Pozew zbiorowy "class action" przeciwko testom PCR • Niemieccy adwokaci chcą sądzić testy PCR w USA .Poniżej nagranie jednego z nich w języku angielskim. • Pod dowództwem Dr. Reiner Fuellmich-a planują skarżyć testy PCR w USA.Nie jestem prawnikiem i nie znam się na tego typu sprawach ale myślę, że to się będzie ciagnąć latami.

  Mają zamiar to zrobić w formie pozwu zbiorowego tzw. "Class action".

  Dr. Reiner Fuellmich to znany adwokat działajacy nie tylko w Niemczech ale również w USA jak i Japonii. Zajmował się m. in. znanymi w mediach sprawami: VW,Deutsche Bank i sztucznych implantów.Żyje i pracuje częściowo w Niemczech jak i USA. Połowę życia wychował się w USA, tam uczęszczał do szkoły Farmington Hills w Michigan.Studiował prawo m. in. na uniwersytecie w Los Angeles.

  Jego specjalizacje to:

  Moje pytanie brzmi jak to widzicie?Co o tym myślicie?Może ktoś wie jak długo ciągną się tego typu sprawy w USA? • Amerykański pozew zbiorowy przeciwko testom PCR z inicjatywy niemieckich adwokatów.

  • Został rozpoczęty dla obywateli Niemiec.
   Wysłany 31 sierpnia 2020 r. przez VG.

  Internetowa akcja berlińskiego prawnika mogłaby pociągnąć do odpowiedzialności polityków - i tych, którzy zarabiali na testach.

  Obywatele niemieccy mogą brać udział w pozwach zbiorowych w USA przeciwko państwu niemieckiemu za pośrednictwem struktury prawnej.

  Berliński prawnik Marcel Templin stworzył własną stronę internetową, na której zainteresowane strony mogą znaleźć informacje i skontaktować się z prawnikami.

  „Chociaż UE do tej pory bezskutecznie wnioskowała o taki pozew zbiorowy we wszystkich krajach UE, prawdziwy pozew zbiorowy jest na chwile obecną dostępny jedynie w USA i tam nazywany jest pozwem zbiorowym.

  Dr.Fuellmich w swoim filmie wyjaśnia możliwość wniesienia pozwu zbiorowego przeciwko producentom i sprzedawcom wadliwego produktu testów PCR.

  Ponieważ niemiecki test Drostena został oparty na rekomendacji WHO jako jeden z pierwszych na świecie, w tym również w USA i tam stosowany.

  Jest to szansa dla niemieckich poszkodowanych w tym kryzysie na przygotowanie swoich roszczeń, a następnie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych w USA w ramach pozwu zbiorowego.

  Nawet groźba takiego pozwu zbiorowego z dużą liczbą powodów za odpowiednio wysoką kwotę szkody z pewnością zapewni, że zainteresowane firmy zostaną ostatecznie wysłuchane przez odpowiednie osoby.

  Link do strony:
  https://corona-transition.org/eine-us-amerikanische-sammelklage-gegen-pcr-tests-aus-deutschland-steht?fbclid=IwAR2ZafKcAnl2F7h99Mhc8Sug_Np0O-AbYCWHwv4bwz3kMb_0uHvc1Z7bgTI

  Adwokat Dr. Reiner Feullmich, członek Komitetu Corona, wyjaśnia całą procedurę w 13 min. filmie poniżej.Nagranie w j.niem.


Log in to reply
 

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii