• No jak już to pięknie widać. Ostatnio co nie włączę newsów to same wege bzdety, celebrytka XYZ je wegańsko, wege sportowcy, wege eventy a teraz gala złotych globów i wege żarcie...
  Na siłę cisną grubo.
  https://noizz.pl/ekologia/kolacja-na-zlotych-globach-po-raz-pierwszy-bedzie-weganska/rj9gxqm.amp

  Oczywiście bzdety o ratowaniu planety.


 • No i kolejny super news
  https://www.kobieta.pl/artykul/amp/czy-dieta-weganska-jest-dobra-dla-twojej-skory-sprawdzilysmy
  Gdzie w ogóle jest w pip byłych wegan co skarżyli się na trądzik i inne gówna.
  Lecą ostro.

 • Patroni

  Nie deneruj sie to jest tylko gazeta i muszą jakoś zapchać wydanie (całe szczęście nie papierowe). To jest (wg mnie) to samo co te wystąpienia vegan w śniadaniowych TV. 3 min ma ludziom cokolwiek pokazać i dać albo przynajmniej spróbować dać rozwiązanie. Jednakze wg mnie takie wystąpienia i takie artykuły tylko mieszają w głowach.
  Występowanie trądziku ma tak różne podłoże, że nie ma sensu o tym mówić w perspektywie diety - chyba, że jakiś naprawde lekki przypadek.
  Dawno temu jak jeszcze piłem alkohol to pamiętam, że na drugi dzień wychodziły mi syfy na gębie, ale to nie jest przypadłość każdego pijącego. Może mniejszości a może tylko moja. Dlatego wiązanie wege z pozytyznym wpływem na skórę jest nie fair dla czytających.
  Nie będę tu wypisywał wszystkiego czego wege nie spełnia aby skóra, włosy czy inne organy były zdrowe (bo dobrze o nich wiecie) ale jest to conajmniej sofistyka pisanie artykułu w taki sposób.
  To jest żadne dziennikarstwo. Tylko irytuje mnie to, że sporo czytających coraz bardziej będzie się utwierdzało w tym, że to jest prawda i to działa.
  Znowu jest przeniesienie problemów zdrowotnych z własciwego ich rozpoznania - a przede wszystkim chęci takiego rozpoznania - na zupełnie drugi koniec dietetycznej skali jako rzekomą dietę/sposób cud.
  To artykuło - podobne coś, i nic, dokładnie nic nie wnosi do rozmowy o takich problemach zdrowotnych jak opisane w tym czymś.


 • @robertrobson napisał w Złote Globy i wegańska pasza do jedzenia:

  Nie deneruj sie to jest tylko gazeta

  hehe nie no ja tam na lajcie 😉

  Znowu jest przeniesienie problemów zdrowotnych z własciwego ich rozpoznania

  no ta, biznes cisną i wykorzystują byle pretekst aby wciskać nowe produkty.
  Kosztem zdrowia ludzi oczywiście..


 • Czasem jak mam okazję otworzę Wysokie Klapki i tam zawsze jakaś ładna, chociaż już z półprzytomnym wzrokiem i ściągniętą buzią pani mówi o swojej wege diecie...


 • @baku Zamiast robić kolacje propagandowe dla biedoty, powinni raczej zająć się marnowaniem żywności w krajach zachodnich. A bogaci tego świata i tak w swoich domach zjedzą sobie świeżą rybkę z morza, zdrowy stek ze świeżymi warzywami i sushi. Pszenica, kasza i soja GMO to dla mas, tak samo jak fast food, na którym się robi miliardy.
  Ludzie, nie jedzcie zdrowego jajka, mleka i mięsa, zostawcie to bogatym!


 • @Dorota Dokładnie, jak rzuciłam okiem na te bukiety i wykwity na stole, od razu pomyślałam, gdzie ci ludzie po bankiecie poszli na prawdziwą kolację.

 • Patroni

  @Anna napisał w Złote Globy i wegańska pasza do jedzenia:

  Czasem jak mam okazję otworzę Wysokie Klapki i tam zawsze jakaś ładna, chociaż już z półprzytomnym wzrokiem i ściągniętą buzią pani mówi o swojej wege diecie...

  Wysokie Klapki, no umarłam 🤣🤣🤣

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii