Baza danych Banku Światowego odnotowała eksport zestawów testowych na COVID-19 już w 2017 roku.

• http://www.prisonplanet.pl/polityka/baza_danych_banku,p137311066

Niech ktoś mi powie - jak to jest możliwe, że dopiero teraz to wypływa ? Czyżby kontrolowany wyciek ?
    No prędzej w to uwierzę, że specjalnie te dane wyciekły niż w to, że przypadkiem nagle alternatywne media to wyszukały.

Coś mi tu śmierdzi 🙂

• Moim zdaniem to fake.Wielu ludzi juz to analizowało,ktoś chce nas zrobić z tym w balona.

• @anka napisał w Baza danych Banku Światowego odnotowała eksport zestawów testowych na COVID-19 już w 2017 roku.:

Moim zdaniem to fake.Wiele ludzi juz to analizowało,ktoś chce nas zrobić z tym w balona.

a czemu sądzisz, że w balona ? Może następuje jakiś wyłam w tej ich terrorystycznej organizacji ? 😉

Może to być u mnie akurat efekt potwierdzenia, ale powoli coś widać w polskich mediach przynajmniej, jakby się przygotowywali do odejścia od tego. Na forum wrzucałaś też chyba dopiero co, audycję w radiu o lekarzach, że byli wystraszeni bla bla, no coś tam się dzieje jakby powoli, nawet TVN24 coś wrzucał że na raka ile ludzi umiera.

Nie wiem, ale tak sobie głośno myślę 😉

• Pierwszy test do diagnostyki został zrobiony przez Drosten-a w Charite na początku tego roku. Dopiero potem firmy farmaceutyczne zaczęły wyścig zbrojeń w tym temacie.

Sugeruje sie głównie przeprowadzoną w Niemczech komisją śledczą i danymi od doktora Wodarg-a.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii