WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

Złote Globy i wegańska pasza do jedzenia

• No jak już to pięknie widać. Ostatnio co nie włączę newsów to same wege bzdety, celebrytka XYZ je wegańsko, wege sportowcy, wege eventy a teraz gala złotych globów i wege żarcie...
    Na siłę cisną grubo.
    https://noizz.pl/ekologia/kolacja-na-zlotych-globach-po-raz-pierwszy-bedzie-weganska/rj9gxqm.amp

Oczywiście bzdety o ratowaniu planety.

• No i kolejny super news
    https://www.kobieta.pl/artykul/amp/czy-dieta-weganska-jest-dobra-dla-twojej-skory-sprawdzilysmy
    Gdzie w ogóle jest w pip byłych wegan co skarżyli się na trądzik i inne gówna.
    Lecą ostro.

• Nie deneruj sie to jest tylko gazeta i muszą jakoś zapchać wydanie (całe szczęście nie papierowe). To jest (wg mnie) to samo co te wystąpienia vegan w śniadaniowych TV. 3 min ma ludziom cokolwiek pokazać i dać albo przynajmniej spróbować dać rozwiązanie. Jednakze wg mnie takie wystąpienia i takie artykuły tylko mieszają w głowach.
    Występowanie trądziku ma tak różne podłoże, że nie ma sensu o tym mówić w perspektywie diety - chyba, że jakiś naprawde lekki przypadek.
    Dawno temu jak jeszcze piłem alkohol to pamiętam, że na drugi dzień wychodziły mi syfy na gębie, ale to nie jest przypadłość każdego pijącego. Może mniejszości a może tylko moja. Dlatego wiązanie wege z pozytyznym wpływem na skórę jest nie fair dla czytających.
    Nie będę tu wypisywał wszystkiego czego wege nie spełnia aby skóra, włosy czy inne organy były zdrowe (bo dobrze o nich wiecie) ale jest to conajmniej sofistyka pisanie artykułu w taki sposób.
    To jest żadne dziennikarstwo. Tylko irytuje mnie to, że sporo czytających coraz bardziej będzie się utwierdzało w tym, że to jest prawda i to działa.
    Znowu jest przeniesienie problemów zdrowotnych z własciwego ich rozpoznania - a przede wszystkim chęci takiego rozpoznania - na zupełnie drugi koniec dietetycznej skali jako rzekomą dietę/sposób cud.
    To artykuło - podobne coś, i nic, dokładnie nic nie wnosi do rozmowy o takich problemach zdrowotnych jak opisane w tym czymś.

• @robertrobson napisał w Złote Globy i wegańska pasza do jedzenia:

Nie deneruj sie to jest tylko gazeta

hehe nie no ja tam na lajcie 😉

Znowu jest przeniesienie problemów zdrowotnych z własciwego ich rozpoznania

no ta, biznes cisną i wykorzystują byle pretekst aby wciskać nowe produkty.
    Kosztem zdrowia ludzi oczywiście..

• Czasem jak mam okazję otworzę Wysokie Klapki i tam zawsze jakaś ładna, chociaż już z półprzytomnym wzrokiem i ściągniętą buzią pani mówi o swojej wege diecie...

• @baku Zamiast robić kolacje propagandowe dla biedoty, powinni raczej zająć się marnowaniem żywności w krajach zachodnich. A bogaci tego świata i tak w swoich domach zjedzą sobie świeżą rybkę z morza, zdrowy stek ze świeżymi warzywami i sushi. Pszenica, kasza i soja GMO to dla mas, tak samo jak fast food, na którym się robi miliardy.
    Ludzie, nie jedzcie zdrowego jajka, mleka i mięsa, zostawcie to bogatym!

• @Dorota Dokładnie, jak rzuciłam okiem na te bukiety i wykwity na stole, od razu pomyślałam, gdzie ci ludzie po bankiecie poszli na prawdziwą kolację.

• Patroni

@Anna napisał w Złote Globy i wegańska pasza do jedzenia:

Czasem jak mam okazję otworzę Wysokie Klapki i tam zawsze jakaś ładna, chociaż już z półprzytomnym wzrokiem i ściągniętą buzią pani mówi o swojej wege diecie...

Wysokie Klapki, no umarłam 🤣🤣🤣

Log in to reply

Chcesz być na biężąco?