C_V 19: scenariusz australijski

 • Patroni

  Cześć i czołem, wracam do Was Ziomale jak córka marnotrawna z tematem Australii - zainspirowana tym oto wystąpieniem:

  https://www.bitchute.com/video/y3zIA9XKi6Ly/?fbclid=IwAR038CLT_fYmYuXbU5JietgNgAwCA0lIOkBBTrjW1LqbNZaIVCl3MFhYhDk

  Na początku lipca rząd australijskiego stanu Victoria ogłosił stan klęski żywiołowej. Początkowo na kilka tygodni, teraz już majaczą o przedłużeniu do 12, a nawet 18 miesięcy. Godzinka na wyjście z domu raz dziennie w ściśle określonym celu i kierunku, jedna osoba (sztuka) z gospodarstwa domowego (zagrody). Godzina policyjna, terror maseczkowy, zakaz odwiedzin, zgromadzeń i zakaz poruszania dalej niż 5 km od domu. Możliwość konfiskaty mienia pod pretekstem jego użycia w celu zwalczania zarazy. Wojsko czeka juz tylko na zielone światło do wyszczepiania stada. Mają też projekt ustawy umożliwiający odbieranie dzieci rodzicom sprzeciwiającym się szczepieniom. Profesor Nikolai Petrovsky, szef firmy produkującej szczepionki oznajmił, że będzie testował szczepionkę na mieszkańcach domów opieki.
  Premier Victorii podpisał umowę z chińskim rządem, na mocy której stan Victoria został włączony do inicjatywy związanej z budową Jedwabnego Szlaku, który ma przebiegać dokładnie tam, gdzie wydarzyły się pożary na początku 2020. Chiny wykupują australijskie ziemie oraz firmy i przejmują kontrolę nad kluczową infrastrukturą. W Victorii jest blokada, ale nie przeszkadza to w budowie infrastruktury umożliwiającej wprowadzenie systemu kredytu społecznego na wzór chiński.

  I jakie z tego wnioski dla nas? Z obserwacji znajomych i otoczenia widzę, że niektórym nadal się wydaje, że czas na reakcję będzie wtedy, gdy nadejdzie drugie zamknięcie, święta naiwności. Tymczasem w Australii ponoć za samą próbę zorganizowania pokojowego protestu można zostać aresztowanym, obcięli im mocno możliwość ruchu.
  Brak mi już epitetów by opisać naiwność tych, którzy stosują się do zaleceń „dla świętego spokoju” i myślą, że nie będzie to miało odbicia w rzeczywistości jaką tworzą. A kopią sobie grób za każdym razem kiedy ubierają maskę na 3 minuty, bo przecież „korona im z głowy nie spadnie”.
  W Australii prowadzony jest eksperyment wdrażania Nowego Światowego Porządku i jeśli misja zakończy się powodzeniem, podobnych działań trzeba się spodziewać w innych krajach. Żeby juz na tym etapie tego nie dostrzegać, to juz naprawdę trzeba CHCIEĆ nie widzieć.
  Nie wiem czy Australijczycy podejmowali próby buntu, czy były tam jakieś protesty? Ktoś z Was śledził tę sytuację?


 • @Jaga witam z powrotem🥰.
  Chiny realizuja od lat projekt w który planują zainwestować 1 000 miliardów dolarów w 68 krajach o nazwie „Nowy Jedwabny Szlak”.

  476E5710-C60F-4E47-9770-CA1613EA2F91

  Inicjatywa „Jeden pas, jedna droga” obejmuje Europę, Rosję, Azję Środkową i Bliski Wschód. Chiny kontrolują już 77 terminali portowych w kilkudziesięciu krajach. Inwestują w Bangladeszu, na Sri Lance, Omanie, Abu Zabi, Malezji, Birmie i Pakistanie, ale to właśnie tam najbardziej widać okrutną cenę, jaką musi zapłacić ludność, a mianowicie dziewczyny z Pakistanu.

  Więcej na ten temat znajdziesz w wątku poniżej:
  https://ziomalum.pl/topic/883/chiny-wynalazki-do-inwigilacji-obozy-pracy/9

  Co do Australi to wiem,że Chiny wykorzystują pandemię i wynikające z niej kryzysy gospodarcze do budowania swoich globalnych wpływów. Oferują nie tylko kredyty krajom szczególnie dotkniętym kryzysem koronowym, ale także bliską współpracę. Mają tylko jeden cel, aby stać się największą potęgą gospodarczą świata przed Stanami Zjednoczonymi.

  Chiny wywierają również presję na kraje podczas pandemii koronowej, kierując się dewizą, że jeśli nie jesteś przyjacielem, jesteś wrogiem.‼️Taki m krokiem był np.zakaz importu mięsa z Australii ,które miało posłużyć jako ostrzeżenie‼

  Krytyka decyzji w sprawie prawa bezpieczeństwa w Hongkongu, na Tajwanie, na Morzu Południowochińskim czy bliskości WHO jest niepożądana i podejmuje się wszelkie próby jej powstrzymania.

  Chociaż cła i embargo są szeroko rozpowszechnione w kwestiach politycznych, Europa nie blokuje importu z Chin produktów wytwarzanych w ramach pracy przymusowej.

  Chociaż wiadomo, że Chiny naruszają prawa człowieka i prześladują mniejszości, nie ma żadnych sankcji wobec Chin.

  Niemcy przewodniczą Radzie Unii Europejskiej od 1 lipca 2020 r. Minister Gospodarki Peter Altmaier broni powściągliwej reakcji Niemiec na działania Chin w Hongkongu. Powód: „Zwolennicy ostrzejszej reakcji zignorowali ekonomiczne konsekwencje konfrontacji z Pekinem”.

  Artykuł w j.niemieckim,watro jednak do niego zajrzeć, ponieważ zawiera mnóstwo linków również do anglojęzycznych stron:
  https://netzfrauen.org/2020/07/18/uiguren/?fbclid=IwAR01bvr3zf_mrkW3uTayU7ATjxxbz3FpIoQRBUqW78eRyZooVXU6odRM32o

  -jego tłumaczenie znajdziesz również w wątku powyżej⬆


 • @anka No czyli mamy jawną wojnę niezbrojeniową a właśnie gospodarczą.. Między Chinami a USA?


 • @Czeko

  No czyli mamy jawną wojnę niezbrojeniową a właśnie gospodarczą.. Między Chinami a USA?

  strzał w 10.Stany Zjednoczone nałożyły sankcje na 24 chińskie firmy i ich kierownictwo. Pomagają one Pekinowi w egzekwowaniu roszczeń terytorialnych na Morzu Południowochińskim.Wojna handlowa....

  Podobno jakieś nieszczęsne drony czy samolociki latają nie tam gdzie trzeba. No i USA nie spodobały się jednak nowo, usypane chińskie wysepki😉.

 • Patroni

  Przemowa wiceszefa stanu Victoria do mieszkańców. Przerażające jest to co i w jaki sposób mówi o pandemiosceptycznych osobach. To jeden z komentarzy osoby mieszkającej w Australii:"Tak sie dzieje niestety. Panstwo policyjne i rezim. Do tego trzeba dodac, ze nie mozemy spac ,bo w nocy nad glowami lataja helikoptery. W dzien rowniez zreszta. Inwigiluja, zastraszaja. Zamordyzm totalny."

 • Patroni

  Australia, Melbourne, wjazd funkcjonariuszy na chatę za pisanie niewygodnych władzy treści na fb.

 • Patroni

  @Jaga ja pierdziele. a reszta kraju śpi.


 • @Cynamon

  Ten gosc od przemowienia to jest w mundurze czy to policjant czy o co kaman? bo raczej nie polityk

  Odpowiednik zamierzchłych czasów w wykonaniu Jaruzela.Ludzie dostają dofinansowanie jak 700 $ tygodniowo zarabiali to teraz im rząd ponoć 1400$ płaci za siedzenie w domu to im mordy zatyka i zgadzają się na wszystko.Jaruzel w TV im nie przeszkadza.

 • Patroni

  @anka Wlasnie z Jaruzelem mi sie skojarzylo ale przeczytalam ze to policjant. Wiec mundur to chyba normalne. Wiec wladze nie uznaja tego jako stan wojenny tylko hmm rebranding?
  korpo korpo korpo


 • @Cynamon nie mieli tam jeszcze doświadczenia z komuna to im się czerwona lampka na widok munduru w wiadomościach nie pali.Tak to jest jak człowiek na bakier ze szkoła i historii się nie uczy.

 • Patroni

  @anka ożesz masakra. Najpodlejsze metody i najskuteczniejsze 😞 Najgorzej to się zacząć urządzać w swojej celi.


 • Australia,Perth.Tam zdaje się być normalnie i dużo ludzi,ale to drugi koniec Australii.
  https://www.facebook.com/vaxxed2/videos/323352662056847/

 • Patroni

  @anka no wreszcie reszta australii musi ogarnac bo co te biedaki w tej viktori maja zrobic.

 • Patroni

  za wikipedia:
  Jest zamieszkiwane przez 25 mln osób,

  W porównaniu z innymi państwami wskaźnik rozwoju społecznego (uwzględniający jakość życia, opiekę zdrowotną, przeciętną długość życia, poziom wykształcenia, swobodę działalności ekonomicznej, wolność osobistą i prawa polityczne) Australii jest bardzo wysoki. Według danych na rok 2014 znajduje się ona na 2. miejscu pod tym względem po Norwegii. (Not anymore)
  1 Sydney 5 312 163 Nowa Południowa Walia
  2 Melbourne 5 078 193 Wiktoria
  3 Brisbane 2 514 184 Queensland
  4 Perth 2 085 973 Australia Zachodnia
  5 Adelaide 1 359 760 Australia Południowa

  Wystarczy lockdown 5 miast i australia praktycznie nie istnieje
  Zamkneli jedno a oni nie ogarniaja. Jedna piata narodu jest juz spacyfikowana

  Podział ludności według narodowości
  Narodowość % populacji Liczba populacji
  Anglo-Australijczycy 70,8% 16 231 000
  Brytyjczycy 6,4% 1 463 000
  Aborygeni 2,18% 501 000

  Jak to jest mozliwe ze nie wysylaja zadnych wiadomosci, mejli, filmikow do znajomych/nieznajomych z uk zeby to wstawiali do netu? Zeby naglasniali sprawe bo u nich cenzura i nie moga publikowac? jest garstka materialow z tej australii

 • Patroni

  warto zobaczyc. wszystkie teorie spiskowe sie materializuja.
  5g, anteny, chinczycy, wojsko
  3:00 lista obostrzen ktore panuja w Australii
  5:40 kim jest premier viktorii
  10:00 jak viktoria zostala kupiona przez chinczkow i port w Melbourne i Dover
  11:30 5G
  14:00 Przeslanie do policjantow
  15 : 00 Strategia chinskiej komunistycznej partii jak przajac kraj

 • Patroni

  Nie wiem na ile są to zweryfikowane informacje, jeśli to prawda to Australia ma przeogromny problem, a z Australią reszta świata.
  118952000_2006831099448767_8933732434116868770_n


 • No cóż...Sami sobie te geny przywieźli 😏


 • AUSTRALIA POLIGONEM TESTOWYM OSTATECZNEGO TOTALITARYZMU NWO – CZY TO SAMO CZEKA CAŁY ŚWIAT?

  „Dla tamtejszych rządów pandemia była czymś takim czym dla Adolfa Hitlera stał się pożar Reichstagu w 1933 roku. Właśnie potem zawieszono niemiecką konstytucję i przekazano Hitlerowi pełnię władzy i całkowitą kontrolę nad społeczeństwem.”

  -teraz wiecie dlaczego tak dupami w Niemczech trzęsą i się okopywać zaczęli.

  https://globalna.info/2020/09/06/australia-poligonem-testowym-ostatecznego-totalitaryzmu-nwo-czy-to-samo-czeka-caly-swiat/?fbclid=IwAR1cajrrcEAckmAu-tM-p4ZTlfeWe-9k-q3woGJkfpupnC5C7ha_ZX_0MQM

 • Patroni

  Wiktoria jest oficjalnie stanem policyjnym totalitarnym
  Update
  *wprowadzono na 6 miesiecy ale moze zostac przedluzone do 12 jezeli "medyczny ekspert" zatrudniony przez premiera powie ze tak trzeba
  *premier stanu wiktoria jest praktycznie dyktatorem
  *organizatorzy strajków zostali aresztowani przed strajkami czyli jeszcze PRZED popelnieniem przestepstwa za ktore sa karani
  *premier stanu Wiktoria złamał konstytucje w przynajmniej 10
  miejscach ale who cares
  *Chinczycy wybudowali w Melbourne budynek ktory pomiesci 10 000osob( twierdzac ze to dla studentow) wiec 10tys chinskich komunistow juz sobie tam zyje

  https://www.bitchute.com/video/zaj60ucC0Yxc/

 • Patroni

  Wypowiedz ciezarnej kobiety ktora zostala aresztowana za post na fejsbuku

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii