WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

Emotki zmienione ! Ave !

• Ha zmieniłem emotki.
    😞 🙂 😉 😄

Także proszę nie marudzić, że grubaski się nie podobają 🙂

😢
    🤝
    🍎
    👽 👢 🙇 💼 💼

• Screenshot 2020-01-08 at 09.42.07.png

ikonka emotek ładnie działa, można sobie rozwinąć i wybierać

• Patroni

Zajebango!!!!

• Pięknie 🙂

• Mam chyba jakieś skrzywienie, że nie lubię tych kolorowych buziek:) - mówię o wszystkich, w ogóle. Niemniej, doceniam!

• Protestuję! Żądam przywrócenia starych emotek! Co to za dyskryminacja?! Były tu z nami od początku, tworzyły z nami tą stronę, a wy, podli ludzie, je tak po prostu wyrzucacie? Jestem zawiedziona...

• @Nina tyko te blade, wegańskie 😉

• Skoro mowa o buźkach - wyrzucę to z siebie, a co se bede żałować, kiedy jest okazja.
    Emoji gryzą mnie w ogóle, a sytuacje takie, jak ta niżej, to już całkiem. Jak by nie wiem, ktoś przedawkował espumisan czy co. Obserwuję IG Lasów Państwowych i osoba, która go prowadzi, nie do końca ma wyczucie w tej kwestii. Tu na przykład opisuje sytuację dramatyczną poniekąd... a obok nastawiała fikuśnych kolorowych drzewek i innych zabawek. A są i tacy, którzy zawiadamiając o śmierci wciskają zaraz obok "😞 😥 😢 😢 😢 😢 ". Toż tototo normalnie ja nie wiem.

4aa529e4-7639-4fd2-99dc-86a718808c78-image.png

• @Nina wiesz skąd się bierze poezja?

• @Nina To będzie postępować, takie zdziecinnienie. Już teraz niektórzy, jak nie mają zajawki obrazkowej, to im oczy latają i się gubią, bo mają coś przeczytać.

Keks jest najlepszym przykładem. Zostawiając kwestię jego kondycji psychicznej: inteligentny, wrażliwy, z potencjałem, ale często zdania nie umie poprawnie złożyć. Przyznawał, że nie może się skupić na czytaniu...

Log in to reply

Chcesz być na biężąco?