Kolejny psycho-vegan już nim nie jest... oops :D

• Pani "turbo-cringe" powoli się opamiętuje, na razie tak delikatnie, subtelnie, bo wie co ją czeka od innych wegan jak powie prosto i stanowczo, że weganizm jest do d***. Swoją drogą jak można obawiać się opinii randomowych osób z internetu...

• Patroni

Sea Siren Janine to przewidziała 😄

• @Palma No to było do przewidzenia, bo zgarniała wszystkie wegańskie odznaczenia na placu boju. Jej symptomy nie mieściły się na ekranie u sv3rige'a.

Ciekawe, czy i kiedy znormalnieje na tyle, że da się ją oglądać dłużej niż 10 sek...

• Ja powiem jedno - tylko się z tego cieszyć, podobało mi się w tym filmiku jak mówiła o tych butach skórzanych z secon handu że kupiła i potrafiła zdystansować do tego veganizm - dzieciak potrzebował butów, wykorzysta je przy młodszych dzieciach i nie zużyje tak jak wegańskie sandałki z plastiku kosztujące o wiele więcej. Ciekawi mnie jak podejdzie do jedzenia produktów odzwierzęcych jako osoba "frugal" i less waste, może jakieś kurki w ogródku, coby zacząć od pokazywania, że można korzystać z dobrodziejstw natury naprawdę szanując zwierzęta poprzez działanie, aby żyły sobie szczęśliwie dając nam korzyści, zamiast bycia weganinem chodzącym po sklepach z transparentami, który nic tak naprawdę na rzecz zwierząt nie robi.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii