute jakies czy whatever

• @Czeko po pierwsze, nie wiadomo ile z tego jest prawdy, po drugie nie wiadomo jak jedzono tam na co dzień. po trzecie o shaolin jest pełno mitów. po czwarte chińska kultura jest zupełnie inna, po piąte w chinach jedzą mięso za wszelką cenę i wszelkiej maści.

• @wiegul Tak, alternatyw jest wiele, a brutalna rzeczywistosc jest taka, ze ludzie-parapety wierza w takie bzdety, a przekaz jest jeden ----> MIESO ZABIJA! 💨

• A wiecie że ocalali z katastrofy samolotu Uruguayan Air Force w Andach w 1972 roku jedli trupy przez ponad 2 miesiące? Niektórzy do dzisiaj żyją.

• Patroni

Mozliwe mowilam o tym ze w Azji jeńców wojennych torturowano podając im same piersi z kury. Taki niedobór tłuszczów powodował szybkie cierpienie i ostatecznie smierć. Dlatego mówiłam o tym ze tłuszcz z mięsa ma działanie ochronne na organizm choć mechanizmu dokładnego się nie doszukałam jeszcze.

• @Palma Zgadza sie, pewnie tak bylo, rozne mozna sypac "przypadki", jednak to co chciala uzyskac ta osoba przez taki wpis jest wiadome... no i rynce opadywujooo!

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii