Jaką przyszłość gotują nam globaliści


 • @robertrobson gadać sobie może 😀 a czy zjesz to już twoja decyzja 😉

 • Patroni

  @biba

  gadać sobie może 😀 a czy zjesz to już twoja decyzja 😉

  Teoretycznie tak, zgadza sie, ale jak te dane polecą do ubezpieczyciela i lekarza rodzinnego to już będzie problem.


 • @robertrobson Dlatego nigdzie indziej nie będzie zabawniej niż tutaj XD. Noszenie ochraniaczy brody to dopiero początek.


 • https://tech.wp.pl/bill-gates-pandemia-koronawirusa-wplynie-na-zmiany-w-trybie-pracy-6577258366524192a

  To samo co weforum, zmiany zmiany idą.
  Ja to w sumie w dupie już mam, będzie co będzie.
  Stres nerwy protesty "uświadamianie" ludzi nic nie dały. Większość jednak idzie tam gdzie im mówią.

  Także szukam sobie wygodnego miejsca w tej ciuchci.


 • Chociaż no newsy jak te
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/schwab_sugeruje,p1739769694
  brzmią okropnie. No ale nawet, chyba się pogodziłem z tym. Przynajmniej szoku nie doznam 😉

  Niedawno nawet czytałem znów 1984 i nowy wspaniały świat, dam radę 😉


 • No to tak w skrócie jak to będzie się miało w przyszłości.
  p.s. tu nie ma z czego sie śmiać .


 • Niemal jednocześnie w pośpiechu uchwalono przepisy ograniczające prawa obywatelskie w kilku krajach europejskich.

  Oprócz Niemiec również Dania wprowadziła podobne prawo w trybie pilnym. Francja podąża za „Global Security Act”, tam idą nawet o krok dalej, publikowanie zdjęć, na których można rozpoznać funkcjonariuszy policji, ma tam być zabronione, jeśli robi się to z zamiarem wyrządzenia krzywdy.

  Amnesty International wypowiadała się przeciwko prawu, AI uważa to za wątpliwe, a „zamiar” można udowodnić tylko w najrzadszych przypadkach.

  Ciekawe, jak wszyscy aktorzy polityczni, którzy rozmawiali z Klausem Schwabem za zamkniętymi drzwiami na Światowym Forum Ekonomicznym w styczniu 2020 r., pracują z sobą tak zgodnie.

  https://telegra.ph/Fast-zeitgleich-grundrechtseinschränkende-Gesetze-in-mehreren-Ländern-Europas-im-Eiltempo-durchgewunken-11-18?fbclid=IwAR0h0HE20Eqf6EZZSdzBP-vavZvyOHZsv2H02Obv558lJYIsWOZRI_vOtt0


 • Lockdown do 2050r,polskie tłumaczenie: • @anka Trzeba obejrzeć...

  Plus ciekawy komentarz pod filmem niejakiego Grzegorza o Austrii...
  Ludzie sami się tam kontrolują, że policja może sobie spacerować od czasu do czasu.
  Młodzi zaorani na amen... a raczej na zielono.


 • World Economic Forum o jednoznacznym haśle„Great Reset Conference” przesunięto z stycznia na maj.

  -ciekawe dlaczego🤔???

  Wielka konferencja „Wielki Reset”,która powinna faktycznie odbyć się w styczniu 2021 r. została przełożona na maj 2021 r.

  Tradycyjne spotkanie elit gospodarczych i politycznych w Davos, Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), odbędzie się w przyszłym roku w odchudzonej formie w hotelu pod Lucerną oraz w samej Lucernie. Fundacja WEF ogłosiła to w środę w swojej siedzibie pod Genewą.

  Odwołała już zwykłe styczniowe spotkanie w szwajcarskim ośrodku narciarskim Davos z powodu kryzysu korony.

  Nowe forum ma odbywać się w dniach 18-21 maja w Hotelu Bürgenstock oraz w miejscach takich jak centrum kongresowe w Lucernie, z udziałem zarówno uczestników, jak i wydarzeń wirtualnych - „o ile zostaną spełnione wszystkie warunki wpływające na zdrowie i bezpieczeństwo uczestników Gospodarze gwarantują ”, więc WEF.

  W corocznym spotkaniu w Davos brało zazwyczaj udział ponad 3000 osób,politycy z całego świata, w tym kilkakrotnie kanclerz Angela Merkel. WEF nie wie, ilu uczestników spodziewanych jest w maju przyszłego roku. Jak podaje strona internetowa, pięciogwiazdkowy luksusowy hotel Bürgenstock dysponuje 102 pokojami i apartamentami. Leży nad Jeziorem Czterech Kantonów.

  Mottem spotkania w Bürgenstock jest: „Wielki reset” - na przykład: wspaniały nowy początek.-ma dotyczyć tego, jak można zbudować bardziej zrównoważone społeczeństwo o większej spójności po pandemii. Pod koniec stycznia WEF planuje również dialog cyfrowy z „światowymi liderami” na temat ich wizji świata na 2021 rok.

  https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/507592/World-Economic-Forum-Great-Reset-Konferenz-findet-im-Mai-statt


 • @anka W styczniu dopiero wchodzi szczepionka 🙂 A w maju już będzie o czym gadać...


 • Nie było szczytu UE za to odbył się spęd G20.

  Poniżej same Hiciory i co uknuła dla nas ta globalistyczna gadzina ⤵

  Cyt.
  „Chiński szef państwa Xi Jinping poparł wezwanie do wzmocnienia WHO i opowiedział się za większą multilateralizmem. Jego kraj chce też zintensyfikować współpracę z innymi krajami w zakresie badań, rozwoju, produkcji i dystrybucji szczepionek przeciwko koronawirusowi - powiedział Xi.

  Ponadto wezwał do ściślejszej współpracy, aby ułatwić podróże międzynarodowe w czasie kryzysu koronowego.Chiny przedstawią propozycję, w jaki sposób podróżni z cyfrowymi kodami zdrowia mogą udowodnić, że uzyskali wynik negatywny ”.

  Najlepiej wypadł moim skromnym zdaniem Putin,który cyt.
  ** „W swoim przemówieniu wyraźnie pochwalił Stany Zjednoczone, twierdząc że te zrobiły wiele, aby ponownie ożywić światową gospodarkę.**

  Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział społeczności międzynarodowej, że jego kraj jest gotowy do udostępnienia swojej własnej szczepionki potrzebującym państwom.”

  https://www.spiegel.de/politik/ausland/g20-gipfel-angela-merkel-mahnt-kooperation-bei-corona-impfstoff-an-trump-geht-golfen-a-68b758d9-aacf-46c4-be02-0d5c07ea498e

  -tego nie trzeba komentować po której stronie jest Rosja😂


 • Jaki mówi o tym jaki bat kręci na nas UE.Suwerenność odeszła do lamusa.


 • @Cynamon wrzucam tu tą fotę co dałaś w offtopicu

  37a6a551-773c-4de4-8d2d-fd98d068aaa7-image

  🙂


 • Jak pandemia osłabiła demokrację na całym świecie

  Protesty przeciwko środkom mającym na celu powstrzymanie pandemii koronowej stały się częścią codziennego życia w wielu krajach. Wszędzie tam, gdzie gdzie parlamenty tworzą podstawy prawne dla walki władzy wykonawczej z pandemią, demokracje funkcjonują na nowych warunkach.

  Raport specjalny amerykańskiego think tanku Freedom House zatytułowany „Demokracja w okresie blokady” pokazuje, że pandemia niszczy demokracje i zaostrza istniejące tendencje autorytarne.

  W związku z tym w 80 z 192 zbadanych krajów warunki demokracji i praw człowieka pogorszyły się od początku pandemii. Przejawia się to w:

  • nadużywaniu władzy wykonawczej,
  • osłabianiu instytucji,
  • podważaniu zasadniczej dla funkcjonowania systemu
  • ochrony odpowiedzialności odpowiedzialności prześladowaniu krytyków.

  Raport nie wykazał żadnych istotnych zmian w 111 krajach. Pandemia tylko wzmocniła demokrację jedynie w Malawi.

  Trwa upadek wolności

  Szczególnie dotknięte są demokracje, które już zostały osłabione i represyjne państwa, które wykorzystują pandemię jako okazję do dalszego ograniczania praw politycznych i wolności obywatelskich. Dwóch na trzech respondentów spodziewa się utrzymania tej tendencji w ich krajach w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat. Analitycy Freedom House piszą, że pandemia przyspiesza 14-letni spadek wolności i spodziewają się, że kryzys demokratycznych rządów będzie trwał po zakończeniu pandemii.

  Szczególnie widoczne - i dotyczy to wszystkich krajów, niezależnie od tego, czy są one klasyfikowane jako wolne, częściowo wolne lub ubezwłasnowolnione - są ograniczenia wolności prasy i wolności zgromadzeń, a także przemoc policji. Nowe lub dodatkowe ograniczenia wolności prasy zostały zidentyfikowane w 91 krajach.

  Rządy próbują zatuszować sytuację w swoich krajach i zachęcać do korupcji, skarży się Freedom House.

  Wolne kraje, takie jak Stany Zjednoczone czy Indie, kraje półwolne, takie jak Filipiny czy Boliwia, oraz kraje nez wolności , takie jak Chiny, Rosja czy Turcja, podlegają ograniczeniom wolności prasy. Jedna z krytyki Stanów Zjednoczonych dotyczy tego, że rządowy aparat Donalda Trumpa wytworzył „mgłę dezinformacji”.

  W przypadku Niemiec Freedom House nie stwierdził żadnego pogorszenia wolności prasy😆
  (-to niem. artykuł nie mogę jaka propaganda 🤦‍♀️)

  Z kolei w Egipcie, na przykład, rozpowszechnianie informacji sprzecznych z danymi rządu jest wyraźnie uznawane za przestępstwo.

  Przemoc policyjna i przełożone wybory

  Ograniczone są również możliwości prowadzenia niezależnych badań oraz, ponieważ konferencje prasowe nie są już potrzebne, zadawania krytycznych pytań. Niezależne raportowanie byłoby tym ważniejsze, im większa byłaby nieufność wobec polityki informacyjnej rządów. Na przykład 62 procent ankietowanych przez Freedom House na całym świecie twierdzi, że nie ma zaufania do danych publikowanych przez ich rządy. Tylko 37 procent ufa liczbom. Z drugiej strony 56 proc. ufa mediom, a 42 proc. nie ufa im.

  Raport wskazuje na przemoc policyjną przeciwko protestom w 59 krajach. Ponadto co czwarty respondent powiedział, że w wyniku pandemii w jego kraju wprowadzono nowe lub dodatkowe ograniczenia dotyczące mniejszości etnicznych lub religijnych. W pojedynczych przypadkach pandemia służy do odroczenia należnych wyborów. Najbardziej uderzającym przykładem jest Hongkong, gdzie wybory parlamentarne przełożono o rok na wrzesień 2021 r. 158 krajów ograniczyło możliwość protestu od początku pandemii. Jednak na całym świecie protesty miały miejsce w tym roku w co drugim kraju, głównie w krajach półwolnych, ale także w krajach niewolnych.

  Wiele rządów wykorzystuje pandemię jako pretekst do rozszerzenia represyjnej polityki. Turecki rząd może teraz zrobić to, co nie byłoby możliwe bez pandemii - mówi respondent w Turcji. W raporcie zauważono, że obserwuje się znaczny wzrost nadzoru nad obywatelami. Autorzy określają Chiny jako „dystopijny model przyszłości” z rosnącą nacjonalistyczną i propagandową retoryką, która ma zatuszować brak przejrzystości i odpowiedzialności, a także z „innowacyjnym nadzorem technologicznym” i prześladowaniem krytyków spoza PRL. Kontrastują Chiny z Koreą i Nową Zelandią, gdzie ugruntowane demokracje skutecznie zwalczyły pandemię.

  Przechodząc w stronę ekstremizmu?

  Prawa i praktyki, które zyskały przyczółek podczas pandemii, będą trudne do odwrócenia w przyszłości, ostrzega Sarah Repucci, współautorka raportu. Obawia się, że niszczenie praw i wolności będzie trwać długo. W tym sensie wypowiada się izraelski historyk Yuval Noah Harari, który nie chce zaliczyć obecnego kryzysu do kryzysu zdrowotnego, ale jednocześnie diagnozuje go jako kryzys gospodarczy i polityczny. Największym zagrożeniem jest to, że po raz pierwszy możliwe będzie stałe monitorowanie wszystkich ludzi, co sprzyja wpadaniu w autorytarne reżimy.

  Im dłużej trwa recesja wywołana pandemią, tym bardziej dotyka ona poszczególne kraje i im większa stopa bezrobocia, tym większe jest ryzyko, że ofiary recesji zwrócą się w stronę partii i ideologii ekstremistycznych, zwłaszcza że firmy przyspieszają proces automatyzacji i grozi w ten sposób utratą jeszcze większej liczby osób. Harari przewiduje, że wielu ludziom nie będzie wtedy już pracy, a to wystawi systemy polityczne na kolejny test wytrzymałości.

  https://www.faz.net/aktuell/politik/ausland/folgen-der-corona-krise-weltweiter-niedergang-der-freiheit-17062566.html?GEPC=s2&fbclid=IwAR0UaorHQNOdhAthdiIBYyU6O0dUW17ne4-k_udp1U4lYVTo-iG84tz2siI&premium=0xddccf4005e8ed242b9cd53a3c380c29c

 • Patroni

  Trader w Radiu Wnet dał jasny przekaz co nas czeka


 • Na świecie są tylko 3 kraje bez banku centralnego należącego do Rothschildów ...

  Rodzina Rothschildów ma swoje banki centralne w każdym kraju tego świata, co daje im niesamowitą ilość bogactwa i władzy.

  W 2000 roku było siedem krajów bez banku centralnego należącego do Rothschilda lub kontrolowanego przez niego:

  • Afganistan
  • Irak
  • Sudan
  • Libia
  • Kuba
  • Korea Północna
  • Iran

  To nie przypadek, że wymienione powyżej kraje były i nadal są atakowane przez zachodnie media.Jednym z głównych powodów, dla których te kraje były atakowane, jest to, że nie mają u siebie w kraju należącego do Rothschildów Banku Centralnego.

  Pierwszym krokiem do ustanowienia banku centralnego w kraju jest skłonienie go do przyjęcia skandalicznych pożyczek, co powoduje, że kraj jest zadłużony przez Bank Centralny i znajduje się pod kontrolą Rotszyldów. Jeśli kraj nie przyjmie pożyczki, przywódca tego konkretnego kraju zostanie zamordowany, a przywódca zrzeszony z Rothschildami zostaje obsadzony na tym stanowisku, jeśli zamach nie przynosi skutku, kraj zostaje zaatakowany po czym tworzy się Bank Centralny zmusza się do tego pod płaszczykiem terroryzmu.

  Banki centralne należące do Rothschildów lub kontrolowane przez nich

  Banki centralne to nielegalnie banki prywatne, które są własnością rodziny Rothschildów. Rodzina ta sprawuje nad nimi władze od ponad 230 lat i przedarła się do każdego kraju na tej planecie, zagroziła każdemu światowemu przywódcy oraz jego rządom i gabinetom śmiercią fizyczną i ekonomiczną oraz zniszczeniem, a następnie umieściła swoich ludzi w tych bankach centralnych, aby kontrolować i zarządzać portfelem każdego kraju. Co gorsza, Rotszyldowie również kontrolują machinacje każdego rządu na poziomie makro, nie zajmując się codziennymi zmiennościami naszego życia osobistego. Z wyjątkiem sytuacji, gdy zbytnio się oddalamy.

  Jedynymi krajami, które w 2003 roku pozostały bez banku centralnego należącego do rodziny Rothschildów lub przez nią kontrolowanego, były:

  • Sudan
  • Libia
  • Kuba
  • Korea Północna
  • Iran

  Ataki z 11 września miały na celu zaatakowanie Afganistanu i Iraku, a następnie utworzenie banku centralnego w tych krajach. Jedynymi krajami, które pozostały w 2011 roku bez banku centralnego należącego do rodziny Rothschildów lub przez nią kontrolowanego, są:

  • Kuba
  • Korea Północna
  • Iran

  Po wywołanych protestach i zamieszkach w krajach arabskich Rothschildowie ostatecznie utorowali sobie drogę do ustanowienia banków centralnych i pozbycia się wielu przywódców, co dało im większą władzę.

  LISTA BANKÓW NALEŻĄCYCH I KONTROLOWANYCH PRZEZ ROTHSCHILD:

  Afganistan: Bank of Afghanistan
  Albania: Bank of Albania
  Algieria: Bank of Algeria
  Argentyna: Bank Centralny Argentyny
  Armenia: Centralny Bank Armenii
  Aruba: Centralny Bank Aruby
  Australia: Bank Rezerw Australii
  Austria: Austriacki Bank Narodowy
  Azerbejdżan: Bank Centralny Republiki Azerbejdżanu
  Bahamy: Bank Centralny Bahamów
  Bahrajn: Bank Centralny Bahrajnu
  Bangladesz: Bangladesh Bank
  Barbados: Bank Centralny Barbadosu
  Białoruś: Narodowy Bank Republiki Białorusi
  Belgia: Narodowy Bank Belgii
  Belize: Centralny Bank Belize
  Benin: Centralny Bank Państw Afryki Zachodniej (BCEAO)
  Bermudy: Bermudy Monetary Authority
  Bhutan: Królewski Urząd Monetarny Bhutanu
  Boliwia: Centralny Bank Boliwii
  Bośnia: Centralny Bank Bośni i Hercegowiny
  Botswana: Bank of Botswana
  Brazylia: Bank Centralny Brazylii
  Bułgaria: Bułgarski Bank Narodowy
  Burkina Faso: Centralny Bank Państw Afryki Zachodniej (BCEAO)
  Burundi: Bank Republiki Burundi
  Kambodża: Narodowy Bank Kambodży
  Came Roon: Bank Państw Afryki Środkowej
  Kanada: Bank of Canada - Banque du Canada
  Kajmany: Urząd Monetarny Kajmanów
  Republika Środkowoafrykańska: Bank Państw Afryki Środkowej
  Czad: Bank Państw Afryki Środkowej
  Chile: Centralny Bank Chile
  Chiny: Ludowy Bank Chin
  Kolumbia: Bank Republiki
  Komory: Central Bank of Comoros
  Kongo: Bank Państw Afryki Środkowej
  Kostaryka: Bank Centralny Kostaryki
  Wybrzeże Kości Słoniowej: Centralny Bank Państw Afryki Zachodniej (BCEAO)
  Chorwacja: Chorwacki Bank Narodowy
  Kuba: Centralny Bank Kuby
  Cypr: Central Bank of Cyprus
  Republika Czeska: Narodowy Bank Czech
  Dania: Narodowy Bank Danii
  Republika Dominikany: Bank Centralny Republiki Dominikany
  Obszar wschodnich Karaibów: Bank Centralny Wschodnich Karaibów
  Ekwador: Bank Centralny Ekwadoru
  Egipt: Centralny Bank Egiptu
  Salwador: Centralny Bank Rezerw Salwadoru
  Gwinea Równikowa: Bank Państw Afryki Środkowej
  Estonia: Bank of Estonia
  Etiopia: Narodowy Bank Etiopii
  Unia Europejska: Europejski Bank Centralny
  Fidżi: Bank Rezerw Fidżi
  Finlandia: Bank Finlandii
  Francja: Bank of France
  Gabon: Bank Państw Afryki Środkowej
  Gambia: Bank Centralny Gambii
  Gruzja: Narodowy Bank Gruzji
  Niemcy: Deutsche Bundesbank
  Ghana: Bank of Ghana
  Grecja: Bank Grecji
  Gwatemala: Bank of Guatemala
  Gwinea Bissau: Centralny Bank Państw Afryki Zachodniej (BCEAO)
  Gujana: Bank of Guyana
  Haiti: Centralny Bank Haiti
  Honduras: Centralny Bank Hondurasu
  Hongkong: Urząd Monetarny Hongkongu
  Węgry: Magyar Nemzeti Bank
  Islandia: Centralny Bank Islandii
  Indie: Bank Rezerw Indii
  Indonezja: Bank Indonesia
  Iran: Centralny Bank Islamskiej Republiki Iranu
  Irak: Centralny Bank Iraku
  Irlandia: Bank Centralny i Urząd Usług Finansowych Irlandii
  Izrael: Bank of Israel
  Włochy: Bank of Italy
  Jamaica: Bank of Jamaica
  Japonia: Bank Japonii
  Jordania: Centralny Bank Jordanii
  Kazachstan: Narodowy Bank Kazachstanu
  Kenia: Centralny Bank Kenii
  Korea: Bank of Korea
  Kuwejt: Bank Centralny Kuwejtu
  Kirgistan: Narodowy Bank Republiki Kirgiskiej
  Łotwa: Bank Łotwy
  Liban: Centralny Bank Libanu
  Lesotho: Bank Centralny Lesotho
  Libia: Centralny Bank Libii (ich ostatni podbój)
  Urugwaj: Centralny Bank Urugwaju
  Litwa: Bank Litwy
  Luksemburg: Bank Centralny Luksemburga
  Makau: Urząd Monetarny Makau
  Macedonia: Narodowy Bank Republiki Macedonii
  Madagaskar: Bank Centralny Madagaskaru
  Malawi: Bank Rezerw Malawi
  Malezja: Centralny Bank Malezji
  Mali: Centralny Bank Państw Afryki Zachodniej (BCEAO)
  Malta: Central Bank of Malta
  Mauritius: Bank of Mauritius
  Meksyk: Bank of Mexico
  Mołdawia: Narodowy Bank Mołdawii
  Mongolia: Bank Mongolii
  Czarnogóra: Bank Centralny Czarnogóry
  Maroko: Bank of Morocco
  Mozambik: Bank of Mozambique
  Namibia: Bank of Namibia
  Nepal: Centralny Bank Nepalu
  Holandia: Netherlands Bank
  Antyle Holenderskie: Bank Antyli Holenderskich
  Nowa Zelandia: Bank Rezerw Nowej Zelandii
  Nikaragua: Bank Centralny Nikaragui
  Niger: Centralny Bank Państw Afryki Zachodniej (BCEAO)
  Nigeria: Centralny Bank Nigerii
  Norwegia: Centralny Bank Norwegii
  Oman: Central Bank of Oman
  Pakistan: State Bank of Pakistan
  Papua Nowa Gwinea: Bank of Papua New Guinea
  Paragwaj: Centralny Bank Paragwaju
  Peru: Centralny Bank Rezerw Peru
  Philip Pines: Bangko Sentral ng Pilipinas
  Polska: Narodowy Bank Polski
  Portugalia: Bank of Portugal
  Katar: Bank Centralny Kataru
  Rumunia: Narodowy Bank Rumunii
  Rosja: Centralny Bank Rosji
  Rwanda: Narodowy Bank Rwandy
  San Marino: Bank Centralny Republiki San Marino
  Samoa: Centralny Bank Samoa
  Arabia Saudyjska: Saudyjska Agencja Monetarna
  Senegal: Centralny Bank Państw Afryki Zachodniej (BCEAO)
  Serbia: Narodowy Bank Serbii
  Seszele: Central Bank of Seychelles
  Sierra Leone: bank Sierra Leone
  Singapur: Urząd Monetarny Singapuru
  Słowacja: Narodowy Bank Słowacji
  Słowenia: Bank Słowenii
  Wyspy Salomona: Centralny Bank Wysp Salomona
  Republika Południowej Afryki: Republika Południowej Afryki
  Hiszpania: Bank of Spain
  Sri Lanka: Bank Centralny Sri Lanki
  Sudan: Bank of Sudan
  Surinam: Centralny Bank Surinamu
  Suazi: Centralny Bank Suazi
  Szwecja: Sveriges Riksbank
  Szwajcaria: Narodowy Bank Szwajcarii
  Tadżykistan: Narodowy Bank Tadżykistanu
  Tanzania: Bank of Tanzania
  Tajlandia: Bank of Thailand
  Togo: Centralny Bank Państw Afryki Zachodniej (BCEAO)
  Tonga: Narodowy Bank Rezerw Tonga
  Trynidad i Tobago: Bank Centralny Trynidadu i Tobago
  Tunezja: Bank Centralny Tunezji
  Turcja: Bank Centralny Republiki Turcji
  Uganda: Bank of Uganda
  Ukraina: Narodowy Bank Ukrainy
  Zjednoczone Emiraty Arabskie: Bank Centralny Zjednoczonych Emiratów Arabskich
  Wielka Brytania: Bank of England
  Stany Zjednoczone: Rezerwa Federalna, Bank Rezerw Federalnych w Nowym Jorku
  Vanuatu: Bank Rezerw Vanuatu
  Wenezuela: Centralny Bank Wenezueli
  Wietnam: Bank Państwowy Wietnamu
  Jemen: Centralny Bank Jemenu
  Zambia: Bank of Zambia
  Zimbabwe: Bank Rezerw Zimbabwe

  FED i IRS

  Praktycznie nieznany ogółowi społeczeństwa jest fakt, że Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych jest firmą prywatną, zlokalizowaną na własnym skrawku ziemi, odporną na przepisy Stanów Zjednoczonych.

  Ta prywatna firma (kontrolowana przez Rotszyldów, Rockefellerów i Morganów) drukuje pieniądze DLA rządu USA, który płaci im odsetki za „przysługę”. Oznacza to, że gdybyśmy dzisiaj zresetowali dług narodu i zaczęli ponownie drukować pieniądze, bylibyśmy zadłużeni wobec FED od pierwszego dolara pożyczonego naszemu rządowi.

  Ponadto większość ludzi mieszkających w USA nie ma pojęcia, że ​​Internal Revenue Service (IRS) jest agencją zagraniczną.

  Mówiąc dokładniej, IRS jest zagraniczną prywatną korporacją Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) i prywatną „armią” Rezerwy Federalnej (Fed).

  Jej głównym celem jest upewnienie się, że Amerykanie płacą podatki i są dobrymi niewolnikami.

  Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.
  https://humansarefree.com/2015/01/did-you-know-the-irs-and-the-fed-are-private-corporations.html

  W 1835 roku prezydent Stanów Zjednoczonych Andrew Jackson wyraził pogardę dla międzynarodowych bankierów:
  „Jesteście jaskinią żmij. Zamierzam was wygnać i na wiecznego Boga wyrzucę was. Gdyby tylko ludzie zrozumieli rangę niesprawiedliwości naszego systemu pieniężnego i bankowego, przed rankiem nastąpiłaby rewolucja ”.

  Po tych słowach dokonano (nieudanego) zamachu na życie prezydenta Jacksona. Jackson powiedział swojemu wiceprezesowi, Martinowi Van Burenowi:
  „Bank, pan Van Buren, próbuje mnie zabić”.

  • To był początek wzorca intryg, które będą nękać Biały Dom w nadchodzących dziesięcioleciach. Zarówno Lincoln, jak i JFK zostali zamordowani za próbę uwolnienia kraju od bankierów.

  Przeczytaj wszystko na ten temat tutaj.
  http://humansarefree.com/2013/11/jfk-killed-after-shutting-down.html

  Prawdziwa siła Rothschildów wykracza daleko poza imperium bankowe

  Jeśli nie jesteś jeszcze zdumiony potęgą Rotszyldów, wiedz, że oni również stoją za wszystkimi wojnami od czasów Napoleona. Wtedy właśnie odkryli, jak opłacalne jest finansowanie obu stron wojny i robią to od tamtej pory.

  W 1849 roku Guttle Schnapper, żona Mayera Amschela stwierdziła:„Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, nie byłoby ich”.

  Tak więc świat jest nadal w stanie wojny, ponieważ jest to bardzo opłacalne dla Rotszyldów i ich pasożytniczych chcących krwi bankierów. Dopóki będziemy nadal używać pieniędzy, świat nigdy nie zazna pokoju.

  Wiele osób szokuje fakt, że Stany Zjednoczone to korporacja rządzona z zagranicy. Jego pierwotna nazwa brzmiała Virginia Company i była własnością Korony Brytyjskiej (nie należy jej mylić z królową, która pełni głównie funkcje ceremonialne).

  Korona Brytyjska przekazała firmę Watykanowi, który przywrócił Koronie prawa do eksploatacji. Prezydenci USA są mianowani dyrektorami generalnymi, a ich zadaniem jest zarabianie pieniędzy dla Korony Brytyjskiej i Watykanu, które co roku odbierają swój udział w zyskach.

  Korona Brytyjska potajemnie rządzi światem z 677-akrowego, niezależnego suwerennego państwa, znanego jako The City of London. Ta druga Korona składa się z komitetu 12 banków, na czele którego stoi Bank of England.

  Zgadnij, kto kontroluje Bank Anglii? Tak, Rothschildowie!
  Przeczytaj wszystko na ten temat tutaj.
  https://humansarefree.com/2014/09/the-top-of-the-pyramid-the-rothschilds-the-vatican-and-the-british-crown-rule-world.html

  W 1815 roku Nathan Mayer złożył następujące oświadczenie:„Nie obchodzi mnie, jaka marionetka zostanie umieszczona na tronie Anglii, by rządzić imperium, nad którym nigdy nie zachodzi słońce. Człowiek, który kontroluje podaż pieniądza w Wielkiej Brytanii, kontroluje Imperium Brytyjskie, a ja kontroluję brytyjską podaż pieniądza ”.

  Dom Rothschildów jest naprawdę na szczycie piramidy władzy. Stoją za Nowym Porządkiem Świata i całkowitą dominacją nad światową agendą. Opowiadają się za Unią Europejską i euro oraz za ideą Unii Północnoamerykańskiej i Amero.Kontrolują wszystkie światowe tajne służby, a ich prywatną armią jest NATO.

  Źródło zawiera ciekawy filmik jak i wiele linków:
  https://educateinspirechange.org/alternative-news/3-countries-world-without-rothschild-central-bank/?fbclid=IwAR0kVIBlevslw6r6OZXVlOZ6NY1XueLsMpiVW9MvxiIFzdVd3_GPRikjyJE

 • Patroni

  @anka
  Tak, zgadza sie to prawda. Jak sie kiedyś o tym dowiedziałem, to sam nie chciałem uwierzyć, że tak to wygląda.
  A ludzie nadal nie widzą problemu z tym, że około 10% (wliczając inne rodziny bankierskie i reszte wpływowych osobistości, którzy nigdy nie pojawiają się w nagłówkach i okładkach gazet) ludzi kontroluje cała resztę.

  Zapomnieli dodać IOR czyli bank Watykański ale tam rządzi na spółkę Opus Dei i mafia włoska i amerykańska.


 • @robertrobson o haraczu dla Watykanu tez piszą😉.

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii