• @baku ten co sie po lasach chowa przed staraza lesna i koszulki gucci nosi a smie mowic ludziom co maja robic tu jest wecej ludzi co maja wieksze jaja niz on;)

• @jus to nie ten ziom od hodowli zioła w domowych warunkach😂

• @jus napisał w Powrócił kanal MK TV:

@baku ten co sie po lasach chowa przed staraza lesna i koszulki gucci nosi a smie mowic ludziom co maja robic tu jest wecej ludzi co maja wieksze jaja niz on;)

MK TV po lasach się chowa ? 😉 nie kojarzę 😄 z tego co pamiętam jak go słuchałem kiedyś to cisnął właśnie ostro na to co się dzieje.

• Czy mktv to wiarygodny gosc ? W mojej opini nie , to zadaniowiec uwiarygodniajacy sie faktami , ktorych jego fanklub chce słuchac . Z mktv dal noge po wyborach prezydenckich , pozniej osmieszał sie na kanale Zawodowy Zabójca , gdzie zrobił z siebie kompletnego głupka , poczym zaczął sie realizowac na kanale Beka Z Leszczy , tam przeszedł sam siebie w debilistycznych fimikach gdy pewien super gosc nick Pinki , frontmen kanału Pink Ranger , bardzo inteligentnie go sprowokował a Marcinek zaczal pajacowac po lasach z bronia i w głupawej masce na twarzy biegał po krzakach z czerwonymi stringami , drąc morde - Gdzie jest Pinki , tu był Pinki , a w miedzy czasie toczył dziecinne polemiki z pewnym blondasem z Angli , nick Odwrócony z którym wyzywali sie od kapusi , gangsterów , konfidentów i 60-tek . przy czym smiertelnie powazny Marcinek zarzekał sie ze to sa materiały o charakterze rozrywkowym . No i powrócił syn marnotrawny w kanale Prawda.tv gdzie trzeba uczciwie przyznac miedzy tresciami o duzej wadze informacyjnej , przemyca gnojówke która oblewa Polskich Patriotów , koscół , niezalezne portale . Robi dokladnie to co na mktv
    Niechce juz mi sie pisac o nim , bo niewarto . Bardzo trafnie ocenił go Krzysztof Bokisz na swoim kanale i tyle na koniec

• Może offtop, ale zamknięto z kolei kanał Neos, a tu jego kumpela, nie oglądałam
    materiału, ale jest m.in. o relacjach międzyludzkich, barterze, o naturalnym porodzie, czyli miękkie DIY.

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii