Regulamin Politechniki Wrocławskiej dotyczący COVID-19

• @Natalia u nas na PG na razie stacjonarnie mają tylko określone semestry (ja akurat 2 sem. II st. więc mam zdalnie), także nie wiem jak to wygląda. Ale jutro idę do dziekanatu to zobaczę jak sytuacja 🤔

• Mnie mega dziwi że studenci nie walczą z tą sytuacją. W sumie po to odesłano ich do domu na początku. Ale teraz? Przecież studenci macie umowę z uczelnią. Ja bym to skarżył. Jak uczelnia może wydawać dyplomy jeśli egzaminy pisane są zdalnie? Idiotyzm. Za pięć lat się okaże że pandemiczne dyplomy można podważyć.

• @konradakumulator co niektórym taki typ nauczania odpowiada ale są tacy co walczą i kierują sprawy do sądów.Pisalam nie dawno o tym😉⤵

https://warszawawpigulce.pl/studenci-szykuja-pozwy-chodzi-o-nauczanie-zdalne/

• PWR przechodzi na 100% nauczanie zdalne od 9.10 do 18.10. Później podejmą decyzję co dalej... Także nawet pełny tydzień nie minął i znów powtórka z rozrywki....

• Gdyby ktoś chciał zadać Rektorowi Politechniki Wrocławskiej pytania to zapraszam 🙂 Można wpisywać pytania dzisiaj do 18:00. Pytania od studentów i pracowników, ale myślę, że im więcej z naszej strony tym lepiej.
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfa5qXuLeqDaAcBiQMQkslm65QCb16XDyqaETCz7-Ezr0saAg/viewform

• "Drodzy Studenci!
    Ze względu na narastającą liczbę pytań związanych z funkcjonowaniem Naszej uczelni w bieżącym semestrze, zdecydowaliśmy się zorganizować otwarte spotkanie z JM Rektorem PWr prof. dr hab. inż. Arkadiuszem Wójsem.
    Już 14 października o godzinie 18:00 podczas spotkania w formie transmisji live na profilu Samorządu Studenckiego PWr, będziecie mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w tym spotkaniu! 😊
    Wasze pytania możecie przesyłać przez formularz pod linkiem: https://forms.gle/QaDY3Z4VUsYERLRW6
    "

• Podczas live z Rektorem PWr na funpagu Samorządu Politechniki Wrocławskiej zostałam zbanowana za zadawanie pytań. Cenzura, cenzura wszędzie, ahh cudownie ❤

• https://www.facebook.com/SamorzadPWr/videos/4552470228160098/ zapraszam, może zdążycie zrobić dym na czacie 😄

• O zadali moje pytanie, na jakiej podstawie zajęcia stacjonarne zostały zawieszone? Oczywiście poruszyłam kwestie prawne i wypunktowałam wszystkie paragrafy.
    Odpowiedź - ze względu bezpieczeństwa i lanie wody, ze względu na komfort psychiczny naszej kadry i oczywiście ze względu na rozporządzenia ministerstwa. A czy kurna jasna wie, że te rozporządzenia są nikonstytucyjne? Ja pierdziele....
    Hahahahaa

• Rektor się popłakał na wizji, studenci pocieszają rektora, wbijajcie na telenowele.

• @Natalia No załamana jestem to maja być rektorzy?Oni są zupełnie bez polotu,czego oni by chcieli człowieka nauczyć🤦‍♀️.

To płatna uczelnia?Wy za te wykładu płacicie?

• "Dzieci kochane moje!
    Palce mi już wysiadają od klepania w komórkę, więc napiszę Wam tu wszystko co wiem o nadchodzącym roku akademickim. PRZECZYTAJCIE UWAŻNIE DO KOŃCA!!!!
    Kwaterujemy od 28.09 do 02.10. Arkusz jest w linku. Stworzyliśmy go, żeby uniknąć tłumów pod akademikiem i w biurze.
    No i teraz w punktach najważniejsze zmiany, które Was czekają:

1. Nie będzie już trójek. Mieszkacie tylko w jedynkach i dwójkach. W dwójkach przede wszystkim pary, małżeństwa, rodzeństwa.
      2. W częściach wspólnych akademika obowiązuje Was noszenie masek!!!
    2. Całkowity zakaz odwiedzin i nocowania obcych osób w akademiku
      4. W kuchni i pralni mogą przebywać jednocześnie najwyżej 3 osoby
      5. Nie wolno Wam się odwiedzać w pokojach, ani grupować w częściach wspólnych
    3. O imprezach zapomnijcie! Każda pandemia kiedyś się skończy 🙂
      7. Przy każdym wejściu do akademika ubieracie maseczkę i dezynfekujecie ręce.
      8. Przed wejściem do kuchni również obowiązuje Was maska i dezynfekcja rąk.
    4. Do administracji przychodzicie wyłącznie w bardzo ważnych sprawach, których nie da się załatwić przez telefon
    5. Nie wolno Wam wchodzić, ani przebywać na portierni
    6. Płacicie wyłącznie przelewami. W wyjątkowych przypadkach dopuszcza się zapłacenie kartą.
      12. W każdym akademiku zostały wydzielone pokoje dla chorych, dlatego każdy przypadek gorączki czy innych niepokojących objawów ma być natychmiast zgłaszany. Do Izolatorium możecie zabrać swoje osobiste rzeczy, ale przede wszystkim telefon i ładowarkę.
    7. Nie wpuszczamy do akademika kurierów i dostawców jedzenia. Musicie schodzić na dół i odbierać sobie przed budynkiem"
      "Jeszcze dwie ważne informacje. Przy wejściu do akademika będziecie mieli mierzoną temperaturę. I druga gorsza: jeśli ktoś nie będzie przestrzegał zasad narzuconych nam przez MNiSW, Rektora i Sanepid, będzie wykwaterowany z akademika natychmiastowo. Więc jeśli ktoś się zdecyduje na organizację imprezki na piętrze, to niech się najpierw spakuje 🙂"

Tak UR akademiki. Współczuję studentom, którzy tam mieszkają. Kobitka to paranoiczka

• @Stefka napisał w Regulamin Politechniki Wrocławskiej dotyczący COVID-19:

7. Przy każdym wejściu do akademika ubieracie maseczkę i dezynfekujecie ręce.
    8. Przed wejściem do kuchni również obowiązuje Was maska i dezynfekcja rąk.

Ciekawe czy do toilet też trzeba i pod prysznic 😄

• @Natalia Zadbano o to żeby studenci nie wyszli na ulicę. Czemu niby on płakał ?

• @konradakumulator grają na uczuciach ludzi.To zdaje się wszystko zmanipulowane i podstawione marionetki.

• @Natalia informuj kiedy będzie następne takie spotkanie.Przygotujemy się na atak.Moze daj znać za wczasu na grupach facebookowych😉.

Widzialam jak ten głąb tłumaczył statystyki,człowiek z niby ścisłym umysłem,a udaje idiotę.Wcale się nie zdziwię że to jeden z członków tego systemu. Za komuny pełno takich agentów w środowiskach uniwersyteckich było.

• @konradakumulator wzruszył się, bo się martwi o zdrowie studentów i wykładowców. To jest nowy Rektor i jego pierwsza kadencja. Zapewne nie tak sobie ją wyobrażał.

• This post is deleted!

• No proszę, brawo! W końcu dotarło! Rektorzy przerywają falę milczenia!

81e9c909-2dcb-4899-8296-9d8551fea707-obraz

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii