SENSACJA: Sekwencja starterów WHO testu PCR koronawirusa znajduje się również w ludzkim DNA.

• Mamy Niesamowity dowód na to, że pary starterów RNA koronawirusa używane w testach PCR są identyczne z ludzkim DNA. Sekwencja „CTCCCTTTGTTGTGTTGT” to 18-znakowa sekwencja starterów znaleziona w dokumencie protokołu WHO z testu PCR na koronawirusa jest identyczna z Homo sapiens chromosom 8, GRCh38.p12 zespołu podstawowego
    Identyfikator sekwencji: NC_000008.11 Długość: 145138636
    Zakres 1: 63648346 do 63648363 to aktualizacja „CTCCCTTTGTTGTGTTGT”

Co oznacza, ze testy PCR wykrywają nasz własny materiał genetyczny.

Link do oryginalnego wideo:

hmm to ciekawe 🙂 aj coś zaczynam powoli mieć pozytywne myśli i nadzieje, bo ta bańka musi w końcu pizdnąć.

• Patroni

@baku
    Haha, czyli krótko - jesteśmy zbudowani z wirusów ;D

• http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=212305
    https://elcorreodeespana.com/salud/413950720/Todos-somos-potenciales-positivos-Por-Luys-Coleto.html

trzeba to rozkręcić, bo to niezły numer 🙂 a na reddit widzę zablokowali hahahah!!!

https://www.reddit.com/r/Coronavirus/comments/iduzc3/bombshell_who_coronavirus_pcr_test_primer/

Sorry, this post has been removed by the moderators of r/Coronavirus.
    Moderators remove posts from feeds for a variety of reasons, including keeping communities safe, civil, and true to their purpose.

kolejne zjebaństwo, cenzurka pełną parą wszędzie

• @esk3l napisał w SENSACJA: Sekwencja starterów WHO testu PCR koronawirusa znajduje się również w ludzkim DNA.:

@baku
    Haha, czyli krótko - jesteśmy zbudowani z wirusów ;D

no tykające bomby 😉

• @baku mega robota👍.
    @Andy-Choinski chwała ci 🙏.

Trzeba to jednak rozpowszechniać i nieść w świat.

• Patroni

Rozumiecie co to oznacza jeśli uda nam się wygrać tą wojnę z Big Pharmą?
    To oznacza REWOLUCJĘ NAUKOWĄ.

Cała teoria wirusowa i szczepionkowa runie...

About time if you ask me...

• Patroni

@baku 😂 kurła to co.z tymi co im wyszedl test negatywny? Nie maja ludzkiego.DNA?😁😂
    Pandemia smiechu😁

• @Cynamon napisał w SENSACJA: Sekwencja starterów WHO testu PCR koronawirusa znajduje się również w ludzkim DNA.:

@baku 😂 kurła to co.z tymi co im wyszedl test negatywny? Nie maja ludzkiego.DNA?😁😂
    Pandemia smiechu😁

bueheheh GOOD POINT!!
    To napewno reptilianie

• A może ten test bada coś zupełnie innego niż przeciwciała na Covid19.
    Może komuś jest potrzeba baza danych DNA?

• Siostra koleżanki która studiowała ekologie i zarządzenie surowcami mówi, że tego o testach PCR uczyli ich na 1 roku studiów.Jest tego świadoma, ale nie chce odstawać i dopasowuje sie bezkrytycznie do nowej rzeczywistości.Podejrzewam,że większosc tak robi.

Boje się strasznie,że chcą wyciąc nam ten sam numer co z HIV. To im również przeszło bez echa.Jak sie przyjrzymy co powstało na całym świecie po wprowadzeniu tej ściemy...

Boje się, że prawda nigdy nie uczy światła dziennego ...

• @Metanoia

Może komuś jest potrzeba baza danych DNA?

Jest taki projekt o zasięgu europejskim.Polska bierze w nim udział od 2018 r.

Cyt.
    „Polski genom” – projekt przebadania DNA 5 tysięcy reprezentatywnych Polaków

Właśnie startuje największy projekt genetyczny w historii Polski. Zrealizuje go konsorcjum złożone z Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN, Politechniki Poznańskiej i spółki Centrum Badań DNA. Powstanie genomowa mapa Polski.
    Badanie obejmuje analizę całego genomu (WGS – Whole Genome Sequencing) metodą sekwencjonowania następnej generacji (NGS). Na wynik oczekuje się 13 tygodni. Liczba analizowanych genów obejmuje badanie całogenomowe. Materiał do badań to krew pełna lub wymaz z policzka. Koszt takiego badania indywidualnego to 6500 zł‼

https://przodek.pl/wiadomosci/polski-genom-projekt-przebadania-dna-5-tysiecy-reprezentatywnych-polakow

W grudniu 2018 r. rozpocznie się rekrutacja do opracowania tzw. genomowej mapy Polski, w ramach której przebadany ma być genom 5 tys.

Polaków - zapowiedział we wtorek na spotkaniu z dziennikarzami w Warszawie prezes Centrum Badań DNA Jacek Wojciechowicz.

https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C31658%2Cpowstanie-genomowa-mapa-polski-rekrutacja-w-grudniu.html

• Więcej na ten temat pisze o tym w wątku⬇️:
      "21 państw tworzy bazę genetyczną🧬 o zasięgu europejskim na krótko przed wybuchem pandemiościemy.Zbieg okoliczności ?"

https://ziomalum.pl/topic/1073/21-państw-tworzy-bazę-genetyczną-o-zasięgu-europejskim-na-krótko-przed-wybuchem-pandemiościemy-zbieg-okoliczności

• Powróćcie do wypowiedzi Jezusa o poczętych z węża (DNA) i z Ducha.
    Jezus podzielił rzeczywistość ludzką na dwie grupy.
    Mało tego mówiąc, że "nie ma w was DuchaOjca" stwierdził, że DuchOjca to pewien komponent, w który można być wyposażonym, lub nie być...
    Ja tę społeczność pozbawioną komponentu DuchaOjca nazywam Botami lub zwierzętami ludzkimi.
    Czy w DNA może być odzwierciedlenie tego podziału?

• @Metanoia jak to jest, że ludzie wierza w Boga,a nie namacalne fakty, badania naukowe, logiczne myślenie, intuicje, a opowiaski masowych mediów?

czyży to był ich nowy Bożek?

• "Wszyscy jesteśmy potencjalnie „pozytywni ” - Luys Coleto."

Domniemana sekwencja genetyczna Sars-Cov-2, którą wykryłaby PCR, jest częścią chromosomu numer 8, który mają wszyscy ludzie. Ergo, Wszyscy jesteśmy potencjalnie „pozytywni ”.

Testy PCR nie mają najmniejszego sensu jako wiarygodne narzędzie diagnostyczne do określenia choroby zakaźnej wywoływanej przez nowego koronawirusa‼

Ten oszukańczy test diagnostyczny pozwala zlokalizować i wzmocnić fragment materiału genetycznego patogenu lub mikroorganizmu, który w przypadku domniemanego nowego koronawirusa byłby cząsteczką RNA.

Techniki PCR nie można uznać za specyficzną. Wykrywa, ona powtórzmy raz jeszcze, bardzo zróżnicowany materiał genetyczny, a nie w szczególny sposób wiremię.

Wszystko to począwszy od założenia istnienia Sars-Cov-2. Jeśli to nie istnieje, PCR staje się absurdalne. Niezbyt wiarygodne? Nierzetelne, nie. Absurd w terminis: niczego nie trzeba wykrywać.

To kolosalne i wielkie oszustwo: wirus nigdy nie został wyizolowany

Sekwencja genetyczna koronawirusa, którą rzekomo wykryje test PCR, jest w rzeczywistości osadzona w chromosomie numer 8 dowolnego członka gatunku sapiens sapiens, więc wszyscy możemy oczywiście uzyskać wynik pozytywny. Fascynujący świat genomiki. Chromosom 8. Jedna z 23 par chromosomów, z około 145 milionami zasad, co odpowiada około 5% całkowitego DNA komórki. Szacuje się, że ten chromosom zawiera od 700 do 1000 genów. Aby fałszywie włączyć chromosomy do przypuszczalnych sekwencji genetycznych wirusa? Przy współczesnych technikach najprostsza rzecz na świecie.

Jak już wam wyjaśniałem przy wielu okazjach, cały straszliwy obecny horror pochodzi z błędnego badania:

• 🔬"A Novel Coronavirus from Patients with Pneumonia in China, 2019."
      To tam stwierdzono - tak się mówi - po wyizolowaniu nowego koronawirusa, który powoduje „dziwne zapalenie płuc”. To badanie nigdy nie wykazało, że jakikolwiek wirus został wyizolowany‼

Kolejna sekwencja genetyczna, rozprzestrzeniona po całym świecie, jest oszustwem i symulakrem planetarnym. Na przykład ta fałszywa sekwencja genetyczna mogłaby przypadkowo interpolować do chromosomu numer 8. Albo robić cokolwiek, co wyszło z wierzchołka tuberozy. Jeszcze jeden wycinek otaczającego nas kapitału.

Artykuł w j.hiszpańskim:
    https://elcorreodeespana.com/salud/413950720/Todos-somos-potenciales-positivos-Por-Luys-Coleto.html

@baku pozwoliłam sobie przetłumaczyć podany przez ciebie ten hiszpański artykuł gazety "el correo de espana"😅.

• Ok. To ja mam pytanie. Napisalem w komentarzu pod filmem palmy (moze mnie nie zwyzywa bo ostatnio jedzie po wszystkich co z boku zle wyglada) ale napisze jeszcze tu.
    Skoro wirusy nie istnieja to czym wytlumaczyc to ze powiedzmy 80% ludzi majacych kontakt z osoba "zarazona" do tego nie spokrewnionych ze soba a widzacych sie tylko w pracy mialo identyczne "objawy" czyli w przypadku covid utrata smaku i zapachu u 100% zakazonych oraz u wiekszosci dusznosci i ucisk w klatce bla bla.
    Zatem jak nie ma wirusow to CO SPOWODOWALO TE OBJAWY? Pisze tu tez o sobie bo tez tego doswiadczylem 🙂

P.s
    Ktos mi odpisal pod filmem ze moze to "bakterie"....

• @adrian1111 to co opisujesz to zespół objawów które można przypisać rożnym chorobom.Tak się złożyło,że przypisali je covidowi. Ja jak mam anginę czy grypę bądź jestem przeziębiona i osłabiona to mogę mam podobne objawy.

To samo zrobili z HIV przypisali typ objawów który im pasował i zaobserwowali u paru pacjentów ze szczególnym stylem
    życia tej chorobie. To samo próbują zrobić teraz z covidem. W rezultacie w przypadku np.HIV człek umiera z powodu koktajli jakie mu się serwuje lecząc niby ta chorobę,a nie na HIV.

Co do covida to przecież od początku ludziom wmówili jakie są objawy. Myśle,ze podświadomość odegrała tu tez duża role.Człowiek zdaje się zawsze być bardziej schorowany,a raczej utwierdzony w przekonaniu że coś mu dolega, jak ktoś to coś w tym wypadku chorobę u niego stwierdzi.

• Z HIV ciekawy temat, kiedyś czytałem o tym, co to za wałek. Można by kiedyś tu temat rozwinąć w osobnym wątku.

• @baku

Z HIV ciekawy temat, kiedyś czytałem o tym, co to za wałek. Można by kiedyś tu temat rozwinąć w osobnym wątku.

HIV to ostatnio często używany argument i często wykorzystywana prowokacja do podważania choroby bezobjawowej.Spróbuj powiedzieć lub napisać, że nie wierzysz albo że nie ma tego wirusa to z automatu lądujesz z plakietką płaskoziemca.

• Patroni

Kurcze po poczatkowym entuzjazmie dopadły mnie mysli dlaczego to dopiero teraz wyszło. Testy sie nie zmieniły od początku pandemi. To dlaczego dopiero teraz to wychodzi? Jak juz jestesmy w punkcie bez powrotu (ekonomicznie i wogole)

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii