Czechy Minister zdrowia

• Czy ktos mieszka w Czechach moze wypowiedziec sie w tym temacie?Gdzies mi sie ten link wyswietlil Minister zdrowia ktory wpowiada sie negatywnie o opandemi nie wiem jaki jest to przedzial czasowy https://killuminati.pl/czeski-minister-zdrowia-wzywa-media-aby-przestaly-straszyc-to-zwykla-choroba-zakazna/
    Dzis podal sie do dymisji https://zwrot.cz/2020/09/minister-zdrowia-adam-vojtech-podal-sie-do-dymisji-reakcja-premiera/

• @justyna mam pare dobrych znajomych z Czech.Pisalam o tym Chińczycy wzięli ich za mordę za poparcie Tajwanu po który Chiny wyciągają chciwe łapska,stad te restrykcje.

Chiny twierdzą, że prezydent czeskiego senatu „zapłaci wysoką cenę” za odwiedzenie Tajwanu!!

Prezydent czeskiego Senatu Milos Vystrcil zapłaci za przeciwstawienie się Pekinowi i wizytę na Tajwanie, powiedział rzecznik chińskiego MSZ Zhao Lijian 31 sierpnia 2020 r. Istnieją siły antychińskie, które manipulowały wizytą Vystrcil na Tajwanie 30 sierpnia, powiedział Zhao i wezwał delegację. „rażąca prowokacja”, która podważa zasadę jednych Chin.
    Źródło wideo: CCTV
    1 września 2020 r
    Nagranie w j.chinskim.Objasnienie w opisie⬇️.
    https://www.scmp.com/video/china/3099663/china-says-czech-senate-president-will-pay-heavy-price-visiting-taiwan
    Nagranie w j.angielskim:

• W gwiazdora się bawił,a skończył w kagańcu😂.

Jako nastolatek regularnie występował w dziecięcych musicalach. W 2005 wziął udział w talent show Česko hledá SuperStar, a rok później wydał swój album zatytułowany Portugal.

BEB80943-133B-4B1E-8CD7-CE2452E4F6F4

• @anka Ahoj, ja mieszkam w Brnie. Niestety ANO partia wiodąca grała na zwłokę, ponieważ to że wzięła hajs od IMFu czy WHO to pewne. Jednak Babis z jego poplecznikiem Vojtechem ministrem zdrowia i Shillerovą - urząd finansowy, chyba się przejechali. Nie mówiąc, że oni są z tej samej firmy Agrofert, którego Babis jest właścicielem. Obecnie jego żona.

Jednak do brzegu. Obecnym ministrem zdrowia jst pułkownik Prymula. Ten ma konszachty z chińczykami i łączą ich wspólne interesy.
    Babisz obecnie boi się stracić wpływy, ponieważ wybory za rok. A stracił sporo na rzecz Piratów - mocno UE i lewacy.

Zobaczymy co wyjdzie:P.

• @asuu86 koleżanka z Czech powiedziała,że z tym ministrem zdrowia to ich teraz tylko zamordyzm czeka.Mowi,że Czechami rządzi mafia.Przykro słuchać,a było przecież tak dobrze.

• @anka no niestety na to wygląda, bo on już chce nouzovy stav zrobic, co znaczy że chce zamykać granicę plus więcej testów. Stare dziady rządzą.
    Ja obywatelem Czech nie jestem, więc jeśli się okaże, że każą mi spływać, bo się nie porządkuje sankcjom, to zjeżdżam na Polszę.

• @asuu86 Minister Zdrowia Roman Prymula, jeśli mam go przedstawić ze wszystkimi tytułami i stopniami, to płk prof. Roman Prymula, CSc., PhD. Postać jak z amerykańskiego filmu. Żołnierz. Jeden z najzdolniejszych naukowców w walce z epidemiami na świecie. Top manager, nawet menedżer roku 2015 w służbie zdrowia.
    Bezpośrednio po ukończeniu studiów medycznych zaczął specjalizować się w epidemiologii, mikrobiologii i higienie. Jako naukowiec opracował szczepionki przeciwko chorobom zakaźnym, a dziś jest jednym z czołowych światowych ekspertów specjalizujących się w walce z SARS, wirusem bardzo podobnym do Covid-19.
    Jako naukowiec opublikował wiele artykułów i rozdziałów na temat szczepień przeciwko chorobom zakaźnym, a także monografię dotyczącą bioterroryzmu i SARS. Jego artykuły były publikowane nawet w najbardziej prestiżowych czasopismach The Lancet i The New England Journal of Medicine, co udało się tylko nielicznym naukowcom z naszej republiki. Ponadto jest członkiem rad redakcyjnych kilku czasopism naukowych oraz doradcą kilku czeskich i międzynarodowych organizacji. Innymi słowy, zajmuje bardzo mocne miejsce w środowisku czołowych naukowców.
    Przez wiele lat był członkiem Rady Doradczej NATO, konsultantem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), członkiem zarządu Europejskiego Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) w Sztokholmie oraz prezesem Vaccine Awareness Group.
    Profesor jest jednocześnie żołnierzem i menadżerem, człowiekiem stworzonym do wojny z wirusem. Był rektorem Wojskowej Akademii Medycznej im. Jana Evangelisty Purkyně, dziekanem Wydziału Zdrowia Wojskowego Akademii Obrony, kierownikiem Zakładu Epidemiologii Wojskowej Akademii Medycznej. Był dyrektorem Szpitala Uniwersyteckiego Hradec Králové i posiada międzynarodowy certyfikat Uniwersytetu w Birmingham w zakresie zarządzania szpitalem. Zarządzanie szpitalem to niezwykle złożone zadanie. Ponadto mistrz Czech w szachach i mistrz Międzynarodowej Federacji Szachowej FIDE - Międzynarodowej Federacji Szachowej.
    Ufam mu.

to od Babisza

• @asuu86 wiesz co robił w czasach świńskiej grypy?Ile szczepionki zakupiły Czechy w tym czasie?Z tego co zdarzyłam wygooglać,to widzę,że ma publikacje naukowe na temat eboli.

Nie dobrze,bo to by oznaczało,że montują ekipę sprzed lat by nam wcisnąć na siłę istnienie tego świrusa.

• Patroni

@anka albo cala kariera tego goscia byla przygotowaniem na ten moment. jesli zalozyc ze zostalo to zaplanowane juz dawno.
    tak jak asuu86 napisala jego zyciorys wyglada jak ze scenariusza filmowego. a jak ktos kilka filmow z zyciu zobaczyl to sie zorientuje ze to raczej opis czarnego charakteru;)

• @Cynamon https://cnn.iprima.cz/prymulu-nechceme-lide-odmitaji-noveho-ministra-petici-podepsalo-pres-10-tisic-lidi-9849

Nie chcemy Prymuli. Ludzie odrzucają nowego ministra, ponad 10 000 osób podpisało petycję

„Martwimy się możliwością zarabiania pieniędzy na obywatelach, właśnie poprzez państwowe rozporządzenie zapobiegające rozprzestrzenianiu się COVID-19 (noszenie welonów itp.). Naszym zdaniem osoba, która ma być ministrem, nie powinna zajmować się produkcją wyrobów medycznych, ponieważ może to wpłynąć na jego obiektywną ocenę sytuacji, a na jego działania może wpłynąć biznesowy cel osiągnięcia zysku ”- czytamy w petycji.

• @asuu86 ludziska maja racje.Won z tym wojskowym gadem.Mi on śmierdzi,podobny doradza teraz Borysowi w UK.Trzymam kciuki za Czechy macie sądy praworządne i niezawisłe ,a jak nie sądy do do trybunału z nim.

Każdy kto mieszał w eboli i świńskiej grypie jest umoczony w kowid po uszy,a ten ma życiorys pełen takich epizodów.

• @asuu86

Nie chcemy Prymuli. Ludzie odrzucają nowego ministra, ponad 10 000 osób podpisało petycję

Koleżanka Czeszka mi właśnie napisała,że to raczej nic nie da.

• W każdym kraju europejskim ministrowie są obsadzani nie podług kompetencji ale z rozdzielnika służb specjalnych.
    Tak samo w PL, czemu za rządów PO kiedy sformowano rząd, nagle pojawiły się nowe nazwiska.
    Gdyż aktorzy udający ministrów i prezydentów mają surowo zakazane prowadzenie własnej polityki.
    Oczywiście za rządów obecnej ekipy nie jest inaczej...

• @Metanoia Niezła gównoburza jest na temat PłK Prymuli w tv i na portalach. Co ma być to będzie.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prymulovi-se-postavila-Ana-Geislerova-A-nejen-ona-637926

• Premier Czech Andrej Babisz w orędziu telewizyjnym w poniedziałek wieczorem uznał, że latem popełnił błąd, gdy rząd złagodził restrykcje związane z koronawirusem.

Babisz stwierdził, że nie chce zamykać gospodarki i apelował m.in. o noszenie maseczek.

Zaapelował o odpowiedzialność, rozwagę i konsekwencję w przestrzeganiu zasad. Podkreślił, że "maseczki nie zagrażają wolności i demokracji, ale ich nienoszenie zagraża życiu".

Przedstawił listę zadań, które czekają nowego szefa resortu:
    ✅ zwiększenie liczby pracowników call center, ✅zwiększenie liczby punktów pobierania próbek i laboratoriów
    ✅ zapewnienie wystarczającej liczby łóżek dla pacjentów z COVID-19.

https://dorzeczy.pl/swiat/154317/premier-czech-przyznaje-sie-do-bledu-ws-koronawirusa.html?fbclid=IwAR3TRzhnEp0QZjWN0IQ4O3zAeN-Ct88aMlZjlUA6fEIQBeky76FxtwT40XM

-to go Chińczycy z którymi podobno lubi robić interesy niezle musieli przycisnąć do muru.To byłoby zbyt piękne by Czechy poszły nagle swoją drogą.

• @anka Babisz naoglądał się Stalina albo Dzierżyńskiego. A dlaczego. To że wziął w łapę to jedno. Drugie to jest jego interes ten kraj. Wybory są za rok a jemu poparcie spadło.
    Zakładamy hipoteze z kumplem, że specjalnie dał wojskowego trepa, żeby zrzucić całą winę na niego.

Dzięki czemu Babisz wyjdzie na prostą. Już nie raz tu w tv mówił, że ja nie chciałem lockdownu , ale komuniści tak. Pan Hamacek, Pan Prymula.
    Komunistom spadło poparcie.

Babisz swoją firmę i inne przepisał na żonkę. Ggyby tam dostał chińsko whońską kulkę albo zginął w wypadku.

Tak to jest jak stare dziady chcą trzymać stołki. Im się już nie marzy hajs czy kariera. Bo oni to wszystko mają. Oni chą być bogami.

• Patroni

@asuu86 Nie wiem jak jest w Czechach z tymi przepisami i ustawami, ale u nas gosowali za czym takim, ze inspektor sanitarny zostaje dowódcą wojska przy tym stanie "epidemicznym".
    Moze tam tez jest podobnie ustanowiony przepis (albo będzie) ze wladze nad wojskiem dostanie Prymula?

• Patroni

@anka Eee tam. ja bym wwprowadzila obostrzenia;D

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii