• Jestem ciekawa waszego zdania na temat fajerwerek w Sylwestra 馃槈

• fajerwerki tak petardy nie

• No ja jestem w Gda艅sku g艂贸wnym. Hotel przy Mot艂awie. I chuje nie zrobi膮 pokazu.. bo biedne pieski.. masakra 馃檪

Pedardy rozumiem jeszcze zakazy, bo ludziom r臋ce urywa albo rzucaj膮 idioci w t艂um. Ale pokaz.. to tradycja.

• Biedne pieski te偶 ale nie tylko, jakby te t臋pe buce umia艂y si臋 ogarn膮膰 do kilku godzin oko艂o sylwestrowych to jeszcze ok, ale oni potrafi膮 ca艂y tydzie艅 nawala膰. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak zwierz臋 potrafi to prze偶ywa膰, nawet na prochach, co nie jest zdrowe jak psu leki uspokajaj膮ce zapodajesz przez ponad tydzie艅

• @wiegul no to fakt, dlatego petardy zakaz jeszcze rozumiem 馃檪 zakaz pokazu ju偶 niekoniecznie.

Spraw臋 to sobie zdaje, jestem z Gda艅ska. Psy zawsze mia艂em.

• Jako w艂a艣cicielka mega l臋kowego psa m贸wi臋 nie.
    Natomiast sama w sobie inicjatywa nie jest z艂a i je偶eli ogranicza艂oby si臋 to do chwilowego strzelania tylko o p贸艂nocy, to nie mam z tym problemu. Natomiast zdecydowanie wola艂abym, aby petardy/fajerwerki nie by艂y dost臋pne og贸lnie dla przeci臋tnego Kowalskiego. Je偶eli ju偶, to tylko pokaz zorganizowany np.: przez miasto.

• Na kanarach tak jest. Nie strzelaj膮 petardami ale pokaz jest.

• W tamtym roku pies mojej przyjaci贸艂ki zdech艂 na zawa艂 w Sylwestra. To by艂 bardzo m膮dry i jeden z fajniejszych ps贸w jakie pozna艂am.

• @Natalia napisa艂 w Fajerwerki:

W tamtym roku pies mojej przyjaci贸艂ki zdech艂 na zawa艂 w Sylwestra. To by艂 bardzo m膮dry i jeden z fajniejszych ps贸w jakie pozna艂am.

To grubo.. 偶al pieska..

• Ja fajerwerki uwielbiam ogl膮da膰, a z drugiej strony mam 艣wiadomo艣膰 jakie to jest zanieczyszczenie i jaka ilo艣膰 艣mieci zostaje wyprodukowana w tym czasie. No i jak r贸偶ne zwierz臋ta si臋 tego boj膮. Mo偶e rzeczywi艣cie w du偶ych miastach powinny odbywa膰 si臋 pokazy, a ludzie powinni mie膰 zakaz puszczania fajerwerk贸w. Ja osobi艣cie nigdy nie wyda艂am grosza na fajerwerki, bo raz uznawa艂am to za strat臋 pieni臋dzy, a dwa ze wzgl臋du na zanieczyszczenie. Ale ogl膮da膰 uwielbiam. Marzy mi si臋 Sylwester na jakim艣 g贸rskim szczycie, ale 偶eby by艂a super bezchmurna pogoda i dobra widoczno艣膰 馃槃

U偶ytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotycz膮ce forum, propozycje, skargi i za偶alenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii