Miley Cyrus już ex weganka

• Z tego co mówią, Brain Fog powodem 🙂
    Pewnie robiła weganizm źle.

• I świetnie ma pewnie wpływ na mnóstwo osób więc no ❤

• Cpała i chlała pół życia ale to weganizm jest powodem jej złego samopoczucia xd. Poza tym, istnieją roślinne źródła omega3

• @Nina-Pięk napisał w Miley Cyrus już ex weganka:

Poza tym, istnieją roślinne źródła omega3

Ta i co z tego, jak ledwo co z ich się wchłania 😉
    Poza tym kwasy Ala jak już.
    Epa i dha to z wegańskich suplementów.

• No tak a suplementy są z roślin - alg. A myślisz, że skąd w rybach epa i dha, właśnie z alg, które przez ryby są zjadane.

• Patroni

@Nina-Pięk było milion razy. DHA w algach ni ma. A jeśli nawet wierzyć badaczom saplementow (nie warto wierzyć, skoro maja interes w zachwalaniu tego gowna) to ma go za mało. Duuuuzo za mało.

Jedynym zrodlem DHA i EPA w odpowiedniej ilości jest pokarm odzwierzecy. O balansie z Omega6 nie będę już wspominać z litości.

Ludzie są omniworami, nie herbiwirami. Gdybys była herbiworem mogłabyś jeść trawę i z niej wytwarzać sobie DHA i EPA. Nie jesteś w stanie. Glony to trawsko tyle że podwodne. Proponuje ci spróbować to zjeść w surowej formie. Szybko zrozumiesz dlaczego nie wpierd... trawy

• Patroni

@Nina-Pięk
    Słynne ale fałszywe przekonanie, że skoro zwierzak może jeść trawę, czy glony to my też możemy i damy radę przeżyć.
    Możemy jeść trawę, popatrz krowa je i ma mięśnie i kości i nie potrzebuje kolagenu odzwierzecego.
    To jest prosty błąd wynikający z braku wiedzy jak działa biochemia i metabolizm zwierząt a jak ludzi.
    O DHA i EPA był tu na forum duży post wyjaśniający co i jak.
    O balansie Omega6 także była duża ciekawa dyskusja.
    Polecam

• Nawet ta weganka głodny mózg robiła wideo o tym, różnice w dha i epa w algach a w rybach, dlaczego człowiek przyswaja więcej z ryb a nie z glonów.

Zresztą no, kto to widział glony jeść 😉 No litości.
    To ma być naturalny pokarm dla człowieka ?

• Fajnie się odbija po glonach... Najlepiej w zatłoczonym autobusie 😅

• Patroni

A co jesli sie je ryby z glonami? Bo azjaci tak jedza przeciez. Moze to jest klucz sukcesu

• Patroni

@Cynamon
    Azjaci jedzą, choć nie wiem jakie to są ilości, ale oni są inną kulturą ale to oznacza tyle, że mają trochę inny skład bakterii w jelitach. Tradycja robi swoje bo to to siedzi w genach. Jedz jedzenie które jest najbliżej ciebie.
    Glony można kisić. Tak zwaną kapustę morską się płucze i zalewa wodą z kiszonych ogórków i to to robi jako normalna surówka. Tylko wiem, że nie każdemu to pasuje i nie jakieś duże ilości.

• Patroni

Ja myślę że człowiek móglby być wege albo nawet jeść dużo węgli, ale za szybko nam chcą tę transformacje wprowadzać.. jedliśmy mięso kilka milionów lat a wegusów chcą z nas zrobić w niecałe 200, więc raczej to normalne że się nie przyjmuje ..
    Poniżej następny xd

• Gdzieś tam śledziłam poczynania tej celebrytki, bo swego czasu była to jedna kobita mem internetu, oj była z niej niezła beka. Pokaźniej zrobiło się cicho o niej gdzieś znikła, a teraz wyskoczyła na nowo i nastąpiła w niej zmiana. Uspokoiła się, wydoroślała itp. hmmm czy za tym nie stoi czasem zmiana diety?!

Log in to reply

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii