Demaskacja - Ci, którzy pokazali swoją prawdziwą twarz

• Zakładam nowy wątek, w związku z tym, że trochę w ostatnim czasie "masek" pospadało. W tym temacie rozwinę dramy pomiędzy różnymi środowiskami alternatywnymi i postaram się odkryć nowych "bolków" zanim dojdą do władzy...
    Kochani nie dajmy się po raz kolejni nabrać na piękne oczy. Nikt nie przyjdzie i nas nie zbawi. Sami musimy się organizować a nie liczyć na innych....

• 📌DRAMA MIĘDZY ZJEDNOCZONYMI
    Wszystko zaczęło się od Sebastiana Nadolskiego tzw. Lach Chwat tv (jeden z organizatorów protestu 10.10 zjednoczonych), który dostał info od różnych ludzi m.in Krzysztofa Bokisza (człowieka od anonimous), że może być prowokacja służb na proteście. Jako, że Nadolski jest byłym anty-terrorystą to doskonale sobie zdawał sprawę w co pakuje ludzi i odciął się od protestu jak i organizacji. Na szczęście nic się nie wydarzyło, ale nie wiadomo co by było, gdyby Nadolski się nie wycofał.

materiał Bokisza:

odpowiedź Lacha na informacje, które dostał:

Po tej akcji część środowiska bardzo mocno zarzucała i Bokiszowi i Lachowi, że rozbijają środowisko antysystemowe i zjednoczenie. Czy słusznie? Nie jestem w stanie na to pytanie odpowiedzieć, ale wiem jedno... Goście mają znacznie wiekszą wiedzę na temat tego co dzieje się w służbach i osobiście bedę ich dalej obserwować, bo może być ciekawie..

• Patroni

@Aniulka Co do tego Lach Chwat to on sie chyba wkurzył też o to że wpisali go jako organizatora protestu bez jego wiedzy.
    Bylo uzgodnione inaczej a inaczej go wpisali. Do tego doszły te informacje insajderskie i wybuchł.

• Następna sprawa to sytuacja pomiędzy Irokezem, Tomaszem Żuchewiczem, Sławkiem Słabickim i Sochą oraz Piotrem Biedką.....

Z tego co rozumiem zaczęło się właśnie od protestu zjednoczonych...
    Socha wkurzyła się na nich bo organizowali kolejny protest w Warszawie w ten sam dzień w którym cała Polska protestowała.
    Właściwie to nie wiem czemu miała by się na nich obrażać jak każdy może sobie protestować gdzie chce i o której i kiedy, ale to już szczegół. W samej Warszawie było w tedy dużo protestów, a jakoś Socha obraziła się tylko na zjednoczonych...
    Wydała pismo w którym odcina się od tego środowiska pisząc w nim, że zjednoczeni to zadymiarze (no coment)
    (niestety nie mogę teraz znaleść tego co Justyna Socha powiedziała/napisała o zjednoczeniu, ale mam bardzo długi materiał od głosu obywatelskiego i ustaleń, które padły wtedy)

oraz tutaj też jest mowa o Justynie i tym oświadczeniu:

Idąc dalej...
    Po tym jak Justyna wydała to oświadczenie zaczęło się robić małe piekiełko, bo ludzie zaczęli się dzielić na tych którzy biorą stronę Sochy i na tych co są za zjednoczeniem, przy czym wielokrotnie druga strona kontaktowała się z Sochą, ale nie było odzewu....
    CHWDP, czyli Biedka poparł działania Justyny i również zaczął wyzywać m.in Irokeza od zadymiarzy.

Streem 5-godninny na fb gdzie od ok 3g 40min Biedka rozmawia z Sochą. Oceńcie sami czy zachowali się OK w stosunku do drugiej strony....
    Słynna zasada dziel i rządź dalej działa....
    Kolejne dni to protesty rolasów i kolejne akcje ale to juz w następnym poście

• W tzw. miedzy czasie odbyła się medytacja pt. "pokarzcie swoją prawdziwą twarz" i wyznanie Irokeza....
    Nie zależnie od tego w kto co wierzy, być może to tylko zbieg okoliczności, ale faktycznie po tej medytacji wyszło kilka szydeł z wora...
    W każdym razie chciałam o tym wspomnieć, bo tytuł tej medytacji i sama ta akcja zainspirowała mnie do podzielenia się ze światem jakimś skrawkiem wiedzy...
    A nóż, widelec ktoś spojrzy inaczej na tą sytuację i przynajmniej będzie wiedział z kim ma do czynienia....

Plus chciałabym wspomnieć tutaj o gościu, który działa po cichu i mam nadzieję, że więcej ludzi go usłyszy, bo moim skromnym zdaniem warto...

Mam nadzieję, że przynajmniej komuś poprawię dzień tymi wideami, bo wiem jaka jest sytuacja i jak ważne jest to żeby się nie załamywać...

• Maratonu ciąg dalszy.....

📌Protesty rolasów.....
    Szok i niedowierzanie, że Kołodziejczak (gość od agrounii) kazał zakładać na proteście maseczki...
    Zresztą z niego niezłe ziółko, bo współpracował z pisowcami za 89 tyś brutto na nakręcenie filmików o polskiej zdrowej żywności
    Marcin Bustowski już prawie rok temu z tym panem się rozprawiał...

O tym sprzedawczyku Kołodziejczakowi zrobie jeszcze osobny wpis tyko jeszcze szukam materiałów. Jak narazie tyle musi wam wystarczyć...
    No i teraz jeśli mówimy o proteście to bardziej to przypominało pochód żałobny niż protest no ale cóż! Założyli kagańce to ciężko wykrzykiwać i bronić gospodarstw...

No i tutaj widać i Kołodziejczaka i Biedkę...
    Co do zachowania Biedki tutaj kolejny materiał

Oceńcie sami czy to zachowanie było w porządku...
    Zobaczymy co będzie się działo w tym temacie dalej, oczywiście postaram się was informować w miarę na bierząco

• Teraz kolejny gagatek....
    📌 Mateusz Jarosiewicz, twórca NEOS...
    Irokez był w NEOS, ale polityka Mateuszka mu się nie podobała więc postanowił odejść.
    Film z wyjaśnieniami na ten temat tutaj:

Pod tym filmem czytając komentarze znalazłam link do filmu stworzonego przez użytkownika TerraPeuta...
    No cóż ciekawy człowiek z przejściami, który również postawił sobie za cel osuszanie tego bagna politycznego z udziałem służb i cwaniaczków.

Podaje przykłady kłamstw i manipulacji... Generalnie kawał roboty odwalił i chwała mu za to...

• Okazuje się, żę Justyna Socha też święta nie jest...
    Patrzcie co znalazłam...
    https://www.facebook.com/TomaszDrewniakOfficjal/posts/561664657643463
    Tobiasz Drewniak pisze:
    Szanowni państwo !
    Nadszedł czas aby pewne sprawy ujrzały światło dzienne. Nie jestem w stanie dłużej patrzeć jak okłamuje się ludzi dając im złudne nadzieje.
    Zapraszam do grupy w której można wyrazić swoje racje i dowiedzieć się jak działa STOP NOP , gdzie na bieżąco będę przedstawiał dowody które dostaję od ludzi : https://www.facebook.com/groups/455435228167539/
    Stąd tez moja gorąca prośba do wszystkich osób, które, są pokrzywdzone, nie zadowolone te które są zawiedzione i te które były zastraszane przez Justynę bo wiem ze i takie były aby zgłosiły się do mnie na priv.
    Końcem roku 2018 zrezygnowałem z członkostwa w zarządzie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP . Powód owej decyzji uzasadniłem pisemnie w mojej rezygnacji ,którą tutaj udostępniam. Zgodnie z tym co przekazali mi moi poprzednicy ,wcale ich to nie dziwi ani nie jest nowością i dalej nic się nie zmieniło, ponieważ oni z tych samych powodów zrezygnowali.
    Dlatego też uznałem, iż nie będę dalej uczestniczył w tym bałaganie. Nie spodobało się to jednak prezes Justynie Socha bo jakim prawem miałem czelność napisać prawdę i teraz każdy będzie wiedział.
    Niestety każdy ,kto domaga się prawdy i przejrzystości działań stowarzyszenia STOP NOP nie ma prawa bytu. Takie osoby są usuwane z szeregów Stop nop ,niedawno zostały usunięte dwie osoby bardzo zasłużone ,które robiły bardzo dużo dla stowarzyszenia a oczywiście oskarżone że działają na szkodę stowarzyszenia, co jest totalnym kłamstwem te osoby domagały się prawdy przejrzystości a to wiąże się tylko z jednym: pozbyć się ich .
    Szczegóły tutaj : https://www.facebook.com/bunia.../posts/2005653926208879... i tutaj https://www.facebook.com/groups/402576940080235/permalink/791078704563388/
    Historia zatacza koło ,ponieważ rok temu osoby domagające się prawdy zostały usunięte ze stowarzyszenia STOP NOP łącznie z prezesem Przemysławem Cuske, który to został zmuszony do rezygnacji a następnie wszyscy zostali okrzyknięci trollami działającymi na szkodę stowarzyszenia.
    Dlatego też ja nie zgadzam się z działaniami prezes stowarzyszenia Justyny Sochy oraz vice prezesa Piotra Jawornika. Mój sprzeciw sprawił ,że podzieliłem los osób których broniłem.
    Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami zapraszam do tej grupy, tam jedynie można przeczytać prawdę jak to wszystko wygląda : https://www.facebook.com/groups/402576940080235/
    Jeśli ktoś chciałby napisać prawdę na grupach zarządzanych przez stowarzyszenie STOP NOP np. Powikłania poszczepienne i prawo ,to uprzedzam ,że takie osoby są usuwane i banowane przez administrację a niewygodne komentarze są kasowane aby ludzie nie poznali prawdy.
    Justyna Socha często stara się robić z siebie ofiarę aby zyskać większe poparcie i poklask pośród ludzi ,szczególnie teraz gdy startuje w wyborach i potrzebuje dużego elektoratu.
    Sami możecie być świadkami ośmieszających ją samą postów np. " czy mam startować w wyborach ? ". Zadaje pytanie członkom grup,a decyzję już dawno podjęła.Tak więc stała manipulacja ludźmi musi być.
    Nie wiem czy zauważyliście ale stowarzyszenie Stop Nop tworzy bardzo dużo szumu, robi bo robi ale aby za wiele nie zrobić .Nawet jedna znana osoba sugerowała , że to kontrolowana opozycja więc nie mogą zbyt wiele .
    Dlatego ostrzegam wszystkich , bądźcie ostrożni. Jeśli nie będzie przejrzystości działań, finansów itp. To pod żadnym pozorem nie wspierajcie ich finansowo ,ponieważ finanse nigdy nie były jasno rozliczane. Przykład z 2017 roku : przychód prawie 300 tyś zł ,rozchody 170 tyś a gdzie podziała się reszta ? Tam nie ma żadnej przejrzystości i nigdy nie było.
    Proponuję nie wspierać więcej żadnych projektów obywatelskich i nie uczestniczyć w zbieraniu podpisów ,bo kolejny chory pomysł w drodze.
    Nie bójcie się też ,że stowarzyszenie stop nop się rozpadnie. To raczej byłoby z korzyścią dla wszystkich. W końcu powstałaby nowa siła naprawdę działająca w obronie dobra dzieci a nie jak teraz tylko prywatnych interesów i ambicji Justyny Sochy .
    Pan Jerzy Zięba też sporo na ten temat wie, pisał o tym również.
    Mimo wszystko zachęcam do brania udziału w protestach w obronie lekarzy jak również ogólnopolskim corocznym czerwcowym proteście .
    Osoby z Podkarpacia zawsze mogą się do mnie zwrócić jeśli będą miały jakieś problemy .
    Ja nadal jestem po waszej stronie, dalej będę uświadamiał ludzi i organizował spotkania nawet bez poparcia stowarzyszenia STOP NOP .Są inne wartościowe grupy gdzie można uzyskać wiedzę i pomoc.
    Są też prawnicy, którzy udzielą pomocy prawnej w razie potrzeby.
    polecam grupy :

1. https://www.facebook.com/groups/445922935592063/
    2. https://www.facebook.com/groups/wszystkooszczepieniach/
    3. https://www.facebook.com/groups/188120481225671/
    4. https://www.facebook.com/groups/szczepieniapl/
    5. https://www.facebook.com/groups/779018065479021/
      Proszę o udostępnianie niniejszego oświadczenia wszędzie gdzie się tylko da. W grupach i na swoich profilach.
      Mam świadomość, że prawda jest brutalna i wielu ludziom będzie ciężko to przełknąć.
      Zaznaczam ze nie jest to zemsta ani wewnętrzną wojna czy walka o stołki jest to tylko dążenie do prawdy.
      .........

Okazuje się, że Justyna Socha nie jest bezstronna politycznie bowiem startowała do sejmu z list konfederacji...
    https://www.wnp.pl/parlamentarny/osoba/justyna-socha,195862.html

• Patroni

Jeszcze trzeba dodać pana Tanajno;D czyli dobry ziomek Kołodziejczyka. Organizował strajk przedsiębiorców razem z agrounia. Zachciało mu się Bolkowania ale szybko się skończyło bo podczas lajwu mu się wymknęło że głosy chce przekazać na Dudę.
    Sluzby

• @Cynamon spokojnie wszystko po kolei...
    Z Tanajnem już od dłuższego czasu wiadomo, że to karierowicz i tylko gadać potrafi

• @Aniulka obserwuję Biedke od jakiegoś czasu. Biedka się obawia że oni chcą się zbliżyć do Niego tylko w celu prowokacji i odrzuceniu substancji nie legalnych w celu wyeliminowania go. Dostał ostrzeżenie. Chcą rozwalić grupę od środka pod pretekstem jedności.

• Patroni

@Atrament grubo;D

• @Atrament obawy obawami.. Gdzie ma dowody na to, że tak chcą zrobić? Gadaniem nic nie zdziała

• @Aniulka o dowodach jak narazie nie mówił. Twierdzi że ma. Chyba nie łogladał Marcelinowej telenoweli. Ma obawy przed tym że ktoś mu coś do plecaka chce włożyć. A wtedy recydywa.

• @Atrament Co za idiotyczne myślenie🤣🤣🤣. Sorry ale każdy coś mu może włożyć do plecaka... Taka narracja mnie kompletnie nie przekonuje....

• 📌Paweł Tanajno i jego przekręty oraz gadanie, że odda głosy Dudusiowi jak mu zapłacą🤣🤣🤣

Przekręty Tanajna i jego roszczeniowe podejście....
    Bardzo dobry komentarz w tym o to filmie. Nic dodać nic ująć...

• Patroni

@Aniulka może oceniam to po fakcie, wiedząc że na protestach nic się nie stało ale dziwne to co mówi Bokisz. Mówi że jak się coś stanie na proteście to wprowadza stan wyjątkowy. Nie mówi zeby odpuścić protest bo mają przecieki że komuś może stać się krzywda tylko właśnie o tym stanie wyjątkowym najwięcej. Co będzie jak wprowadza, czy tego chcecie bla bla bla
    Yyyy czy ktokolwiek jeszcze myśli że NIE wprowadza stanu wyjątkowego??
    Wprowadza, ale zgodnie z ich planem. Nie mogą kiedykolwiek ot tak. Jak mają jakąś rozpiskę to się jej muszą trzymać i tyle. Wiec dziwne że gość który podaje się za kogoś kto ma jakieś wieści z insajdu nie bierze tego pod uwagę tylko najbardziej boi się że wprowadza stan wyjątkowy.
    Właśnie o to chodzi żeby protestować wtedy kiedy nie są przygotowani jeszcze na to. Bo to jest ostatni moment. Wtedy było za pięć dwunasta. A teraz już zegar wybija godzinę.
    Są wiadomości których jedynym celem jest dotarcie. I tak chyba było w tym przypadku. Że była to prowokacja służb żeby sprawdzić którymi kanałami informacje od nich się wydostają. I pięknie wyszło.

• @Cynamon Oprócz kabaretu w służbach też byś zrobiła karierę 😏

• Patroni

@Anna napisał w Demaskacja - Ci, którzy pokazali swoją prawdziwą twarz:

@Cynamon Oprócz kabaretu w służbach też byś zrobiła karierę 😏

Haha wiem że nie o taka służbę Ci chodziło ale jak tak dalej pójdzie to jedyne gdzie będe mogla robić karierę to jako służąca u polityków, lekarzy i policjantow😂

• Misiaki!!! Dzieje się....
    Ludzie mają dość tej sytuacji i znalazłam coś takiego

A dzisiaj tylko z tego co widzę Irokez na to wideo odpowiedział:

Zobaczymy co będzie się działo później....

Log in to reply

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii