C_V 19: scenariusz australijski

• @trolek33

Militarnie mamy mocarstwa rosja usa chiny.

Jest wiele militarnych mocarstw na tym świecie.Jednym z nich są potężne Indie,Malezja,wiele krajów arabskich,Korea Płn.długo by wymieniać,ale to akurat w tej wojnie nie ma znaczenia bo ta wojna jest wojna hybrydowa.Osobiście jestem zdania,że medialną.

Nie sadze by doszło do jakość większych starć wojennych jakie znamy z historii.

Ta wojna będzie się toczyła na innej płaszczyźnie.Moim zdaniem „zniewolenia digitalnego”.

O co w tym wszystkim chodzi?

Otóż o to co zawsze czyli o ideologiczną walkę komunizmu z kapitalizmem.

• @bloody napisał w C_V 19: scenariusz australijski:

pokazywanie takich filmików nie ma większego sensu.

To samo robia polaczki mieszkające w De,ludzie maja tendencje chwalipięty i pokazywania a u nas to jednak jest i tak lepiej.Szlag mnie trafia jak to widzę.

• Patroni

@anka oj myślę że będzie zbrojnie, zwłaszcza patrząc po tym co się zwozi do Armenii, Azerbejdżanu, ostatnio też ruch przy granicy z Iranem. To nie jest materiał żeby sobie pogrozić tylko.
    No i do tego powołania wojskowe, gdzieś mi przeleciało że nawet Holandia i Norwegia się mobilizuje.
    I okej moga nam wciskać że do walki z kowidem ale wszyscy wiemy że nikt ich nie potrzebuje do tego.

A z tym rozwojem choroby wraz z przepływami pieniędzy 👏👏😆 chyba odkryłas co tak naprawdę pokazuje te modele 😁😁

• @anka jesteś pewna że trwa wojna miedzi komunizmem a kapitalizmem?? Ja wcale nie jestem tego pewien. Moim zdaniem to jedno z największych oszustw tego świata. Na które nabrało się miliony ludzi.

• @trolek33 co jak co tego najbardziej jestem pewna.Historia po raz kolejny zatacza koło.Jedyne co to zmieniają się czasy i środki.

• @anka to wbrew pozorom nie jest oczywiste. Kto był sponsorem komunizmu ?? Dzięki komu komunizm stał się swego czasu potęgą? To wcale nie jest oczywiste.

• @anka z tym stwierdzeniem zgodzę się na 1000 procent. W historii jest zdecydowana większość odpowiedzi.

• @anka ropa ma dziś taka cenę bo jest narzędziem walki. Jutro ropa może być po 150 dolarów za baryłkę. Póki nie będzie IV rewolucji przemysłowej oparte na prądzie to ropa i mało znany węgiel to podstawa. Na tej wysepce zbudują dodatkowo jakieś militarne obiekty np lotnisko wyrzutnie rakiet etc.

• Słuchajcie od 21:00,a dowiecie się dlaczego Chińczycy trzymają Australię za mordę i jak do tego doszło.Trump nie po darmo wyrzucił z USA chińskich studentów😉.

Dowiecie się też jakie plany maja Chiny wobec Australii i dlaczego chcą ten kraj pochłonąć.
    Mega interesujący materiał o Chinach jak i upadku Australii👍.

@Anna miałaś racje co do tego lotniska😉

• @anka To chyba nie o mnie chodzi z lotniskiem?

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii