Odwilż w Polsce ?

• Hejka Ziomy. Czy nie wydaje Wam się że Polska to jakaś ostoja normalności ostatnio? Manifestować można. Sądy uniewinniają buntowników. Media mówią o fałszywej pandemii. Osoby publiczne też o tym mówią. Klasie średniej bez kredytów spadło o 30 procent więc Ci ludzie wiedzą że jest to kryzys a nie jakaś epidemia. Jakieś lemingi chciałby na prace zdalną i wydaje mi się że każdy kto dosypuje sobie do budżetu socjalnych pieniędzy obstają przy "pandemii" no wiadomo bo robić się nie chce ale żeby walczyć z nagacjonistami to oni są za słabi. W sklepach nikt się mnie nie czepia. Temat umarł ? Czy może dla Polaków szykują coś ekstra ? Lądowanie marsjan jak śpiewał Kazik ? XD

• @konradakumulator napisał w Odwilż w Polsce ?:

Jakieś lemingi chciałby na prace zdalną

ej no weź, ja tak od ponad 7 lat pracuję ;))

Super wieści z tego co piszesz, tu w kanaryjskich mediach powoli widzę w mediach, że zaczynają pisać, że pandemia odchodzi etc.
    Ale no to serio takie mikro kroczki i nie zdziwię się jak odwrócą trend jeszcze, że jednak ojej masakra szczepmy się.

No ale z tego co wiadomo nam, Polska to parobek USA, a mamy wojnę USA vs Chiny. No ciekawe ciekawe 🙂

• @konradakumulator ja tak myślałam pare miesięcy temu o Austrii i się przejechałam.Też to w ten sposób widzę.I myśle 🙏sobie oby Polska poszła swoją droga jak za czasów Kopacz.

Czechy tez były na dobrej drodze i patrz co się stało.

Oni musza przestać testować,stracić zsuwanie do tego procederu i będzie po sprawie.Niestety na to się nie zanosi.

• @baku Wiedziałem że ktoś tak napisze. Ale wiesz chodzi mi o tych co tak nie pracowali wcześniej. Polska rzeczywiście parobek USA ale Niemcom też daninę płacimy. Mam wrażenie że nasi politycy są tak pazerni że grają z każdym jeśli mogą dostać parę nowych iphonów dla dziecka nawet bez wiedzy o tym kto aktualnie włada tą krainą. Po prostu dostają od agentów kwity które wystarczy podpisać. Marny PO-PIS się tak mam wrażenie gubi - coś w stylu - tego nie było na szkoleniu i potem kraj nam idzie trzecią drogą bo dzwonili po angielsku i akurat słabo rozkazy zostały zrozumiane. Pis teraz traci. Konfa zyskuje ? Widziałem że żona tego Bosaka to prezent od hamerykańskich prawicowców Ordo Iuris.

• @anka Pewne rzeczy moim zdaniem się już stały i już nie ma odwrotu. Myślę że nie muszą przestać testować ale my chcemy żeby przestali xD. Widzę to tak - pogadajmy z prawnikami jak się obronić przed testami. Coś przypuszczam że wykonywanie tych testów jest równie nie prawne jak maseczkowanie. Już sobie sporo zrobili więc myślę że nikt nie zauważy że w jakiejś Polsce ludzie przestali się testować. Nie mam zamiaru niczego sobie wkładać do nosa co nie jest moim palcem!!

• Patroni

@konradakumulator ja obstawiam ze cała Europa Wschodnia się postawi.
    Będzie podział EU zachodnia i wschodnia. I ewentualna wojna. Ekonomiczna przede wszystkim.

Bogaci stają się biedni, biedni stają się bogaci.
    Polska należy do tych biednych.

Będzie wiec bogata.
    Tylko czy to skuma w porę i wykorzysta 😄

• @Palma Polska prze do przodu za to w DE jak za DDR odznaczyli dziś Drostena orderem za ten fakeowy test i propagandowa You Tuberke skumotrzona z szychami z TV ale durne szkopy tego niestety nie widza.Drosten dostał juz nie pierwszą nagrodę za swoje skorumpowane zasługi. Rzygac się chce jak to widze.Komuna całą gębą.

• Patroni

@Palma
    Haha 😄 Polska biedni i biedni zostaną 🙂 Trzymajmy kciuki, żeby nie

• @baku to samo chcialam powiedzieć ja też zdalnie pracuje od zawsze xD i czasem z roboty wyjsc nie umiem bo tyle tego wiec nie ma ze sie nie chce. A co dopiero jak dzieć chory i tez jest na stanie!

• Od jakiś dwóch tygodni zauważam w radiu że mówią: że ludzie zmarli z kovidem. a nie że byli chorzy na kovida. czyli można powiedzieć łagodzenie retoryki. obczaję dzisiaj telewizję przez moment. TV oglądam przez kwadrans raz na tydzień dwa i wiecie co z tygodnia na tydzień zmienia się ton wypowiedzi.

• Patroni

@konradakumulator
    W tv to ciężko wyczuć co mają na myśli..
    Natrafiłem wiadomości jak to się chwalili sprzedażą Perfinki (konia arab.) za 1.25 mln euro. Ale już tego, że ta księżniczka arabska zapłacić nie chce, bo się rozmyśliła to nie wspomnieli 😄

Log in to reply

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii