IBS SIBO

• Siema,

nie wiedziałam, w której kategorii to napisać. Może jest tu ktoś kto miał podobny problem. Mam IBS i SIBO, byłam u gastrologa i przepisał mi probiotyki i leki rozkurczowe na jelita. Po czterech dniach rozbolał mnie brzuch w taki spoób w jaki jeszcze nigdy nie bolał. Napisałam do gastrologa i napisał mi ze leki mam brać dalej i jak się powtórzy to zrobić wtedy badanie z kału. Moja intuicja mi mówi, że coś jest nie tak. Czuję się jakby były na mnie przeprowadzane eksperymenty. Myślę żeby to badanie przeprowadzić najszybciej a nie czekać na objawy znowu bo nie chce czekać na ten ból. Nie wiem też czy nie warto by było iść do innego gastrologa to skonsultować. Może ktoś mi coś tutaj poradzi. Nie oczekuję porady lekarskiej a bardziej tego czy ktoś miał podobne doświadczenia z lekarzami i jak sobie z tym poradził.

• Nie mialam takich problemów jednak wiem że ta Pani-detetyk kliniczny https://instagram.com/iwonawierzbicka_dietetyk?igshid=1q5e6yut0lnto

Sie zajmuje takimi dolegliwosciami. Również nagrywa na YT może na cos naprowadzi 😊

• @kobra Polecam dietetyka GAPS oraz książkę "Zespół psychologiczno jelitowy" Natashy Campbell McBride.

Log in to reply

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii