Szukajac miesa

• Ja tez tak kiedys szukalam: jajecznica z tofu, kotlety sojowe itp.

• Jajecznica z tofu to najwi臋ksze oszustwo 馃檪
    Ale no no smak贸w si臋 szuka艂o.

Najlepsze 偶e wege pasztet mi wtedy smakowa艂.. obecnie jako艣 ani troch臋 mnie nie ci膮gnie 馃檪 wr臋cz przeciwnie. No ale g艂odnemu wszystko smakuje.

• Brat mojej babci ze 艂zami w oczach wspomina艂 zup臋 z obierk贸w z czas贸w wojny.
    Powinien zobaczy膰 tych ludzi, kt贸rym oczy si臋 艣wiec膮 z szale艅stwa, 偶e mog膮 zje艣膰 indyka z kapusty,
    albo hot doga ze spalonej marchwi...

Dzi臋ki Bogu nigdy mnie nie kr臋ci艂y wege w臋dliny i jad艂am je tylko u znajomych. Wiedzia艂am, 偶e nie jem nic poza
    dymem w臋dzarniczym...

• A, no i jeszcze ten szanta偶 emocjonalny, 偶e kolacja guilt-free i pomidor si臋 do ciebie u艣miecha z talerza...
    Szkoda, 偶e nie dostaj膮 poczucia winy w por臋, zanim im rodzina nie wysiada.

• Najlepsza jest ta od marchewek "hot dogi s膮 obrzydliwe wi臋c spr贸buj臋 odtworzy膰 ich smak i tekstur臋". + na talerzu musi wygl膮da膰 identycznie jak prawdziwy hot dog. Przezabawni s膮 ci ludzie og贸lnie 馃槃

• nienawidz臋 tych wege burger贸w, to nie powinno si臋 tak nazywa膰 tylko " t臋sknota za mi臋sem do kt贸rej nie chcemy si臋 przyzna膰 "

• Swoj膮 drog膮, to bardzo dziwny nawyk, 偶eby imitowa膰 to co si臋 odrzuci艂o. To jaki艣 g艂臋boki problem psychologiczny. Mo偶e rodzaj syndromu sztokholmskiego, albo vege kompleks Edypa? 馃檪

• Sk贸rka z grejfruta jako kotlety? Nie no wymi臋kam xD

Log in to reply

U偶ytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotycz膮ce forum, propozycje, skargi i za偶alenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii