Surowa Ilona to jest sztos • W czasie pełni nabierasz wody i wtedy rozmnażaja sie Twoje pasożyty i każą ci dużo jeść a potem podłączają się do Twojego mózgu i krzyczą - to tak w skrócie ;)))))

  https://www.facebook.com/surowailona/videos/2738637389564210/ • Tak patrzę na wygląd Surowej Iwony i zastanawiam się, ile ma lat. Z tego co widzę, zasila grono osób, którym ta dieta nie służy, ponieważ - przeważnie - na wyglądzie zależy organizmowi na końcu; jeśli więc ktoś wygląda zdrowo, to i w środku musi mieć, mniej więcej, poukładane.

  Ciekawi mnie jej wiek, bo zerknęłam na jej kanał YT i przejechałam po miniaturkach. Wygląda na +60 lat, a jest z małym chłopcem jakimś. Tym gorzej, jeśli to jej dziecko, a nie wnuczę.

  Btw "Surowe Wegańskie Beztłuszczowe Czipsy"
  Aaaaaaaaaaaaaaa!! Nie dość, że surowe, to jeszcze bez tłuszczu. Czy to w ogóle może smakować? • @Nina napisał w Surowa Ilona to jest sztos:

  Tak patrzę na wygląd Surowej Iwony i zastanawiam się, ile ma lat. Z tego co widzę, zasila grono osób, którym ta dieta nie służy, ponieważ - przeważnie - na wyglądzie zależy organizmowi na końcu; jeśli więc ktoś wygląda zdrowo, to i w środku musi mieć, mniej więcej, poukładane.

  Ciekawi mnie jej wiek, bo zerknęłam na jej kanał YT i przejechałam po miniaturkach. Wygląda na +60 lat, a jest z małym chłopcem jakimś. Tym gorzej, jeśli to jej dziecko, a nie wnuczę.

  Btw "Surowe Wegańskie Beztłuszczowe Czipsy"
  Aaaaaaaaaaaaaaa!! Nie dość, że surowe, to jeszcze bez tłuszczu. Czy to w ogóle może smakować?

  44- 45 lat. • "More About ME
  From Sad to Happy
  Im 41 years old and I was born and raised in Poland."

  https://www.surowailona.com/ • @annabak88 napisał w Surowa Ilona to jest sztos:

  44- 45 lat.

  niemożliwe • Jest najlepszym przykładem jak starzeją się witarianki. Siwe włosy i ogromne bruzdy nosowo-wargowe. Można by nakręcić o niej antywegańskie filmiki ale ma tak mało wejść i subkrybentów, nie to co Marchwiuszek sprzedawca roku. • @wiegul Mozliwe, jest w moim wieku a wygląd jak 60 + • Pani Ilona jest na tyle inteligentną osobą, że bezbłędnie nauczyła się praktycznej sztuki zjednywania sobie potencjalnych klientów., co też i z wielkim aplauzem i mistrzowsko czyni. Opanowała w sobie tę sztukę do perfekcji. To jest ewidentna gra pod publiczkę/ Dla mnie terapeuta zdrowotnie totalnie zaniedbany, to ŻADEN terapeuta ! I nie wzbudza ŻADNEGO zaufania. Brudna wielka brodawka na twarzy świadczy o tym pani KARDYNALNYM zaniedbaniu i jest pani świadectwem braku elementarnej wiedzy. skąd ten problem-szkopuł i jak sobie pomóc. A więc i udzielanie innym jakichkolwiek rad jest bezcelowe i bezzasadne ! Wręcz Groteskowe ! Najpierw efektywnie pani zadba i zatroszczy się o samą siebie, by móc BYĆ Autorytetem dla innych i wskazywać innym słuszną drogę.


Log in to reply
 

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii