Przemiana Zaca Efrona - Mariusz...


 • ef1.png

  I znowu naciąganie faktów by mydlić oczy swoim "wyznawcom".

  Po pierwsze Efron nie jest od paru lat na badylach a od mniej więcej połowy 2018 roku, nigdy nie powiedział w żadnym wywiadzie czegoś takiego jakoby jego sylwetka się tak zmieniła pod wpływem tej diety. Zawsze mówił, że jest dla niego po prostu wygodniejsza i zmieniło się jego trawienie, jest bardziej energiczny itp. Poza tym on już w miarę dobrą sylwetkę miał w 2016 więc to nie możliwe by zbudował sylwetkę na wege, ale wiadomo naciągnąć trzeba. Trzecia sprawa, pokazał tutaj jego życiową formę która na 99% (nie ma na to dowodów, ale każdy kto jest w temacie jest z tym zgodny, nawet Dwayne Johnson tak uważa, a gość przecież ma pojęcie, bo sam zjadł z pół apteki) jest na testosteronie. Poza tym można o tym poczytać, że w hollywoodach jak ktoś się przygotowuje do roli gdzie ma wyglądać jak Adonis, branie testosteronu w nie za dużych dawkach jest raczej normalką, by mieć pewność, że się przygotuje do roli i wypadnie jak najlepiej. No i wiadomo, aktualnie Efron już tej sylwetki nie utrzymał, chociaż wciąż wygląda spoko.


 • @Dawid-Int Mario, na te twoje i Filapkowe mądrości to ręce i cycki opadają jak to czytam... Piękna manipulacja faktami, żeby tylko pasowało do tego, co głosisz.


 • @Ziomala napisał w Przemiana Zaca Efrona - Marchwiusz...:

  @Dawid-Int Mario, na te twoje i Filapkowe mądrości to ręce i cycki opadają jak to czytam... Piękna manipulacja faktami, żeby tylko pasowało do tego, co głosisz.

  Aż się boję co na jutro przygotowali 😄


 • @Dawid-Int weeź, to będzie równia pochyła z kolejnymi jego wpisami XD


 • PINOKIO FRIENDLY 🙂

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii