Zrzutka na budowę magazynów żywności • Cześć,
  właśnie znalazłam info o tym, że powstają magazyny żywności które będą zaopatrywać Polaków w przypadku ewentualnej katastrofy.
  Magazyny powstają z darowizn oraz środków własnych osoby która zainicjowała ten projekt i go nadzoruje. A także dzięki osobom które częściowo lub całkiem charytatywnie pracują przy budowie. Budowę można śledzić na kanale YT.

  Obojętnie czy ktoś uważa, że to całe C-19 to wstęp do wojny i faktycznie może być problem z żywnością i wodą czy ktoś uważa inaczej, myślę, że warto dorzucić się do tej inicjatywy. Osoba która się tym zajmuje to Adolf Kudliński - pooglądałam go trochę na YT, prowadzi kanał dla prepersów, całkiem ciekawy i wydaje się być autentyczną postacią. Twierdzi, że do żywności z magazynów i wody ze studni będą miały w pierwszej kolejności dostęp osoby które wpłaciły darowiznę choćby najmniejszą ale chcą dostarczać żywność z tych magazynów wszystkim (ma się tym zajmować fundacja stworzona do tego celu).

  Postanowiłam coś wpłacić od siebie, ale również w imieniu mojej chrześnicy która jest jeszcze malutka, ma przed sobą całe życie i nie wiadomo co może się w tak długim okresie wydarzyć w Polsce.

  Zachęcam do rozpoznania tematu i kto ma ochotę również do wsparcia finansowego tej inicjatywy 🙂

  https://zrzutka.pl/t2wfym

  - dziennik budowy na YT (losowy odcinek) • Nie wiem czy znacie taka aplikacje która pomaga ratować resztki jedzenia, to zazwyczaj rzeczy które by na koniec dnia wyładowały w koszu.Jedyny minus to fakt,że trzeba być na daną godzinę,czasem trzeba mieć własne pudełko lub siatkę.Oszczędza to mnóstwo plastiku i nie marnujemy jedzonka.
  Gorąco polecam i zachęcam‼

  https://toogoodtogo.pl/pl


Log in to reply
 

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii