• Patroni

Ktoś wybrechtał na Twitterze wegan którzy próbują udowodnić że dobrze wyglądają 🤣🤣🤣 to jest po prostu komedia!!! Porównajcie sami!

Weganie: https://twitter.com/veganari/status/1110380521069015041?s=21

Karniworzy: https://twitter.com/steakfueled/status/1130129295748280321?s=21

• Tyle tych zdjec, ze juz nie mozna zwalic winy na oswietlenie - weganie sa bladzi w porownaniu do karni, to juz fakt! Wiem po sobie, ze odkad zaczelam jesc steki moja buzia nabrala kolorytu, nawet zima nie jestem blada, wczesniej usprawiedliwialam bladosc brakiem slonca. Teraz nawet pare zimowych promykow mi wystarczy.

• Nie przypominam sobie, by człowiek, posiadający chromosomy XY, wyglądał na weganizmie jak facet. Mój aparat mowy i całe ciało odmawia posłuszeństwa, kiedy próbuję kogoś takiego nazwać mężczyzną. Kobiety da się jeszcze jakoś poznać, ale prędzej czy później ich ciała prezentują wysoki stopień nierównowagi, nieładu, dekadencji i w ogóle... ee... entropii. Zbyt wysoki. I bardzo charakterystyczny.

Żeby nie było, spośród ww weganek widziałam 2 śliczne babki (wyjątki, czyli bez znaczenia) - jednak w ich przypadku również, obserwując postęp, fazy weganizmu, jak przebiega zazwyczaj - i jak potrafi zrobić wrak z najbardziej atrakcyjnego człowieka - obawiam się, że dążą do tego samego co większość.
    (no i prawie wszyscy są tak radośni jak kurde ja na większości swoich fot :D)

.
    Gdybym była statystyczną grażyną, która w ramach noworocznych postanowień przeglądałaby te foty, mające efektami zachęcić ją do tej czy innej diety - wybrałabym karni.

• 50 - 60 letnie karniwory wyglądają lepiej niż 40 letnie wegany. U karniworów często jest pokazywana metamorfoza jak było a jak jest teraz a u wegan takich porównań raczej nie ma, może z jedną widziałem, za to jest częste podkreślanie że to wszystko jest robione dla dobra zwierząt. Palma jak chciałaś mnie przekonać tymi fotami do przejścia na weganizm to Ci się nie udało 🙂 zostaję przy jedzeniu psów i kotów 🙂

• Przypomina mi się Gombrowicz i jego "jak zachwyca jak nie zachwyca?".

@Marcin weganie mają swoje przed i po, ale jak już zostają ex-weganami 🙂

• Ja wolałbym zobaczyć 140 letnich witarian od Marchwiusza la Carotte 😏😉

• @Tomasz_TWJCK 40-paroletni nie wystarczą? 😁 ✋

• @Anna wystarcza bo wygladaja na 140

• @Kata No jeszcze się muszą postarać, ale dają z siebie wszystko 🙂

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii