WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

Czy oni kłamią, że są od 20 lat na diecie karniwora?

• @typowapolka Ha... Dokładnie to samo myślałam, jak pierwszy raz zobaczyłam te 2 zdjęcia.
    Jeśli jej dzieciaki maja tyle lat, co mają, jakim cudem lasce wisi brzuch w 98...
    Założyłam, że miała wtedy jakiś inny poród, w końcu stwierdziłam, że w USA każdy by już to zdebunkował,
    jeśli nie miała wtedy dziecka... Ale coś z tyłu głowy mi mówiło, że coś nie gra, skoro byli małżeństwem
    kawał czasu... No ale ta bajka była tak piękna, że zostawiłam wątpliwości z tyłu głowy...

Ciekawe ile faktycznie lat ma ten Joe... I co naprawdę mają na talerzu od 20u lat.
    Chociaż nie wiem, czy już takie ciekawe...
    Podejrzana była dla mnie też ich pochwała steków z marketu.
    Ale z tym logo firmowym dobre oko.

No, cóż good bye Andersenowie, wracacie tam, gdzie wasze miejsce, czyli do świata baśni!

• Patroni

To może ja coś powiem bo myśle ze to sporo wnosi:
    Jestem z Joe w kontakcie i on kompletnie zła na Franka. Napisał mi ze to nie pierwszy raz jak ich obgadują i ze dlatego pozostają prywatni nie obnoszą się z tym bo za każdym razem jak to robią to jest hałas.

Konta insta maja pozamykane, w necie krąży właściwie kilka zdjęć i nic więcej. Historia Charlene i cześć pieśni. Jeden artykuł. Kilka wzmianek sprzed wielu lat na forach paleo.

Czy to są ludzie którzy coś „promują”?
    No nie wyglada mnie to 😄 wyglada mnie bardziej ze robią swoje i maja wszystko w dupie. A przecież mogliby zarabiać!

U Franka ja widzę zachowania paranoiczne. Pamiętacie Wzruszes z Big Brothera? Ona tez „wiedziała na pewno” ze wszyscy spiskują przeciwko niej, nawet jej facet...

Frank zachowuje się podobnie. Problemy widać było u niego zawsze, ale teraz mam wrażenie że doszły zdrowotne i chłopak naprawdę powinien się udać do specjalisty. W poprzednim filmie tym z gaslighting przyznał się do myśli samobójczych. To już nie są żarty.

Nie zdziwię się jeśli się okaże ze frank sam na diecie karni nie jest długo. Świadczy o tym fakt ze podsuwa swoje stare filmy, oraz są ludzie którzy twierdzą ze maja dowody ze jadł różnie w tym wegetariańsko. Nie wnikam i nie sprawdzam, może to kłamstwo może nie.

Ale sam fakt jak podchodzi do wielu rzeczy pokazuje w moim odczuciu ze jest on bardzo sztuczny ze swoim wizerunkiem. Jak się okazało wiele razy z wiedza również. Oskarża innych o to co sam robi (plagiaty) i sam robi to o co oskarża innych. To wideo z gaslighting jest komiczne. Koleś naprawdę nie widzi ze nie różni się jego zachowanie od zachowania vegan gains. Robi to samo tylko w druga stronę.

Podsumowując: Franka przestałam oglądać jakiś rok temu, zaczął być nudny. Odtwórczość było widać wcześniej ale miał zmysł do systematyzowania wiedzy. Nie to co Mario 🙂

Samo to wideło o Charlene jest jednym wielkim efektem potwierdzenia. Sam to opisuje.
    Najpierw się pochorowal z żelazem (oskarża steki ale chyba zapomniał ile żelaza ma wątróbka która poleca, dużo więcej), uznał ze wszyscy Karniworzy to kłamcy i oprawcy (środowisko karni go olalo kompletnie bo zachowywał się jak dupek - ja to potwierdzam widziałam jego odżywki do ludzi).
    Stwierdził ze jak ktoś będzie jadł tylko steki to będzie miał NA PEWNO taki sam problem z żelazem jak on (anegdotka stała się nagle kontrolowanym badaniem czy jak?:D)
    Uznał że taka dieta jest niemożliwa wiec Karniworzy musza kłamać.
    I do tej teorii zaczął szukać informacji.

Klasyczny efekt potwierdzenia. Normalna osoba by zadawać pytania, dyskutowała. Frank „wie na pewno”.

No cóż...

Rzeczywistość nie będzie dla niego łaskawa. Co ciekawe Frank przejawia dokładnie takie same zachowania jakie obserwujemy u wegan...

• @Palma Że Frank ma problem i to poważniejszy niż Vegetable Police, widać nie od dziś.
    Ale faktycznie z Andersenami jest dla mnie niejasność z tym zdjęciem, na którym powinna mieć 20 parę lat,
    a wygląda jak świeżo po porodzie.

• O szit, trzeba uciekać z internetów. bo ostatnio wszędzie same fejki 😄
    Info o logo mnie rozwaliło.
    77019536-3db5-4d41-abac-bc79444ef7a3-obraz.png

• Patroni

No właśnie! A powstał teraz już oficjalna beta ThinkSpot tego serwisu co Żordan Piterson go sponsorował. Ciekawe.
    Zajrzałam, zarejestrowalam się i...

od razu się wkur...

Na dzień dobry wybiera się tematy interesujące dla nas i nas zapisuje (follow) do różnych kont. Było więc na moim profilu ścianie konot jakieś ichnie ThinkSpot cośtam. I nie mogę odfalołować. Po prostu nie działa.

No jak tak zaczynają serwis na którym ma być brak kontroli i wolność słowa to nie wróżę świetlanej przyszłości 😄

Log in to reply

Użytkownicy Online

Chcesz być na biężąco?