WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

Czy jesteś w sekcie? Bartosz Filapek

• Proszę bardzo, jak Bartosz ładnie prawi.

• Bardzo ładnie prawi o sobie, szkoda, że o tym nie wie 😄

• Czy tylko mi się wydaje, że brakuje mu tchu i wygląda na wystraszonego? To wrażenie z samego początku,
    więcej nie daję rady cudowności...

• @Anna dokładnie takie też odniosłam wrażenie, do tego właśnie na wydechu jakby chciał jak najszybciej skończyć to nagranie.

• Może jest trochę przeziębiony. Ja oglądam wszystko na x1,5-2, nie zauważyłam nic takiego 😄

• AD0E513B-0CDC-4D1F-8251-D92DFF3C7BD8.png

• @azja napisał w Czy jesteś w sekcie? Bartosz Filapek:

AD0E513B-0CDC-4D1F-8251-D92DFF3C7BD8.png

Ja osobiście wyleczyłem kilkadziesiąt osób z raka za pomocą dotyku, ale nie myślcie, że wam to będę udowadniał, albo mi wierzycie na słowo albo nie. Przecież to jest tak żenujące i kompletnie się kupy nie trzyma, że szkoda gadać. O ile jestem w stanie uwierzyć, że bioenergoterapeuta jakiś solidny może pomóc zdrowotnie, tak klapek to ma po prostu fantazje. Który debil ukrywa swoje sukcesy zawodowe? Jakby nie patrzeć taka wyleczona osoba to sukces i może przynieść tylko więcej klientów jeżeli to odpowiednio nagłośnimy, ale nie... Nie u Klapka, on jest zbyt szlachetny.

• @azja Yyy, co? Po pierwsze, nie ma możliwości, żeby wyleczyć cukrzycę typu 1 - nie pojawią się nowe wysepki Langerhansa wydzielające insulinę, ich zniszczenie jest trwałe. Jedyne, co można zrobić, to jeść węgle i brać insulinę lub być na keto i zmniejszyć/zrezygnować z insuliny.
    A po drugie, jakie on ma wielkie ego i jest bezczelny. Już pomijając fakt, że jego zasady leczenia są niejasne i to czysta ruletka - może wyzdrowiejesz, może nie.
    No i tak, jak Dawid napisał - co za specjalista ani jego klienci nie chwalą się i nie dokumentują swoich sukcesów?

• @Palma Kasiu posłuchaj uważnie Bartka w tym filmie, a zobaczysz to co ci kiedyś mówiłem. Jemu wystarczy pozwolić mówić a się ze swoimi myślami wygada, nie tylko o sekciarstwie wegan, ale bardziej o wychudzonych zagłodzonych osobach, mimo ze takiej jednej bronił w zaparte. Jemu tylko narzucić temat i pozwolić mówić, a on już wyrzuci wszystko co mu tam w duszy gra. Próbuje mówić o paleo czy innych nieweganach ale nie potrafi. Ale to pokazuje, ze moim zdaniem on wie które diety są niezdrowe tylko w zaparte idzie.

Log in to reply

Chcesz być na biężąco?