Pełnowartościowe mięso z odchodów ludzkich

• Produkcja mięsa z kału (ok.2012 r.):
    https://buzz.gazeta.pl/buzz/1,156947,9802503,hamburger-z-ludzkich-odchodow-ktos-sie-skusi-wideo.html

"Pojawiają się najprzeróżniejsze sposoby na walkę w głodem, ale to, co wymyśli japoński naukowiec, przebija wszystkie poprzednie. Mitsyuki Ikeda opracował sposób na stworzenie wysokobiałkowego mięsa z ludzkiego kału."

"Ikeda i jego współpracownicy odkryli, że "nieczystości" są bogate w białko. Aby otrzymać pełnowartościowego hamburgera, należy to białko wyizolować, dodać soi i odpowiedni aromat, w efekcie czego powstanie coś na kształt mięsa o podobnym smaku i zapachu."

Pomysł miałby rozwiązać problem głodu na świecie. Jak mówią plotki Japonia podzieli się tą nowatorską technologią z biednymi krajami trzeciego świata a dodatkowo bogate Zachodu i wyślą tam swój pełnowartościowy surowiec. Smacznego 😁

• Wydaje się że ten pomysł rozwiązuje to problem niedoborów B12 w pożywieniu.

• Nie jest problemem to co wymyśli jakiś Japończyk, ale to, że może chcieć to wprowadzić jakiś postepowy socjalista idący z ekoświrem pod rękę.

• Byle nie wprowadzili tego siłowo. Jeśli koszty produkcji mocno spadną to ludzie się sami na to rzucą.

• Idealne dla wegan xD. Jak czytam kolejny raz ze Japonia wymysla cos zwiazanego z walka z glosem to sie zastanawiam czy oni przewiduja jakis problem u siebie czy co

• @MagiQ napisał w Pełnowartościowe mięso z odchodów ludzkich:

Wydaje się że ten pomysł rozwiązuje to problem niedoborów B12 w pożywieniu.

Skoro zjem steka a ty zrobisz wywar to skoro ja pozyskalem B... To jakie było by pochodzenie B... W twoim wywarze? Bo rozumiem, że do B... podchodzisz jak do starego akumulatora, ale nie wiem czy jest to oparte na podstawach.

• @MagiQ skoro raz wypadło to już nie ma wartości oryginalnych. Dwa to.. wypadło znaczy zbędne i może być jako nośnik dodatków nie jako ponowna baza.

• Połowa masy kałowej to bakterie. Stawiam że one (po odpowiedniej obróbce) są tym źródłem białka, mikroelementów. witamin, a ten nieprzetrawiony balast (błonnik) jest usuwany - przynajmniej ja bym tak do tego procesu podszedł.

• za chwilę dosłownie "będziemy" jeść gówno....

• Może już jemy gówno w niektórych produktach tylko o tym nie wiemy jeszcze że użyto tej japońskiej technologi .... ale to taka moja spiskowa teoria

• @MagiQ idę o zakład, że połowa żarcia w sklepie jest mniej bezpieczna od gówna...

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii