Ulotki - ciąg dalszy rozkmin

• Witam. Już od dłuższego czasu myślałem nad plakatami działającymi antypropagandowo dotyczące noszenia masek, chorób przez je spowodowane, efektach po próbnych szczepieniach na covid ale nie miałem pomysłu na motyw danego modelu . I właśnie ten motyw z wątku spadł jak z nieba: https://ziomalum.pl/topic/1160/akcja-ulotki-dla-przechodniów-w-maskach-pomóż-stworzyć-ich-treść/11?_=1602606407143 . Muszę przyznać jest trafny i dobrze wykonany ,ale myślałem żeby w takim plakacie jednostronnym zawrzeć więcej informacji które by wywołały jeszcze skrajniejsze emocje wśród odbiorców, typu więcej informacji o psuciu sobie zdrowia, zgonów z przyczyn niedotlenienia itp. . Na propagandę trzeba działać antypropagandą. Do tego motyw tej ulotki przesyłać do organizacji działających w polsce typu stopnop i innym organizacjom ( bardziej trafia do mnie ten motyw jak ich ) żeby propagować ten sposób działania przeciwko reżimowemu rządowi. Co myślicie o oklejaniu po miasta w godzinach nocnych ? Może trzeba zacząć gadać bezpośrednio z ludźmi u których widać brak masek czyli co za tym idzie inteligencje ( nie w każdym przypadku ale mimo wszystko selekcjonować) zyskując tym coraz szerzą grupę ludzi którzy mogą przestać się czuć osaczeni przez covidiotów, widząc coraz więcej sojuszników w swoim otoczeniu. Szczerze chwila moment i już na takie akcje będzie za późno. Czas dosłownie zaśmiecić miasta prawdą podobnie jak media zaśmieciły kraj tą propagandą pandemiczną.

• @Reinkstone napisał w Ulotki - ciąg dalszy rozkmin:

Już od dłuższego czasu myślałem

Witaj!
    Można rozważać różne opcje ale ...może jednak czas zacząć działać, jeśli masz chęci zamiast rozważać kolejne opcje?
    Możesz wydrukować i rozpowszechniać @czeko wersję , możesz stworzyć własną bardziej rozbudowaną czy zupełnie inną.
    W którym mieście chcesz plakatować?

Log in to reply

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii