Pozew zbiorowy "class action" przeciwko testom PCR • @anka napisał w Pozew zbiorowy "class action" przeciwko testom PCR:

  Wielka Brytania zdaje się również działać.

  https://www.facebook.com/1820969767998799/videos/403122697495634/?vh=e&extid=0

  D21F035A-19FE-4B96-BD12-83FF268C3F9A

  Niestety to już nie aktualne.Taki dostałam sygnał z UK.


 • Berliński palec środkowy=„Berliner Stinkerfinger“
  W taki sposób senat w Belinie i rząd niemiecki napuszcza na siebie i podburza obywateli do wzajemnej dyskryminacji.Prawnicy niemieccy są jednego zdania,że zaszło to za daleko i będzie pozew zbiorowy przeciwko tej akcji rządowej.

  D93C2D1C-D688-49C6-9541-24E98E454170


 • W Wielkiej Brytanii "szydło z worka powoli wychodzi"...Rozpoczęto postępowanie prawne w związku z brakującymi trzema billionami (!) wydanymi przez rzad na prywatne kontrakty na koronawirusa ..„Kiedy miliardy funtów publicznych pieniędzy są przekazywane prywatnym firmom, z których część ma powiązania polityczne, ale nie ma doświadczenia w dostarczaniu materiałów medycznych, ministrowie powinni wyjaśniać, dlaczego te firmy otrzymały kontrakty."

  trzech międzypartyjnych parlamentarzystów i Good Law Project, organizacja non-profit, wszczęło postępowanie sądowe przeciwko rządowi w związku z nieujawnieniem szczegółów wydatków na kontrakty związane z pandemią.

  Poseł Zielonych Caroline Lucas, Debbie Abrahams z Partii Pracy i posłanka z Partii Liberalnych Demokratów Layla Moran wnieśli skargę sądową przeciwko rządowi za naruszenie prawa i własnych wytycznych i argumentują, że istnieją narastające obawy dotyczące rządowych procesów zamówień koronawirusa.

  Mówią, że pomimo ujawnienia przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej we wrześniu, że od kwietnia wydział zawarł umowy o wartości co najmniej 11 miliardów funtów , związane głównie z koronawirusem, nowa analiza przeprowadzona przez Tussell pokazuje, że ponad 3 miliardy funtów umowy te nie zostały podane do wiadomości publicznej.

  Rząd ma 21 dni na udzielenie odpowiedzi na sądowe postępowanie kontrolne.

  „Ogromne sumy pieniędzy publicznych zostały przyznane firmom bez dostrzegalnej wiedzy.

  „Czasami główną kwalifikacją wydaje się być powiązanie polityczne z kluczowymi postaciami rządu.

  „Widziałem dowody na to, że rząd czasami płaci więcej za zakup tego samego produktu od osób mających powiązania polityczne.

  „Nie wiemy, co jeszcze można odkryć, ponieważ rząd celowo ukrywa opinię publiczną.

  „Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko forsować przejrzystość w sądach”.

  https://www.thelondoneconomic.com/news/legal-action-launched-over-missing-three-billion-tories-spent-on-private-coronavirus-contracts/11/10/


 • Włochy 🇮🇹•Hannes Loacker•Przedsiębiorca pozywa testy PCR w kilku sądach we Włoszech

  Tłumaczenie wpisu z jego strony na Facebooku:

  "Dzisiaj złorzyłem przeciwko bezsensownemu testowi PCR w sądzie w Bolzonie!
  Testy PCR nie są wiarygodne. Ten test nie został nigdzie zweryfikowany ani zatwierdzony. Identyfikuje fragmenty genów, co do których nie jest jasne, czy można je przypisać wirusowi koronowemu. Ponadto ma ZEROWĄ wartość informacyjną, jeśli chodzi o to, czy osoba, która uzyskała wynik pozytywny, jest CHORA, nie mówiąc już o zaraźliwości. W rzeczywistości zdecydowana większość (80-90%) jest bezobjawowa, czyli zdrowa!
  Na podstawie tego testu my, obywatele, jesteśmy zmuszani i karani:
  📌 Ostrzegawcze dane dotyczące zgonów Covid i zakażonych osób rozprzestrzeniają się, a społeczeństwo od miesięcy przeżywa traumę
  📌 Środki naruszające wolność, takie jak kwarantanna, godzina policyjna i zakazy podróżowania
  📌 Ograniczenia naszych praw podstawowych, takich jak prawo do nauki, prawo do opieki medycznej, prawo do pracy itp.
  WAŻNE JEST TERAZ, ŻE TAK JAK JA WIELU OBYWATELI ZGŁOŻYŁO POZEW, ABY ZATRZYMAĆ TO SZALEŃSTWO!"
  👇 Tutaj są instrukcje, jak złożyć taki pozew:
  https://www.facebook.com/hannesloacker/posts/10222702722307633?notif_id=1604357586528366&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

  Link do strony tego odważnego przedsiębiorcy Hannes Loacker:
  https://www.facebook.com/hannesloacker/posts/10222756280366551

  -Hannes Loacker to jeden z większych producentów wafelek we Włoszech. Wygooglujcie sobie i może kupcie bo można je dostać w Europie.Mieszka w pobliżu miejscowości z której pochodzi mój włoski kontakt.Tam językiem urzędowym oprócz włoskiego jest również niemiecki.Pisze jakby ktoś miał wątpliwości dlaczego strona gościa jest po niem.Ten pan od samego początku angażuje się czynnie w wyjaśnienie tej ściemy.

  TRZYMAĆ KCIUKI BY POZEW PRZYNIÓSŁ JAKIEŚ REZULTATY‼

  P.s.Kupijcie jego produkty jak będziecie je gdzieś widzieć 😉.@Czeko mowi,że są w Rossmanie i Carrefourze.
  https://www.worldofsweets.de/Loacker-Napolitaner-175g.308281.html?adword=Google/PRODUKTERWEITERUNG/Loacker/308281


 • Austriacka prasa pisze o procesie dr Füllmich w USA.

  „PANDEMIA LABORATORYJNA?
  Prawnik udowadnia: nie ma pandemii bez testu PCR“

  Za kilka tygodni zostanie wniesiony „pozew zbiorowy” do kalifornijskiego sądu, do którego mogą dołączyć poszkodowani z całego świata: każdy, kto poniósł szkodę w wyniku wprowadzonych środków przeciwko rozprzestrzenianiu się SARS-CoV-2, ma możliwość wzięcia udziału .

  https://www.wochenblick.at/rechtsanwalt-belegt-ohne-pcr-test-keine-pandemie/?fbclid=IwAR2vAQTm-dvXQndyPTh7xvRGhKql_R4eZu9nVv5FGKk1cIf0W2-1NFUiVO0#google_vignette


 • @anka napisał w Pozew zbiorowy "class action" przeciwko testom PCR:

  Prawnik udowadnia: nie ma pandemii bez testu PCR“**

  Dokładnie tak. To samo było w 2009 roku:

  Niestety, tym razem elity i szaleńcy dużo lepiej się przyszykowali.


 • Holenderscy lekarze pozywają rząd. Elke de Klerk: „Nie mamy żadnej pandemii”

  Holenderska lekarka stwierdziła, że nie ma powodów do wprowadzania stanu wyjątkowego. W swoim przemówieniu, jasno dała do zrozumienia, że w kraju nie ma żadnej pandemii koronawirusa: – „Covid nie powinien znajdować się na liście A, ponieważ już wiemy, że jest to pospolity wirus grypowy”. Elke de Klerk zapowiedziała również, że wraz z innymi lekarzami i pielęgniarkami, oskarżą rząd o działanie na szkodę kraju. Lekarka ma być w kontakcie z 87-mioma tysciącami pielęgniarek, które odmawiają szczepień.

  Lekarka zaapelowała, aby nie panikować z powodu tak wielu dodatnich testów PCR, ponieważ większość z nich ma być „fałszywie dodatnia”. „Od 89 do 94% z nich ma być fałszywa” – stwierdziła Klerk, oraz poprosiła lekarzy, aby przestali się nimi sugerować. Doktor wyraziła zadowolenie, że coraz więcej w prasie i telewizji, mówi się o tym, że omawiane testy PCR, są nieodpowiednim środkiem, do dokładnej diagnozy wirusa.

  https://medianarodowe.com/holenderscy-lekarze-pozywaja-rzad-elke-de-klerk-nie-mamy-zadnej-pandemii/


 • Moje pytanie brzmi jak to widzicie?Co o tym myślicie?Może ktoś wie jak długo ciągną się tego typu sprawy w USA?

  Wygrałam jeden proces class action w USA. Sprawa ciągnęła się rok, a drugi rok trwało wypisywanie czeków.
  To była sprawa cywilna, nie wiem jak z karnymi.


 • Testy PCR będą skarżone również w Austrii w oparciu na wygranej rozprawie w Portugalii.W Austrii zapadło już 7 wyroków dotyczących obostrzeń.

  Podstawą wszystkich pomiarów wirusa korony są testy PCR. Teraz testy w Austrii mają trafić przed trybunał konstytucyjny. Wiedeński prawnik Gerold Beneder zakończył już pozew. Widzi duże szanse, ponieważ testy nie są zatwierdzane między innymi do diagnoz lekarskich. Beneder, który jest przeciwnikiem wymogu noszenia maski, nie widzi żadnego zagrożenia w wyniku epidemii w Austrii „Mamy czystą pandemię testową!” - mówi ten wybitny prawnik.
  Nagranie zawiera rozmowę o masowych testach, ukrytym wymogu szczepień i szpitalach, które zostały pozbawione funduszy ale nie były nigdy przeciążone z powodu pandemii.


 • Wielki pozew zbiorowy przeciwko Drostenowi, Wielerowi, Spahn i Merkel z powodu testów PCR powinien zostać złożony jutro!
  https://www.facebook.com/100009480163413/posts/2857935204532457/?d=n


 • Rozpoczyna się proces przeciwko testom PCR równocześnie w USA i Niemczech!

  Adwokat dr Fuellmich wraz z dr Pamela Popper i Tom Rentz będą w sądzie w USA w przyszłym tygodniu.

  Niemiecki pozew rozpoczyna się w poniedziałek 23 listopada 2020 roku.

  Kolejny pozew nie został jeszcze wszczęty przez Children's Health Defense.

  Więcej informacji na Telegramie dr Reiner Fuellmich:
  (https://t.me/ReinerFuellmich/7)
  Stronie internetowej
  fuellmich.com/newsletter


 • W Ameryce zaczyna robić się głośno o pozwie Niemców przeciwko testom PCR.Podobno jest ogromne zainteresowanie i odzew.Sprawa może się ciągnąć od 9 m-cy nawet do roku.

  Poniżej wywiad z Ben Swann, całość w j.angielskim.

  -martwi mnie fakt,że pozew będzie składany w Kalifornii jak wiecie należącej do demokratów.Dr Füllmich współpracuje z adwokatami z całego świata,których wspiera również psychicznie,dzieli się informacjami i zebranym doświadczeniem.Rezultatem będą pozwy również w Argentynie.

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii