Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

Wasze opinie nt forum na dzień dzisiejszy

• Ave Ziomale !!

Chciał bym zapytać co na dzień dzisiejszy sądzicie o naszym forum ?
    Co wam się podoba, co nie, czego brakuje, z czym macie problemy.

Uruchomiliśmy forum jak akurat z @ania pojechaliśmy na urlop 3 tygodniowy 😄 Więc też tak za bardzo czasu nie było aby tu pogrzebać, tylko pilne sprawy. Więc z chęcią odpowiemy na wasze pytania, czy dorobimy jakieś instrukcje, może funkcjonalności etc.

Ave!

• Mnie brakuje opcji "koloru tekstu".
    Przydałoby mi się coś takiego, bo mam skłonność do zbaczania z tematu i wszelki offtop mogłabym pisać jasnoszarym - tak, aby niezainteresowanym oszczędzić czytania moich wywodów:P

• Patroni

Jam jest zachwycona, jedyne co to czekam na opcje wyłączenia reklam no bo na litość bosko!!!! 🤣🤣🤣🤣

• @Palma zamierzam zrobić, aby patroni nie mieli w tym miesiącu 🙂

• W kwestii reklam polecam AdGuard. Mimo to ja mam tu wyłączone blokowanie żeby był pieniądz na serwer czy na coś tam

• Ja w niektóre reklamy nawet klikam, pierdziu:D w sumie niewiele mnie to kosztuje.

• @baku czy widzisz jakis post ktory chcialam umiescic nie zrobilam hasztagu nie wiem czy przez to nie przeszedl czy dany temat przechodzi po twojej akceptacji?

• No mnie nie było 2 tyg i widzę ze mam sporo do nadrobienia, ale jest spoko puki co

• Jest git 😄

• @justyna napisał w Wasze opinie nt forum na dzień dzisiejszy:

@baku czy widzisz jakis post ktory chcialam umiescic nie zrobilam hasztagu nie wiem czy przez to nie przeszedl czy dany temat przechodzi po twojej akceptacji?

hmm hashtagi można samemu dodawać, może coś źle robisz i się nie dodają.. jak coś napisz mi na priv

• @Marcin napisał w Wasze opinie nt forum na dzień dzisiejszy:

W kwestii reklam polecam AdGuard. Mimo to ja mam tu wyłączone blokowanie żeby był pieniądz na serwer czy na coś tam

dziękujemy za wyłączenie adblocka, no tak serwer chcemy opłacać dzieki reklamom. Chociaż planuję wdrożyć nową funkcję dla patronów, co by im reklamy się nie wyświetlały. To też zasili serwerowy budżet.

• Mnie sie podoba ale nie wiem dlaczego caly czas mnie "samo" wylogowuje a potem mi pokazuje, ze mam slabe haslo... i nie chce mnie spowrotem zalogowac.

• @Ewaaaa kurde no to wylogowywanie muszę ogarnąć. @ania mi to zgłasza codziennie 🙂 a mi działa oczywiście heheh

• Juz wiem nie napislalam nazwy tematu;)

• Wszystko wporządku jak na razie. Na jakim silniku jest to nasze forum?

• po kliknięciu (po prawej stronie listy wątków, gdzie jest pod ksywką autora ostatniej wypowiedzi) w czas jaki minął od tej wypowiedzi, przenosi do tematu ale w złym miejscu, powinno przewinąć jeszcze jakieś 250 pikseli, bo pokazuje wcześniejszą wypowiedź.

Jak w temacie jest większy obrazek to on też czasami wpływa na przewinięcie tematu, ale to inny problem

A przeglądarka opera, najnowsza wersja

• @robertrobson nodebb

• W sumie mało upierdliwe, ale w razie gdybyś chciał wszystko w obrębie foruma wypolerować na błysk - to jak jest ta belka na samej górze (Ave ziomalu, opcje, wyszukiwanie, moja morda w avku), to kiedy lekko zjadę w dół - reklama włazi na tę belkę właśnie, zasłania ją (zawsze na wierzchu). Podobnie zachowują się reklamy w innych lokalizacjach. Po przewinięciu dalej, gdy minę reklamę, już jest ok.

tak jest na wejściu:

6471b1e6-6ea6-43c2-917b-66ce6e4edae8-image.png

.
    .
    .
    a o to mi chodzi:

3ef30529-1d31-4764-bc95-c841d15d1fdf-image.png

• Patroni

„hashtagi można samemu dodawać, może coś źle robisz i się nie dodają...”

Robiłaś hasztagi ŹLE!!
    🤣🤣🤣

• Patroni

Ja tylko powiem jako chyba jedna z pierwszych beta testerów bezreklamowego forum że jest bosko!!! Na telefonie bardzo mi doskwierały wszedzie się panoszyły i często je myliłam z forum np ostatnio chciałam wyszukać temat i zaczęłam wpisywać w szukajke a ta mnie na ceneo zabiera, to ja znów i znów ceneo i dopiero po chwili się skapl ze to była reklama ceneo z okienkowym wyszukiwania!!!

Takie podle bestie teraz maja
    Wiec mogę bardzo polecić forum bez reklam.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Popularne Tematy