• IMG_20191225_031924.jpg

Niby przemiana jak ta lala, ale mam parę zastrzeżeń 😉

1. Jaki mięsożerca? Bartek był karniworem? I to takim lekko zalanym? Nie ma to jak wpierdzielać wszystko i mówić, że jest się mięsożercą 😉 Twarz miał pełną życia na wszystkożerstwie chociaż.
    2. Weganin, ale tylko gdy nie jest u rodziców i nie ma stresów, bo wtedy wjeżdża suplementacja serniczkami, pizzą, zupami, mięskiem.
    3. To zdjęcie jest chyba retuszowane, bo on na filmach tak nie wygląda. Ma więcej tłuszczu i nie jest tak docięty 😄

• @Ziomala Czy te gacie mogą kłamać? :DDD
    Na pierwszym prawie grubas, na drugim już smutas.
    Z dwojga złego, wolę tego zlanego tłuszczem, przynajmniej się cieszy.

Dokładnie, akcja zrobiona pod tezę. Tak samo jak jego ostatni vlog.
    Coś się wypala kolega, za mało gofrów. A może to brak amuletu ochronnego?

• Zajebista manipulacja w stylu klapka... Normalnie to samo co w filmie "The Game Changers". Naciąganie i wymyślanie bredni by tylko pasowało pod swoje wymysły. Od dzisiaj jem same owoce i będę popijał to wodą, jak dojdzie do niealkoholowego stłuszczenia wątroby to wstawię wyniki badań i podpisze, że to przez wodę. #Veganlogic

• @Dawid-Int dokładnie, buduje sobie i naciąga argumenty do tezy ,,weganizm jest najlepszą dietą". Normalnie Bartek ,,robię ku#wę z logiki" Filapek

• @Ziomala Zastanawiam się, który już bardziej odpłynął, klapek czy marchwiusz. Dla jednego dieta mięsna to wszystkożerstwo, a drugi uczy jak odróżnić zgagę od zawału w żenujący sposób...

• @Dawid-Int chyba marchwiusz, bo z klapkiem można jeszcze jako tako podyskutować w komentarzach i się wycofuje powoli z niektórych twierdzeń. Marchwiusza ja się autentycznie boję. A tego materiału o zgadze i zawale nie widziałam i nie wiem, czy chcę się zażenować 😄

• @Ziomala napisał w Metamorfoza Filapka 😄:

@Dawid-Int chyba marchwiusz, bo z klapkiem można jeszcze jako tako podyskutować w komentarzach i się wycofuje powoli z niektórych twierdzeń. Marchwiusza ja się autentycznie boję. A tego materiału o zgadze i zawale nie widziałam i nie wiem, czy chcę się zażenować 😄

W sumie to i tak najbardziej mi szkoda tych ludzi, którzy szukając pomocy trafiają na marchwiusza i jeszcze mu za te brednie dziękują.

• @Ziomala Mario jest potulny. A ta potulność skrywa mniej lub bardziej udolnie agresję...
    Klapek jest po ludzku bardziej sympatyczny, ale ma sporo do stracenia i siedzi z uporem maniaka na swoim owocowym tronie.

• Święta, wolne, to se pospamuję.
    Czy fota po prawej nie jest przypadkiem jego sztandarowym zdjęciem, którego używa zawsze gdy chce powiedzieć "szach mat!"? Fakt, wygląda super (nie widzę oznak retuszu), niemniej kojarzę ją z co najmniej kilku lokalizacji, a jeśli tak - to nie fair trochę z jego strony (oby tylko to). Sporo bowiem minęło, odkąd zobaczyłam je po raz pierwszy. Mógłby Bartek pokazać swoje zdjęcie z ostatniego tygodnia na przykład, dla zobrazowania jak trwałe są te efekty na jego heheszkowej diecie.

btw
    Z ciekawości obejrzałam , jak Mariusz mówi o zgadze. Jaki on jest pocieszny 😄 Bo on tak: mówi, mówi z przejęciem o ratowaniu życia, wtem: CZEKAJCIE, MUSZĘ TYCH FRAJERÓW SKASOWAĆ. Nie dziwię się, że coraz trudniej jest mu kryć się ze swoją frustracją.

• @Ziomala E tam się da, pod filmikiem o fruktozie było parę fajnych wstawek na które nie miał argumentu i które udowadniały mu brak podstawowej wiedzy
    , ale już powywalał ;)))

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii