Plama rulez - dietetycy sie bojo ;)

• Umieszczam ten post w Smiechowie, bo mnie rozbawil 😄 Pewna Pani o wdziecznym nicku WiolaFit zamiescila na FB post promujacy "WEGANSKI" suplement nienasyconych kwasow tluszczowych (https://www.facebook.com/WiolaFit/posts/3074783195918053?comment_id=3077508928978813&reply_comment_id=3077847255611647&notif_id=1578234547514348&notif_t=feed_comment_reply&ref=notif). Grzecznie bardzo powiedzialam, ze ten przymiotnik nie bardzo jest uzasadniony merytorycznie (marketingowo - i owszem, ale o tym nie dyskutowalam:) ).
    Ale ja nie o tym...
    Dolaczam screen'a z Jej i moim komentarzem - Pani sie ewidentnie boi Palmy 🤣 ![text alternatywny]palma.jpg

update 🙂
    liczylam po cichutku, ze moze jednak Pani podejmie dyskusje - nop - czyli jak to zasugerowala Dorota w komentarzu - wiedza z dupy i chec zarobienia za wszelka cene 🙂
    Jak ktos sie chce posmiac jeszcze troche - ciag dalszy (i zakonczenie, bo nie zamierzam kontynuowac) "dyskusji"!
    palma1.jpg

Kolejny kwiatek sprzed chwili - pani mnie pewnie za chwilke zbanuje 😇
    palma3.jpg

dwie godziny pozniej 😉
    Pierwotnej dramy ciag dalszy - ten profil DlaZdrowia jest, nota bene, interesujacy 🙂
    palma4.jpg

po chwili... tadam!
    Wlasnie mnie pani byla uprzejma zbanowac 🤣 🤣 🤣 dlugo skubana wytrzymala 😉 ciag dalszy dramy wiec nie nastapi 🙂

• @magape Zastanawiam się skąd ci ludzie czerpią wiedzę, skoro uważają, że tylko u Palmy można się czegoś dowiedzieć o tłuszczach odzwierzęcych.

• @Dorota ja mysle, ze tym zdaniu jest odpowiedz... od jakiegos innego internetowego guru 😉 a Palma zua, bo zmusza do myslenia 😉

• Tak w sumie to jest oszukiwanie ludzi. Wmawianie im, że suplement zawiera coś, czego nie zawiera. Tam jak się nie mylę wyraźnie pisało, że z roślin w tym jest EPA i DHA.

• @Dorota no dokladnie 🙂 ja te pania obserwuje od jakiegos czasu. Dopoki publikowala jakies bzdurki, olewalam sprawe, ale teraz nazywa sie dietetykiem klinicznym i szczyci tym, ze wielu osobom pomogla schudnac. Moze i tak. Ale tytul zobowiazuje - i jezeli osoba sie nim poslugujaca, pisze glupoty, to ja bede to tepic, szczegolnie, ze cos na ten temat wiem 😉 - trudno, taka swinia jestem 🙂

• @magape hahaha, pięknie ją wypunktowałaś, biję brawo do telefonu 😄 ta babka nie ma argumentów - zamiast podać ci jakieś źródło z informacjami o roślinnych EPA i DHA (których wiadomo, że nie znajdzie, ale powinna mieć dane na poprawcie swoich słów), to lecą argumenty ad personam - ty na pewno jesteś od palmy, paszoł won!!! XD

• @Ziomala no wlasnie mnie do lez rozbawilo to, ze jak sie pytam, to od razu od Palmy 🤣 , dlatego wstawilam ten post 🙂

• I weź traf do takiego "dietetyka" na konsultacje... O zgrozo...

• @Ziomala napisał w Plama rulez - dietetycy sie bojo 😉:

@magape hahaha, pięknie ją wypunktowałaś, biję brawo do telefonu 😄 ta babka nie ma argumentów - zamiast podać ci jakieś źródło z informacjami o roślinnych EPA i DHA (których wiadomo, że nie znajdzie, ale powinna mieć dane na poprawcie swoich słów), to lecą argumenty ad personam - ty na pewno jesteś od palmy, paszoł won!!! XD

Największym problemem nie jest to że ona gada bzdury, ale że robi to świadomie. Skoro wie O Kasi i rozpoznaje treść, czyli wie o czym Kasia prawi na prawo i lewo, a i tak bzdury rozpowszechnia.Robi to świadomie i z premedytacją.

• @wiegul Dokladnie! I dlatego, uwazam, ze to powinno byc karalne 😉 nie da sie na gruncie prawa, to chociaz trzeba punktowac na forach 🙂

• W tym tekście o owocach i grzybicy pisze również, że usunięto błonnik z owoców. ???Kolejne oszukiwanie ludzi. Ta osoba musi mieć świadomość, że kłamie potencjalnych klientów.
    Profil Dla Zdrowia jest mój i też mnie zablokowała dla zasady, mimo kulturalnego pytania o Omega 3. Kiedyś w grupie dot metod leczenia Czerniaka i Zięby opublikowałam post o zaleceniach dotyczących diety wegańskiej u dzieci i zagrożeniach z tym związanych. Prawie 300 komentarzy i większość to ataki wegan, że to same bzdury. A tam były podstawowe rzeczy o B12, niedoborach białka, Omega 3. Ci ludzie nic nie wiedzą. Słuchają ekspertów jak ta Fit, którym chyba zależy tylko na kasie. A uczciwość by wymagała informować ludzi o cukrze w owocach liofiliziwanych. Jak ktoś się nazywa Fit, to już wiadomo, jaki ma poziom wiedzy.

• Patroni

Dorota chyba się dodała twoja wypowiedz z 10 razy 🤣🤣🤣 a za to moja nie przeszła. @baku doac często serwer forum pada i wtedy np post który ja pisze nie przechodzi 😕

• forum dziś zaliczyło zgona, pewnie z powodu jakichś drobnych błędów

• @Palma a tak przepraszam ale walczyłem z przekierowaniami :))

już skończona robota hehe

• Dorota chciała mieć pewność że jej post będzie przeczytany.

• poprawiłem, już jest jeden 🙂

• Bardzo przepraszam za to kopiowanie się wpisu. Nie wiem, co tam namieszałam.

• @Palma Dopiero po dodaniu okazało się, że coś się tego dużo zrobiło.

• @Dorota spoko to pewnie dlatego, że ja restartowałem forum co chwila

• Patroni

Nastąpił atak postów 🤣🤣🤣

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii