Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

AWARIA FORUM - PRZEPRASZAM

• Ave Ziomale !

Przez durny błąd na amazonie, wykasowałem nasze forum..
    Jest to dość durne, bo podczas gdy restartowałem forum, stwierdziłem a wykasuję taką tam starą maszynę co miałem uśpioną.
    Patrzę.. a tu obie maszyny idą do kasacji !!!

masakra.
    Dobrze, że miałem kopię z 27 stycznia.

Także jak coś wam nie będzie pasować, działać jak wcześniej piszcie mi, najlepiej na fejsie. Wiem że chyba logowanie przez googla na nowo musze skonfigurować.

Mam nauczkę i będę robić te kopie codziennie. No 2 tygodnie nie tak źle heh. Mogło być gorzej 😉

Jeszcze raz przepraszam, wiem w czym błąd popełniłem, będę pilnować backupów na przyszłość.

No nic, Ave !

• Wydało się. Chciałeś dokonać zamachu na forum, zamachowcu terrorysto zbóju jeden! Należy ci się pół godziny karnych wibracji Marchwiusza.

btw
    Uparcie włącza mi się ciemny tryb forum, na którym fota po lewej stronie tekstu mojego posta, którą własnoręcznie zapodałam jako swój avatar tak zwany, wygląda mniej korzystnie w stosunku do trybu jasnego (jak stadium białaczki albo weganizmu - czyly umiarkowanie chujowo - ale mogę z tym żyć, słowo skałta.

...a tak bardziej serio - cieszmy się, że udało ci się opanować sytuację:)

• @Nina IMG_20200211_215437.jpg

Jutro popatrzę czemu domyślnie jest ciemny 🙂

• Wiem wiem, dzie się co ustawia, jeno wprowadzanie zmian nie działa.
    Serio, to nie problem jakiś straszny, jedynie zgłaszam. Korzystam z wersji na komputer.

• a wiesz co, ten ciemny motyw to problem tej skórki którą mamy, najwidoczniej nowa wersja ma błąd i już go zgłaszam komu trzeba.
    Bo ja przy okazji stawiania forum na nowo podgrałem nowe wersje forum i tej skórki 🙂

• Całe szczęście że się udało, już projektowałem atak ze strony ideologicznych fanatyków 😉 Ave Ziomale

• Czarno wszędzie, ciemno wszędzie, co to będzie, co to będzie? 😏

• @Anna napisał w AWARIA FORUM - PRZEPRASZAM:

Czarno wszędzie, ciemno wszędzie, co to będzie, co to będzie? 😏

ok chłopaki szybko naprawili ten błąd z ciemnym motywem ( to akurat też wynik tego, że od razu dokonałem aktualizacji ), także podgrałem nową wersję i z tego co widzę działa dobrze 🙂

• @baku U mnie nadal ciemno. Próbowałam kombinować przy edycji skórki, ale też nie idzie.

• @Anna musisz wyłączyć ciemny tryb, odśwież stronę, zadziała.
    U @annabak88 trzeba było tylko odświeżyć np. I już śmiga.

• @baku Na różny sposób próbowałam wyłączyć, jak to zrobić? Naciskałam, odświeżałam, zmieniałam skórkę?

• To może ciastka usuń jeszcze 🙂

• @Anna napisał w AWARIA FORUM - PRZEPRASZAM:

@baku Na różny sposób próbowałam wyłączyć, jak to zrobić? Naciskałam, odświeżałam, zmieniałam skórkę?

Dobra nawalczyłem się, kolejny wieczór !
    Straszna zadyma po tej rewolucji ale wygląda już git !

Więc tak, strona ma nowy wygląd, ten stary co był nowa wersja jakaś z błędami jak chociażby ten czarny motyw, do tego powodowała problemy z logowaniem przez zapisane ciastka, historie itd. W razie czego jak coś gdzieś dziwnie wygląda a może tak być to normalnie, wystarczy dać odśwież.

Ale z tego co tu widzimy a mogliśmy odtworzyć te błędy to:
    logowanie naprawione, czarny motyw zażegnany.

• @baku ok, wyczyściłem ciasteczka i jestej wśród ziomali 🙂

• @ZdrowySmalec napisał w AWARIA FORUM - PRZEPRASZAM:

@baku ok, wyczyściłem ciasteczka i jestej wśród ziomali 🙂

ok super 🙂

• @baku
    A ja jak zwykle mam "problemy":D
    Tak na oko, średnio jedynie co szóste moje wejście tutaj mogę cokolwiek zrobić (napisać komentarz, dać +1, odczytać powiadomienia, itp). Zazwyczaj towarzyszy mi bowiem komunikat o problemach z połączeniem

547fa601-3b26-485a-990f-9ab75230204c-image.png

...
    które najwyraźniej uniemożliwia te czynności.

Połączenie jest w porządku.
    Usuwałam ciastka.

• @Nina a wchodzisz przez adres ziomalum.pl czy forum.ziomalum.pl ? Muszę wyłączyć w ogóle te forum. A sam adres ziomalum.pl zostawić.

• @baku
    Słuszna uwaga. Wchodziłam przez zakładkę, w której była jeszcze stara wersja adresu.
    Teraz jest w porządku. Dzięki! 🙂

• @Nina ok super 🙂

Log in to reply

Użytkownicy Online

Popularne Tematy