Czy nazwanie kogoś warzywem to obelga?

• Jako, że lubię poznawać kultury, gadam sobie czasem z sąsiadami z zachodu. Dzisiaj płakałam ze śmiechu bo zrozumiałam dlaczego mówi się że niemcy mają specyficzne poczucie humoru. Jedna z obelg w ichniejszym języku, nieco ironiczna, brzmi: „Du Lauch!" (ty porze!).
    Tak, chodzi o warzywo. 😂 😂

• Po polsku się mówi: ty BURAKU !!
    A no właśnie, dlaczego w żadnym języku świata nie ma obelgi w stylu: TY STEJKU!!!
    Chociaż można powiedzieć: ALE FLAK Z CIEBIE! i jednak obrazić kogoś z użyciem słów odzwierzęcych...

• Ty świnio!!! To nie do Ciebie, wiem, że nie jadasz 🙂 A tak a propos, to widziałam filmik, który mówił o nowomowie wegańskiej. Wymyślili nowe przysłowia, co by zwierzęta nie poczuły się urażone 🙂 Jak znajdę, to podlinkuję,.

• @lukaszmateo Ty Baranie 😄 Dupo wołowa 😄
    Jednak dla mnie warzywne przezwiska są bardzej obraźliwe 😂 😂

• Mam 🙂 Znalazłam. To z kanału Anti vegan, bardzo fajnej babeczki, polecam inne jej filmy. Teraz widzę, że wcześniej przemknęłam przez to video, obiecując sobie ze je obejrzę. To perełka. W środku są wytyczne PETA przeciw "antyzwierzęcemu językowi ". Od 1.50 min zaczyna się Orwell... Nie łapiecie byka za rogi, ale różę za kolce. Potem jest jeszcze lepiej. ..

• @Kornela No a jak weganin chce wspomnieć o wegańskich źródłach B12, to co mówi? Bullshit!

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii