Co przykrywa ustawa anty aborcyjna


 • Ave!

  Jak zawsze, ale to jak zawsze, niby taki durny PiS, taki idiota Kaczor, a stosuje ten sam stary numer na który większość ludzi się nabiera.

  Tu dobry artykuł:

  https://globalna.info/2020/10/23/koronaterror-pod-przykrywka-afery-aborcyjnej-przepchnieto-ustawe-o-obowiazkowych-szczepieniach/?fbclid=IwAR3Ik35RdUIDYX5iEhkgfwzDxHmiCs80-NezbViCgfm0_JcteC5D1VinznE

  KORONATERROR – POD PRZYKRYWKĄ AFERY ABORCYJNEJ PRZEPCHNIĘTO USTAWĘ O OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH !
  23 października 2020 / Możliwość komentowania KORONATERROR – POD PRZYKRYWKĄ AFERY ABORCYJNEJ PRZEPCHNIĘTO USTAWĘ O OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH ! została wyłączona
  Share
  Tweet
  Send

  W jakim czasie przyszło nam żyć? Co przyniesie jutro? Dlaczego życie jest tak pełne problemów, a ludzie bez uczuć i miłości? Ile człowiek jest w stanie jeszcze znieść? Dlaczego, pomimo dramatycznych wydarzeń, ludzie są dla siebie coraz większymi wrogami? Żyjemy naprawdę w niezwykłych, ale w jakże dramatycznych dniach.

  To straszne, że każdego dnia mówimy o jednym….koronawirus, pandemia, kwarantanna, maseczki, zachowanie dystansu. Już nie ma radości, nie ma zwykłej codzienności, zginęła normalna wymiana myśli, skończyła się sielska atmosfera….jest strach, bunt, depresja, obawa o jutro a nawet o dzisiaj. Rządzący odpłynęli już tak daleko, że nie ma szans na ich powrót.

  Miotają się, bo tak naprawdę nie wiedzą tak jak i my, co zrobić, jakie kroki przedsięwziąć, jakie działania mogą być skuteczne. Boimy się wszyscy, a strach potęguje jeszcze brak dokładnej wiedzy na temat niebezpieczeństwa, na temat tego co nas atakuje.

  Jak zrozumieć sytuację świata….żyjemy w erze niezwykłych zdobyczy techniki i dokonań ludzkich, wykorzystywania skomplikowanej techniki w prozaicznych codziennych czynnościach, w erze telefonów komórkowych, niezwykłej dostępności szczegółowej wiedzy na każdy temat, możliwości kontaktowania się z każdego zakątka ziemi….

  A jednocześnie oddaliliśmy się w niezwykły sposób od siebie, żyjemy już nie dla innych lecz dla siebie, ewentualnie dla swoich rodzin, choć i tutaj widać przemianę w kierunku życia tylko dla siebie, bez zwracania uwagi na potrzeby najbliższych.

  Dzisiaj już rodzina dla wielu nie jest najważniejsza….liczy się to co JA chcę, MOJE potrzeby i pragnienia, TY jesteś, ale tylko jako istota dzięki której mogę coś osiągnąć, jako podmiot, który mogę wykorzystać, by wejść szczebel wyżej.

  Brak naturalnych uczuć i miłości, brak empatii i zrozumienia potrzeb ludzi, którzy są wokół nas. Wynika to też z wewnętrznego strachu, że nie wiemy co będzie jutro…a wczoraj ?
  WCZORAJ POZBAWILI NAS JUŻ WSZYSTKIEGO… !

  Będą wam podawać pies wie jakie substancje i wstrzykiwać co im przyjdzie do głowy, bo pozwala im na to ustawa. W razie gdybyście stawiali opór, mają prawo was obezwładnić i unieruchomić na 4 godziny, a może nawet na 6 to zależy na jakiego psychopatę traficie. Przy okazji bez zgody mogą was kłuć i faszerować czym chcą! Niech żyje wolna Polska… I nie zapomnij włożyć maski, bo inaczej czeka Cię straszny, oj straszny mandat. No i smacznej szczepionki. Aha i nie zapomnij o tym, aby telewizor był włączony całą dobę, koniecznie na TVN24 lub TVP Info. Ciężko znaleźć inne tak rzetelne źródła informacji. No to co? Maseczka na ryj i do przodu. W końcu to wszystko dla naszego dobra!

  Oto jaką ustawę zgotowali nam politycy z wiejskiej !

  Ustawa ta została przepchnięta w cieniu afery trybunału konstytucyjnego dotyczącej aborcji jako operacja fałszywej flagi i temat zastępczy !

  Dz.U.2020.1845 t.j. | Akt obowiązujący Wersja od: 20 października 2020 r. Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]

  1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

  2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.

  3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

  4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.

  5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.

  6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.

  7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.

  8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby – bez jej zgody.

  Smutny jest nasz los, który wykuwaliśmy sobie bez zwracania uwagi na to co się dzieje obok, bez ponoszenia konsekwencji głupich czynów. Teraz przyszło opamiętanie? Nie…to strach zagląda w oczy, bo nie wiemy co będzie jutro. A co będzie? Nikt nie jest w stanie na to pytanie odpowiedzieć, stąd dramatyzm sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

  Zatrzymaj się, usiądź, pomyśl…..masz rodzinę, żonę, dzieci, rodziców, dziadków, przyjaciół…przyszedł czas, abyś zadbał o najbliższe otoczenie, o najważniejsze osoby w swoim życiu…i walczył ! NWO już tu jest i za chwile zapuka do naszych drzwi…

  I serio normalnie no comment. Już rozumiem dlaczego media trąbią o protestach, gdzie tak nie trąbiły o anty covid.
  Proste - bo ma to przykryć przymus szczepień.

  Ludzie tylko potwierdzają swoim zachowaniem, że są bydłem do wyszczepienia, zniewolenia, zgnojenia.
  No bo koniec końców, dać się wpuścić w maliny po raz n-ty takiemu "głupiemu" pisowi ?

 • Patroni

  @baku te zapisy o szczepionkach już była wcześniej w tej ustawie i nic w tych częściach nie zostało zmienione. (Ustawa wprowadzona chyba w końcówce rządów PO)
  Daliśmy się wkręcić;D Też przyznaje że dałam się wpuścić w maliny że nam coś wprowadzili pod przykrywką;d ale nie.
  Takze temat aborcji to odwracacz uwagi ale raczej medialny. Albo podpałka pod rewolucje społeczna.


 • @Cynamon hmm to jeśli to było..
  to co rewolucję zaczynają ? 😉 ciekawe..

  No bo co Kaczor/PiS na tym zyskuje ? Chyba, ze spojrzeć szerzej na ich mocodawców.


 • Mleczko jak zwykle trafia w sedno.


 • Równouprawnienie w wydaniu co niektórych😂. Gość nie ma równo pod sufitem czy mi się tylko wydaje???

  https://t.me/c/1330982052/8053


 • Temat aborcji.Tu Patryk Jaki fajnie gada, rzeczowo,a co najważniejsze merytorycznie i z perspektywy ojca dziecka z zespołem downa, wiec co nieco wie o sprawie.

  Tego pana lubię,pochodzi z Opola z moich okolic 😊i daje czadu w eurokołchozie.Startował z Trzaskowskim o stołek w Warszawie.

 • Patroni

  @anka Mleczko Elegancko to podsumował, szybko krótko i na temat👍


 • Bardzo trafna wypowiedz moim zdaniem⤵

  „Lewacy i czarownice na tych sabatach spod znaku satanistycznej, nazistowskiej błyskawicy⚡️nie uznają wolności dla życia, dlatego są przeciw antycovidowcom. Dla nich wolność to wolność dla śmierci.”


 • Dobry film z tym mleczko, no tak kurde przecież to takie proste.
  Zaraz będzie DRAMATYCZNY WZROST ZACHOROWAŃ przez te zwariowane feministki.

  Nie dość, że podłe suki zabijają nienarodzone dzieci to przez nie wyginie pół Polski na koronawirusa :))) • 00F049A9-531A-4409-90B6-BB089A51F031

  • Nikt mi nie wciśnie ciemnoty,że to nie jest przypadek⤵️.Kolorystyka podobna do Antify.

  B7598729-AD5C-4015-9F26-201504DA101E

  -Ten obrazek mi na grupach niestety zaraz faszystko-feministki zaraz do adminów zgłaszają.Czuje się jakbym na germańskich forach buszowała😂.

 • Patroni

  @anka Jest coraz lepiej xD jakis typ na tym protescie ma plakat z ta błyskawica z napisem jeac pis 😁
  takiego kombo to sie chyba nie spodziewali ze sie ich wlasna bron obroci przeciwko nim


 • @Cynamon na grupie Michała wywalają takich jak ja i wyzywają od trolli.Z góry zachęcają do banowania.Żaden wpis nie przechodzi.Próbowałam wrzucić to o Mleczku i wypiowiedz Jakiego.

  Zapomnijcie😔.Administratorzy wszystko kasują,teraz wiemy po której są stronie.

 • Patroni

  @anka Nie ma się co przejmowac. Jakos do tej aborcji i lewactwa podchodze na zupełnym czilu. Jak patrze co ta policja tam ma przewalone to mi ich szkoda. Ale dobrze. Niech na wlasnej skorze poczuja jak to jest przestrzegac rozkazow z góry zeby nie uzywac przemocy wobec tych protestujacych. Maja takie jak mieczem wojujesz od miecza giniesz w wersji błyskawicznej.
  Niech sie ludzie budza. Jak zechca cos podpalac to prosze bardzo. Wszystko się nagra i kogos za to posadza.
  Konsekwencje.
  Nie jestem za lewactwem itd ale trzeba im oddac ze maja to zaplanowane i ich dzialania przynosza skutek.
  I jeszzcze to ze policji jest tak mało. No jasne. Ochraniali dom kaczyniaka, łazili za feministkami w weekend, w sobote na marszu wolnosci. To dzisiaj wolne. A feminazistki bardzo dobrze wwyczuły moment słabosci;D


 • @anka tego z Agrouni? to sporo mówi o ludziach jak nie pozwalają mieć innego zdania 😜

  @Cynamon zgadzam sie z Tobą 😄


 • Dziki w temacie przykrywki i słuszna uwaga na koniec o facetach, którzy
  masowo mogliby wyjść na ulicę - jak dla mnie prewencja przed zapowiadanym przez kiboli 11.11.

 • Patroni

  @Anna też na to po cichu liczę że 11to będzie mega protest. Jeszcze jak feminazistki nagłośnia że lockdown jest niekonstytucyjny to będzie takie HYK PYK dla rządu że morawiecki chyba z płaczem pobiegnie do merkelowej.

  Ale..nie wiem jak to jest prawnie jak wprowadza stan wyjątkowy bo to się chyba wtedy wszystko zmienia i juz nie jest tak kolorowo (jak na ironie xd)
  Wiem że wtedy władza to już ma uprawnienia ogromne, ale czy jest gdzieś haczyk prawny to nie wiem.


 • @Cynamon Mam mieszane uczucia co do 11.11... Z jednej strony zajebiście, że faceci w końcu ruszają,
  z drugiej wszystkiego można się spodziewać...
  Ale tak, to by były jaja, gdyby akcja okazała się mieczem obosiecznym. I na pewno tak by było,
  gdybyśmy nie byli tak podzieleni jako społeczeństwo. Wszystkim chodzi o wolność, czołgają, kogo mogą,
  a jakbyśmy mówili w innych językach... • Konfa złożyła wczoraj wniosek do senatu o wycofanie z ustawy, że w przypadku wad letalnych płodu to rodzice decydują, czy dokonać aborcji.

  Do ludzi obwiniających za wszystko TK.Ta instytucja jest Bogu ducha winna,ona jedynie wydała wyrok iż zapis ten jest niezgodny z polska konstytucja. Trybunał Konstytucyjny nie jest od tworzenia prawa, tylko od tego, żeby wykreślić lub pozostawić jakiś zapis‼️Orzekł to co jest od lat niezgodne z konstytucją‼

  https://www.tvp.info/50500297/posel-konfederacji-chce-ustawowego-prawa-do-aborcji-dzieci-z-wadami-letalnymi

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii