• Patroni

79663152_735938800150179_4836209256346681344_o.jpg

Jak paczę na to to rozumiem dlaczego niedowAga sra 3 razy dziennie

• To u góry to obrane ananasy i zapakowany we folie? to trochę jak z tymi bananami bez skórek. Ale mniejsza szansa że się dzieci potną, więc w sumie na plus.

• Patroni

Hitem dla mnie są agusiowe ogórki pokrojone w plasterki 78260611_736283190115740_7550390672000286720_o.jpg

• Patroni

Nie mogła kupić ogórka?
    Czy może NIE MIAŁA OCHOTY go kroić?

Nie uwierzę że w pierdzielonym USA nie ma kurna ogórków do kupienia! No bez jaj! Każdy sklep jaki odwiedzałam (fakt że kręciłam się wokół tych high end jeśłi można je tak nazwać) miał z 1/'3 powierzchni ze świeżymi warzywami owocami i co tylko. Do wyboru do koloru.

• @Palma Wszystkie głupotki, nieścisłości, niewiedza, trudny temat tłumaczone są "bo miałam ochotę". Nie ma szans na polemikę, bo jak można dyskutować z OCHOTĄ. Ochota i już. Kropka. Zmyślne to.

"Nie mogłam kupić tych rzeczy w inny sposób". Na lotnisku to jeszcze! (ale ledwo) rozumiem, bo się nie ma noża, iść do kibla trzeba by umyć, czasem mało czasu i itd. Ale w tych czasach w których można większość rzeczy kupić eko w nurcie zero waste i kiedy się jest "etycznym weganem" kupować zaparowanego pokrojonego ogóra w pudle, które pewnie jest droższe w produkcji niż ten ogórek xD śmieszne no i żałosne.

• Paczę z przerażeniem. To na ile ona to kupiła ? Jej foodbook z ciąży to porcje obozowe. Zresztą tak wyglądała. Dzieci też. Przecież to trzeba szybko zeżreć. To nie taniej i lepiej dla planety ,byłoby pogrzebać w śmietniku supermarketu? Myślę, że tam by było świeższe niż w lodówdzce tej babyjAgi

• Patroni

Szybko zeżreć j szybko wysrac. Dlatego kupa 3 razy dziennie! Joł!

• @Palma napisał w Zakupy niedowAgi:

Szybko zeżreć j szybko wysrac. Dlatego kupa 3 razy dziennie! Joł!

Był chyba jakiś film o weganach fast and furious, czy jakoś tak 😉

edit: korekta układu

• Czy wyraz"zaKUPY" jest wegański 😸 ?

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii