Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

Mamaginekolog i choroba Crohna/ Iwona Wierzbicka

• Czesc ziomale!

Mamaginekolog podzielila sie swoja historia choroby crohna - Zapalenia jelit, bez znanej etiologii, na plaszcyznie autoimmunologicznej. Mowila o tym ze zostala zdiagnozowana w wieku 20 lat i ze niedawno choroba zaostrzyla sie. W swoim instastory mowila ze wczesniej leczyla sie sterydami (jedyny lek jaki jej pomogl), I ze rozwaza wziecie sterydow ponownie.

O-oł

Iwona Wierzbicka odpowiedziala na swoim instastory - mowi o zmianie stylu zycia, przede wszystkim zmieny diety i o ograniczeniu warzyw/owocow. Na koniec udostepnia historie ludzi i jak oni wprowadzili crohna w remisje.

Mamieginekolog zycze zdrowka! Natomiast bardzo interesuje mnie czy poruszy ten temat dalej? To temat bardzo kontrowersyjny, jesli ostatnia deska ratunku w swiecie naukowo medycznym to sterydy (a moze jedyna?).

A czy Wy widzieliscie instastories obu pan, i co Wy o tym myslicie?

• @Fexina napisał w Mamaginekolog i choroba Crohna/ Iwona Wierzbicka:

Mamieginekolog zycze zdrowka! Natomiast bardzo interesuje mnie czy poruszy ten temat dalej? To temat bardzo kontrowersyjny, jesli ostatnia deska ratunku w swiecie naukowo medycznym to sterydy (a moze jedyna?).

Wydaje mi się, że nie poruszy tego tematu. Ona jest bardzo za "badaniami, naukowcami" i jak nikt z jej medycznego światka jej tego nie poleci, to nie spróbuje. Może się mylę, ale tak ją właśnie odbieram.

• Patroni

Dodałam do stories na insta, swoje zrobiłam 😉
    Ludzi którzy to zaliczyli jest od groma wszyscy bez wyjątku na tłuszczach. Nie ważne czy to było paleo czy AIP czy karni, chodzi o te cholerne tłuszcze i brak surowych badyli. No ale cóż.

• @Palma
    Dzieki za udostepnienie, wlasnie widzialam insta.

Moze cos z tego wyjdzie? A moze nic.
    Ja trzymam kciuki.

Użytkownicy Online

Popularne Tematy

Nie chcesz reklam ?