WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

Głodówka dziecka

• Nie widzialam tego filmu wczesniej, ale i tak nie dalam rady obejrzec do konca.
    Moge tylko skomentowac jednym wyrazem - idiotka.
    Doswiadczenia na sobie to jedno, ale na dziecku to juz ogromna nieopowiedzialnosc. Sama jestem matka e weganka, mocno skupiona na naturalnych metodach, ale w zyciu by mi nie przyszlo takie cos do glowy. Zapalenie ucha to meczarnia dla dziecka, czesto z wysoka goraczka i czesto z pozniejszymi powiklaniami.
    (

)

• Ale ona mowi o powiklaniach ze sa ale zalozyla ze to tak znikomy ulamek I napewno statystycznie nie przytrafi sie jej dziecku no coz nie tylko ogromna wiedza z fizjologii czlowieka ale I statystyki. Moje dziecko chorowalo na uszy I jak cieknie woda z ucha to jest jednoznacznie Stan zapalny nie wyobrazam sobie aby nie ulzyc dziecku I nie podac antybiotyk. Nie wierze aby lekarz przytaknal rodzicom w takiej sytuacji I jedyna mysl ktora przyszla mi do glowy ze zrobili to na wlasna odpowiedzialnosc kiedy szukalam rozwiazan dla mojego dziecku natknelam sie na amerykanskie forum gdzie jakas babka chyba Jehowa pisala ze nie podaja antybiotykow dzieciom w takich przypadkach a Agi maz ma tez chyba przeszlosc “zagorzalego” chrzescijanina i ciagle widzi spiski

Log in to reply

Chcesz być na biężąco?