Dlaczego nienawidzimy wegan ,czyli kolejne halucynajce

• Pytanie w ogóle..
    Kto ich nienawidzi w ogóle ?

Raczej to takie kolejne dziel i rządź.

• A sami weganie właśnie sieją nienawiść.
    Teksty typu mordercy, padlinożercy i bla bla bla to co to niby jest 😁

• wkirza mnie nie to co jedzą a to ze czują się lepsi dokonując bardzo sliskich moralnie wyborow. zrą awokado ktorego produkcja rujnuje planetę jedzą rzeczy transportowane tysiące km . pierdzielą cos o tym ze to jest najblizsze naturze. juz widzię jak Piast Kołodziej siedzi pod studnią i wpieprza avokado zagryza papają bo to takie kurde naturalne

• Oczywiście nie poruszy tematu naturalnej hodowli, gdzie szczęśiwe krowy i świnki hoptają po trawce, bo to nie pasuje do wydżwięku filmu -bohaterscy weganie, opluci i znieważani, którzy głaszczą smutne świnki przez druty.
    Wybrał co mu pasuje.
    Ludzie są uprzedzeni i nienawidzą wegan, jednocześnie niemal w każdej restauracji, nawet w burger hałsie, można dostać "vegan option" .

• @Kornela a ta też zwróciłem uwagę na "przemysłowe hodowlę". No właśnie przemysłowe.. a co z eko tradycyjną. Zakłamani sfiskowani na swoim punkcie 🙂

• @baku @Kornela Bo to męczennicy!!! Chrześcijaństwo odchodzi od źle pojmowanego męczeństwa, ale oni wypełniają lukę. "Dla sprawy", "przyszłość narodu" "Zesraj się, a nie daj się", jak mawiał Keksu.

• Chcą tego cierpienia - dla zwierząt. I powtarzają to jak mantrę.
    Hodowla ekologiczna nie pasuje im, bo wg ich wizji to ZWIERZĘ JEST PANEM, nie człowiek...
    A że wizja ta zakłada kompletne zniszczenie, wie każdy ze zdolnością logicznego myślenia.
    Etap pierwszy tej wizji to wymarcie zwierząt hodowlanych, żeby nie cierpiały.
    Etap drugi ( następstwo etapu 1 czyli skrajne niedożywienie) to wymarcie człowieka.

I to sedno tej rewolucji... Pustynia, po której hula wiatr. Ani mu, ani be, ani kukuryku.

• Jak oglądam takie filmy to mi się niedobrze robi i jak widzę jak ludzie w komentarzach to łykają. Jaaaa pieeer.... Świat się kończy 😄

• Nawet wczoraj na palmowej grupie na fejsie widziałam rozpaczliwe wpisy pełne wzdychań, jak bardzo nienawidzimy wegan (w odpowiedzi na argumenty, dlaczego dieta wegańska nie jest dobrym wyborem dla dziecka).

• W ogóle co ich obchodzi co kto o nich myśli 🙂
    Żenada.pl normalnie.

• Nie zdziwię się, jak weganizm podczepią pod przekonania religijne.

Załączam artykuł naszpikowany nowomową, cudownościami i odkryciami psychologicznymi.
    W razie, gdybyście nie wiedzieli, czemu działają wam na nerwy aktywiści prozwierzęcy, macie gotową odpowiedź.
    Bo uruchamiają dysonans poznawczy związany z tym, że mięso pochodzi od zwierząt 🙂

https://vege.com.pl/2019/12/20/144402/?fbclid=IwAR29rS1CYRKeqGBkywDwvsu6nLzGsz-Lwq33PqzwXb1Ome-9-hqnVTVfQlQ

• Buheheh mistrzostwa fantazji

• odpowiedzi na to dlaczego ludzie nie lubią wegan należy szukać pod najnowszym zdjęciem Everyday Hero na insta:
    https://ibb.co/TRFQ8wF

• Everyday hero jest ich kapłanem i co i rusz zapodaje im jak mają myśleć i czuć. Teraz wrzucił temat, że mają mieć poczucie ofiary i tych pokrzywdzonych. Nie jest ważne że są agresywni i chcą innym narzucać jak mają jeść i żyć, to im się dzieje krzywda i są nękani - tak mają myśleć. Ave Hero Ave Hipokryzja.

• Mięso jest efektem zabicia czującej istoty, ale dla niektórych ludzi perspektywa życia bez niego jest jeszcze gorsza.

Ten utrzymany w filozofującym tonie tekst, kończący odcinek, zdaje się stawiać w kontraście wrażliwych na cierpienie wegan z bezmyślnymi hedonistami, jedzącymi mięso; ceniącymi jego walory spożywcze bardziej niż dobro "czujących istot". Kaznodzieja. Oczywiście nie miał jaj zmierzyć się z zarzutami, ile cierpienia na sumieniu mają weganie - to komentuje się samo za siebie.

W ogóle to do perfekcji opanowali odwracanie kota ogonem. Potrafią atakować wszystkich dookoła, krzycząc w tej samej chwili, że to oni są atakowani. W sumie to polecałabym traktować ich jak grupę pajaców - gdyby nie to, że ich ewangelia jest po prostu szkodliwa.

• Oh jacy Ci weganie są wrażliwi i cudowni... I nieziemsko naiwni, pojmowanie świata na poziomie małego dziecka, które jeszcze nie wie co go czeka w prawdziwym życiu :D. Natura zawsze była, jest i będzie brutalna, a my do tej natury przynależymy czy to się badylożercom podoba czy nie.

• Badylożercom hahaha. Zajebisty tekst.
    Siejesz nienawiść !

• Ale to my ponoć ich nienawidzimy :))))

• Patroni

Badylozercy się przyjęło. Cieszy mnie to niezmiernie jako ze tekst jest wg mnie perfekcyjny.

Weganie oczywiście uznają to za „atak”. A to zwykła metoda lustra. Oni nazywają innych padlinożercami trupozercami i co tylko

• @Palma napisał w Dlaczego nienawidzimy wegan ,czyli kolejne halucynajce:

Badylozercy się przyjęło. Cieszy mnie to niezmiernie jako ze tekst jest wg mnie perfekcyjny.

Weganie oczywiście uznają to za „atak”. A to zwykła metoda lustra. Oni nazywają innych padlinożercami trupozercami i co tylko

Strasznie mi się spodobał Twój pomysł na "badylożerców" 😄 genialne.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii