Kolejne spiskorie o kształcie ziemii

• No ta teoria niezła, że ziemia jest większa a my żyjemy po środku otoczeni lodem.

Taka ciekawostka na piątkowy wieczór.
    Na rozluźnienie od koronawirusa.

• Patroni

O co chodzi z tymi wszystkimi teoriami teraz ja się pytam?;D
    Bo pandemia to hoax to wszystko inne tez?
    Nie rozumiem kompletnie skad ta nagła fala dziwnych opowiesci.

• @Cynamon Może dlatego to wszystko wylazło na powierzchnię, bo zgodnie z wyznawcami sekty wielkiego Q wraz z upadkiem Deep State ma dojść do ujawnienia Wielkiej Prawdy o Wszystkim a do tego czasu musi być więcej Nawiedzonych - czy tam oświeconych - ludzi, inaczej nikt nie wejdzie w fazę 5D. Przynajmniej tak wynika z tekstów na grupach padawanów Kiu.

• No właśnie nie wiem, o co nagle im wszystkim chodzi z tą Ziemią. A to "prawdziwe zdjęcie satelitarne" wygląda jak zmontowane w paincie. x.x Jeszcze zapowiadają teraz wielkie Wydarzenie astronomiczne i przejście w czwarty wymiar. Nawet Mario teraz o tym opowiada O.O

• @Jasienty napisał w Kolejne spiskorie o kształcie ziemii:

Nawet Mario teraz o tym opowiada O.O

Nie no jak Mario opowiada to coś w tym musi być.

• Patroni

@Ciocolatta Oooo to się bedzie działo;D czemu to tak działa ze jak ludzie dostaja prosto w twarz takim oszustwem to lecą prosto do innego ktore jeszcze grubszymi nicmi szyte. Nie pojmuje;D

• No to taka teoria co miksuje inne.
    Łączy płaską ziemię, globusy czy w środku ziemi.

Odwrócenie kolejne uwagi, plus no pewnie mózgu że są tam gdzieś cywilizacje co sterują i my już nic nie możemy.

Także niewolniku siedź cicho i słuchaj się.

• @Cynamon raz że jakiś czas ludzie siedzieli w domu to mieli czas na wymyślanie dwa.. stres robi swoje xD
    Wiesz mówi się, że religie itd powstały aby sobie ludzie mogli wyjaśniać różne zjawiska no i pewnie tu też sobie dużo ludzi próbuje tłumaczyć na rózne sposoby to co się dzieje 😄

• @Cynamon Przecież to jest Najświętsza Prawda, żadne oszustwo 😁 . Po prostu na swój osobliwy sposób starają się wyjaśnić przyczynę w sumie wszystkiego, począwszy od pochodzenia ludzkości, opierając się na tezie tzw. starożytnych kosmitów stojących za powstaniem życia i łącząc to z wszystkimi możliwymi teoriami spiskowymi, z szacunkiem do tych, które są jak najbardziej prawdopodobne a nie przypominają wymysły pisarza sci-fi. Także nie pozostaje nic innego jak złapać za popcorn i patrzeć jak Trump na statku Plejadian walczy z Reptylianami i pomagać mu podnosząc swoje wibracje i kreując pozytywnym myśleniem rzeczywistość 😆 W końcu nadchodzi dzień Wielkiego Ujawnienia, co może pójść nie tak?

• No a to:

Jakie teorie w ogóle 🙂

• @baku kurde glupie to ale z drugiej strony na Kopernika tez jak na wariata patrzeli 😅 a teraz sie uczymy o tym w szkole i bierzemy za prawdę.

• @Czeko napisał w Kolejne spiskorie o kształcie ziemii:

@baku kurde glupie to ale z drugiej strony na Kopernika tez jak na wariata patrzeli 😅 a teraz sie uczymy o tym w szkole i bierzemy za prawdę.

Heheh no tak, czytałem kiedyś że jakieś kobiety już przed nim to głosiły to je spalili na stosie.

To były czasy :)))

• No to ciekawe z tym kraterem.

Z tego co on mówi nawet o płaskoziemcach, pamiętam kiedyś się wkręciłem w temat. No i nie sposób było zwrócić uwagi na pewnie fakty, tylko że jakoś nawet kiedyś mi przez myśl przeszło - że może właśnie ziemia jest w pip większa ?

Chociaż no te teorie wszystkie.. jestem ostrożny jednak, bo kurde głowa tak działa, chcesz zobaczyć to zobaczysz wszystko i wszędzie.

• Patroni

@baku A w nastepnym odcinku bedzie tunel w glab ziemi i cywilizacja wewnątrz?:D czy to juz było;D

dla mnie nie ma znaczenia czy ktos jest płaskoziemcą, kuloziemcą czy zwolennikiem ziemi w kraterze
    najwazniejsze czy zadał sobie to pytanie
    czy moze byc inaczej niz jest przyjęte
    czy zakwestionowal obecny stan rzeczy
    troche jak red pill/ blue pill

a odpowiedz moze się zmieniac w zaleznosci od zdobytej wiedzy i doswiadczen

• @baku To jest jakieś szaleństwo jeszcze wkomentarzach czytam że sa teorie że zamieszkujemy tylko 3% ziemii.. to co z tym przeludnieniem. Te teorie to już lecą tak daleko , że wychodzi na to że jestesmy simami w czyjejś grze...

No i teraz pytanie jak w takim razie pokonać tych wszystkich masonów itd skoro ich korzenie sięgają... wszędzie.. To by ich trzeba było jakoś ..nie wiem... nie tyle strajki co jakiś spisek, ale do tego trzebaby znać tę organizację dobrze i znaleźć jakiś słaby punkt itd.. hmmm

Ja to raczej jednak jestem za kulistą ziemią aczkolwiek takie mnie myśli naszły w związku z tymi... wszystkimi NWO itd. No i skąd sa informacje o tych wszystkich planach? jakieś przecieki czy coś? czy to tylko teorie? Czy jeśli sa przecieki to nie zaniechaliby takich działan? albo zmienili plan?

Tu na prawdę trzeba coś wymyśleć bo ja to jeszcze troche bede żyć na tym świecie i w cale nie chce być pod czyimś butem a już na pewno nie chce aby moje dziecko musiało żyć pod butem.

• @Czeko albo no powstają teorie, żebyśmy tak myśleli, że dupa - nic nie możemy zrobić 🙂

• @baku no tak bo jak najlepiej zdyskredytowac teorie która zbliża sie do prawdy? Dorzucić jeszcze pare absurdalnych informacji i potem to już nie wiadomo co prawda.

Żebyś źle nie zrozumial ja nie uważam ze nic sie nie da zrobić tylko myślę nad alternatywami jakimiś ale chyba jestem za glupia na to trochę jeszcsze 😅

• @Czeko heheh ja to chyba zaczynam powoli z dnia na dzień być zdania, że ludzie to durne bydło i z chęcią dołączę do tych najsilniejszych, czyli tych do organizują to co się dzieje..

A co do teorii, no kurde z drugiej strony kłamstwa od dziecka różne się nam wmawiało, skoro wmawiano nam świętego mikołaja to czemu i kształt ziemii nie ?

Tak otwierając umysł, no to jest to możliwe.

• @baku nie mówię że nie ale żaden argument mnie nie przekonał. Ostatecznie nie wiem jaki wpływ mialoby to na moje życie... Gdyby było inaczej 🤔

Do najsilniejszych? Chcesz zostać masonem? Ja z moja empatia to bym nie wytrzymala za długo. Z tego co czytalam robią przecież straszne rzecz. Z drugiej strony być takim podwójnym szpiegiem i potem rozwalić to wszystko od środka... Hmmm jestem pewna że już ktoś próbował. Ciekawe rzeczy...

• Patroni

jestem sceptyczna co do tych serii ale to jest interesujace;)

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii