WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

Fajerwerki

• Jestem ciekawa waszego zdania na temat fajerwerek w Sylwestra 😉

• fajerwerki tak petardy nie

• No ja jestem w Gdańsku głównym. Hotel przy Motławie. I chuje nie zrobią pokazu.. bo biedne pieski.. masakra 🙂

Pedardy rozumiem jeszcze zakazy, bo ludziom ręce urywa albo rzucają idioci w tłum. Ale pokaz.. to tradycja.

• Biedne pieski też ale nie tylko, jakby te tępe buce umiały się ogarnąć do kilku godzin około sylwestrowych to jeszcze ok, ale oni potrafią cały tydzień nawalać. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak zwierzę potrafi to przeżywać, nawet na prochach, co nie jest zdrowe jak psu leki uspokajające zapodajesz przez ponad tydzień

• @wiegul no to fakt, dlatego petardy zakaz jeszcze rozumiem 🙂 zakaz pokazu już niekoniecznie.

Sprawę to sobie zdaje, jestem z Gdańska. Psy zawsze miałem.

• Jako właścicielka mega lękowego psa mówię nie.
    Natomiast sama w sobie inicjatywa nie jest zła i jeżeli ograniczałoby się to do chwilowego strzelania tylko o północy, to nie mam z tym problemu. Natomiast zdecydowanie wolałabym, aby petardy/fajerwerki nie były dostępne ogólnie dla przeciętnego Kowalskiego. Jeżeli już, to tylko pokaz zorganizowany np.: przez miasto.

• Na kanarach tak jest. Nie strzelają petardami ale pokaz jest.

• W tamtym roku pies mojej przyjaciółki zdechł na zawał w Sylwestra. To był bardzo mądry i jeden z fajniejszych psów jakie poznałam.

• @Natalia napisał w Fajerwerki:

W tamtym roku pies mojej przyjaciółki zdechł na zawał w Sylwestra. To był bardzo mądry i jeden z fajniejszych psów jakie poznałam.

To grubo.. żal pieska..

• Ja fajerwerki uwielbiam oglądać, a z drugiej strony mam świadomość jakie to jest zanieczyszczenie i jaka ilość śmieci zostaje wyprodukowana w tym czasie. No i jak różne zwierzęta się tego boją. Może rzeczywiście w dużych miastach powinny odbywać się pokazy, a ludzie powinni mieć zakaz puszczania fajerwerków. Ja osobiście nigdy nie wydałam grosza na fajerwerki, bo raz uznawałam to za stratę pieniędzy, a dwa ze względu na zanieczyszczenie. Ale oglądać uwielbiam. Marzy mi się Sylwester na jakimś górskim szczycie, ale żeby była super bezchmurna pogoda i dobra widoczność 😄

Log in to reply

Chcesz być na biężąco?