Dieta karniwora a serce

• Dzień dobry. Poszukuję drogi do bycia zdrową osobą. Bardzo się męczę mimo mojego wieku. Najlepiej leżeć. Ale tak się nie da. Czy ta dieta wzmocni choć odrobinę moje serducho. Pozdrawiam wszystkich

• Patroni

@Monika-Jawo wszystko zaczyna się w głowie, uruchom swoje 14 kulek, bo jak sądzę jeżeli trafiłaś na forum to takowe posiadasz. Serce to mięsień ja każdy, potrzebuje dobrego paliwa, rozruszania i czasem spokoju.

• @Monika-Jawo a czy wiesz, dlaczego sie tak meczysz mimo mlodego wieku? znasz przyczyne? piszesz o sercu, ale konkretnie co?... Znam osobe 30 letnia, ktora byla na karniworze okolo 2 lata, miala wlasnie takie stany wielkiego zmeczenia, zawroty glowy, brak koncentracji, ale pod koniec karniwora doszly jeszcze dziwne stany np. kiedy lezala to serce bilo normalnie, gdy tylko wstala serce zaczynalo walic strasznie mocno, czasem dochodzilo do tego, ze ta osoba czula ze zaraz zemdleje, ogolnie w ciagu dnia nawet maly wysilek fizyczny powodowal uczucie jakby miesnie palily i odmawialy posluszenstwa, w koncu musiala zrezygnowac z silowni, biegania i nawet przejsc kilometra nie byla w stanie. Serce zaczynalo walic jak oszalale zawsze przy zmianie pozycji z lezacej na stojaca coraz bardziej. Ta osoba zaczela sama szukac przyczyny, w koncu wpadla na trop. Zrobila badania i okazalo sie, ze ma totalnie wykonczone nadnercza, a co za tym idzie przysadka mozgowa nie funkcjonuje normalnie, czyli uklad hormonalny dal doopy w tym przypadku. Nie wiadomo czy dieta karni miala na to jakis wplyw, w kazdym razie wiadome jest, ze nie uleczyla tego bedac na karni. I tu nie mowie o sercu, bo jego praca byla efektem rozwalonych nadnerczy, to wszystko jest bardzo powiazane. Ta osoba czeka jeszcze na dodatkowe wyniki badan pod katem chorob Adissona i POTS. Wszystko wskazuje na wlasnie te dwie chproby w jej przypadku.

Log in to reply

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii