Keksu U OK? XDXD • @wiegul napisał w Keksu U OK? XDXD:

  "na zadufanego mi odpowiedziała" - co to znaczy? • @Kajsa franka tufano nazwałem zadufano, na to mi odpowiedziała, w temacie poruszonym przez Ninę mi nie odpowiedziała. Uściśliłem to czy Kasia się ze mną zgadza:

  @wiegul napisał w Keksu U OK? XDXD:

  bo zgrzyta mi to, że z nimi się wyżej zgodziłaś (np wiegul [...]

  bo Kasia się do mnie w ogóle nie odniosła. I jakby tu zaczerpnąć z palmizmu, Nina sobie dohalucynowała (negatywnie), że się Kasia ze mną zgadza. A jako że Nina lubi być drobiazgowa, to sprecyzowałem ten drobiazg. • @wiegul dzieki, wszystko jasne • @wiegul
  No skoro aż takiej precyzji oczekujesz, już mówię: przyznała Ci łapeczkę 😉
  nie wiadomo do której części tej wypowiedzi się odniosło.


  Chcę tylko zrozumieć. Ustaliliśmy w pewnym momencie, że nasze obserwacje co do Keksa pokrywają się z tym co mówiłam. I za każdym razem, kiedy podsumuję to czymś w stylu "no, czyli nie halucynuję, stwierdzam fakt" - to odzywa się Palma i mówi coś, czego cel nie do końca rozumiem. Mówi ogólnie słuszne rzeczy, ale nie wiem, dlaczego w odpowiedzi na te moje słowa.

  Kiedy ja mówię, że Keksu się miota i jest niespójny to halucynuję*, a kiedy np Ania powiedziała to samo, to już jest ok. Palma approved. Tu widzę tę sprzeczność,

  ale może zwracam uwagę nie na to, co faktycznie chce mi przekazać.

  .
  *Keksu się miota - czy inne moje konkretne słowa były zacytowane wcześniej w kontekście halucynacji - nie wiem dlaczego • Jeden daniel i takie rykowisko 🙂

  @Nina Nie wiem, czy to ten przypadek, ale mi jak w dyskusji bardzo zależy
  i jestem pewna, że mam rację (a obiektywnie mogę ją mieć), to energia jest bliska parze unoszącej
  pokrywę garnka i ta druga strona w odruchowy sposób zaczyna się bronić, mówić ale...

  I tak sobie pomyślałam, gdzie byśmy byli, gdyby on nagle stwierdził, że jest Danielą 🙂
  Nie wiem, czy wiecie, ale żyjemy w czasach, kiedy on może oznajmić, że jest Napoleonem i
  się obrazić za brak uznania...

  https://babylonbee.com/news/new-law-requires-separate-restrooms-for-people-who-think-they-are-napoleon-bonaparte

  Jak się do tej rzeczywistości mają nasze stare poczciwe halucynacje? A raczej nierzeczywistości...
  Chyba nowy słownik się szykuje i jakaś grypsera, @Palma 🙂 • @Anna napisał w Keksu U OK? XDXD:

  "Jeden daniel i takie rykowisko"
  buuuhahaha Ania w punkt! XD


 • Patroni

  @Nina haha, bo ty się pytałaś o te halucyny i od joslam wrażenie ze nie rozumiesz rozszczepienia

  1. Keksu się miota i szuka swojej drogi (nie ma narazie jednorodnej postaci a co za tym idzie wiarygodności która się pojawiała jako hasło - i zarzut chyba)
  2. Keksu zrobił ludzi w balona.

  Te dwie rzeczy są od siebie niezależne.
  A na zależności ich może powstać dysonans (Keksu się miota WIEC ja nie jestem gupi mimo ze się nabrałem).

  Ja tylko to chce wytłumaczyć bo miałam wrażenie że ty z tym miałaś problem. Ale mogło miś sie wydawać Of korz tzn mogłam se to wyhalucynowac i nie zrozumieć reszty wątku.

  Bo na tej samej zasadzie:
  To ze Keksu zrobił ludzi w balona nie oznacza ze jest jakimś geniuszem i wiarygodnym twórcą. To są dwa zupełnie niezależne kwestie które z jakiś powodów tu i wcześniej się połączyły. Tylko no właśnie - z jakich? Czy nie przez dysonans ? 😃😃😃 • @Palma napisał w Keksu U OK? XDXD:

  W samo sedno ------> "Te dwie rzeczy są od siebie niezależne.
  A na zależności ich może powstać dysonans (Keksu się miota WIEC ja nie jestem gupi mimo ze się nabrałem)." • @Palma
  Myślałam, że wzmianka o tym, że napisałam to w emocjach, korzystając z okazji by wyrzucić z siebie to, co o nim myślę, wystarczy by oddzielić te dwie kwestie. Przeca przyznałam, że też się nabrałam i tym samym tamto uznałam za zamknięte. Zdaję sobie jednak sprawę że całym zachowaniem gdzieś tam mogłam dać jakieś podstawy, by zinterpretować je w taki sposób.

  Tu przyznam, że - również niesłusznie - posądziłam Palmę, że ma trudności w przyznaniu się do błędu. Bo powiedziała, że halucynuję, a kiedy pytałam o konkrety: kiedy, co, gdzie, jak - to dostawałam odpowiedzi, które uznałam za wymijające. Muj musk stwierdził "aaha! mam cię! wijesz się jak piskorz, zamiast odpowiedzieć wprost!". I darłam się tu kurde jak idiotka ciężka jakaś, nie wiedząc już z której strony ugryźć, by to ujawnić.

  Tak że no, wesoło było przynajmniej:D

  Na marginesie dodam, że gdyby ktoś próbował przedstawiać Keksa jako głupka, wybielając się jego kosztem, to... tylko gorzej dla tego kogoś:D
  to oznaczałoby bowiem - zgodnie z ktosiową logiką - że niewiele trzeba by zrobić sobie z tego ktosia jaja i byle debil to potrafi. A ja przy wszystkich wadach, które widzę u Daniela, BYNAJMNIEJ nie uważam, że jest gupkiem. Pogubiony, poszukujący - ale nie głupi. Chcę to podkreślić.


 • Patroni

  Ja uważam że zajebiscie że darzysz temat bo to skłania wszystkich do przemyśleń i prześledzenia co się z nami dzieje. To dosłownie jak trening.
  I dodam jescze raz:
  Większość z nas się nabrała. Ja tez! (Ja na słowa Judyty a nie keksa ale nie ma to tak naprawdę znaczenia). Chodzi o to że mogliśmy tu zobaczyć że mamy słabości i jesteśmy tylko ludźmi.
  I co mnie bardzo cieszy to to że większość ludzi nie miała problemu by z tego wyjść, przyznać „o kurde alem się nabrał” i śmiać się z tego wszystkiego. No i jeszcze filozofować tutaj o tem.
  Ja takie sytuacje lubię bo pozwalają nam się rozwijać. Mi również zaznaczam jescze raz. Lubię takie swoje „wpadki” analizować. • ja też jak broniłem jego mamy to dostałem ...bana
  on ma coś z głową chyba
  nierówno pod sufitem... • @king-kong-of-life po co wlazłeś na to forum i masz pretensje o bany. Szukasz atencji? Dostałeś bana za to że napisałeś że na szafot za bycie gejem. Potem inne konto kolejna obraża. Szkoda mi nawet klikać w klawiaturę na ciebie. Jakiś naprawdę głęboki już problem psychiczny musi siedzieć w tobie • @Daniel-Kołodziejczyk wszedłem po to aby Ci wytłumaczyć że banowanie ludzi za poglądy i opinie to metody totalitarne i tak samo nie mam przyjemności z Tobą rozmawiać • @Mania wariatka to jest schorzenie ? Nie wyrzucajcie cip . To nie forum erotyczne • This post is deleted!

Log in to reply
 

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii