Ciekawy temat o konsekwencjach nie leczenia i ostatnio czesto walkowany nasz Mario "kochany" ;)

• ciekawy film. Mówi o dziewczynce która była weganką a jednak zachorowała na guza mózgu więc... nom...

• This post is deleted!

• Jakiś czas temu widziałam właśnie ten filmik Marchwia (ten z sugestią by nie leczyć nowotworów, guzów czy coś).
    Chciałam nawet tu go przytoczyć jako przykład wypowiedzi przekraczającej najdalsze granice bredni, ale ostatecznie zrezygnowałam stwierdziwszy, że facet po prostu wypierdział daleko w kosmos, zdurniał na tych swoich srelerach i człowiek nie nadąży z komentowaniem każdego marchwizmu, jaki głosi.

Szkoda mi tej młodziutkiej - nawet jeszcze nie kobiety; dziewczyny, o której opowiada ta babka - a która nacierpiała się tak strasznie. Przez zaślepienie najbliższych.

Film potrzebny. Bardzo dobrze, że wypowiedziała się w tej kwestii, robiąc mielonkę z tego pajaca.

~

z ostatniej chwili:
    Mario właśnie nadaje. Jest czerwony jak dupa pawiana.

0bfc2660-f019-449f-b375-c311e0330bd3-image.png

• @Crystal-Castle Mario się potem rozwinął ze łzami w oczach ,że matka nie miała żadnego raka .Tylko podejrzenie. I on tak płakał, że przez ten stres i szok i badania ,to ona mogła dostać raka.....I żaden lekarz już się nie będzie nad nim pastwił. Bo oni przeżyli szok, że to podejrzenie było i narazili ich ma tyle badań. No jasne. Lepiej, jakby się potwierdziło...

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii