Zabawa internetowa+konkurs • Cześć Ziomale!
  W ramach wyluzowania zapraszam do następującej zabawy wszystkich chętnych.
  Jest to rodzaj gry strategicznej z wątkiem edukacyjnym.
  Celem gry jest zaszczepienie jakiejś myśli, wizji oraz zdobycie plusów(raczej minusów ale proszę się nie zrażać bo jak wiadomo dwa minusy to plus 😉 ).
  Wszelkie własne inicjatywy mile widziane.

  Zasady gry:

  • wchodzimy na jakiś popularny portal
  • wybieramy artykuł
  • dodajemy krótki komentarz mający dać do myślenia
  • wpisujemy w tym wątku info o tym

  Np:
  Temat:Powrót do szkoły. Kary za zatrzymanie dziecka w domu. Ogromne kwoty https://www.o2.pl/informacje/kary-za-niepuszczenie-dziecka-do-szkoly-ogromne-kwoty-6546551281318592a
  Ludzie lamentują,np:
  "Sky....sto i egoizm, a także brak logiki i trzezwego myślenia. Czy ktoś bierze w tym rządzie pod uwagę fakt, iż dzieci mieszkają z dziadkami czy często chorymi rodzicami? Ile jest przypadków, że któryś rodzic czy członek rodziny walczy z nowotworem, ma obniżoną odporność, ale jest na dobrej drodze...I co przyjdzie dziecko że szkoły z bezobjawowym covidem. Sprzeda w domu i dziękuję..."
  więc odpowiadam:
  Dokładnie. Powinno się wszystkie dzieci, bez wyjątku na czas roku szkolnego pozabierać z domów i pozamykać w internatach!

  Oczywiście każdy pisze w sposób, w jaki ma ochotę, mogą to być krótkie teksty "zaczepne" albo długie przepełnione wiedzą z linkami , cytatami, itd.

  UWAGA KONKURS
  Przy okazji ogłaszam konkurs na znak rozpoznawczy żeby było nam raźniej w czeluściach internetu. Może to być jakiś ciąg znaków, słowo czy coś innego , co w ramach gry dodawalibyśmy do swoich komentarzy żeby rozpoznać tekst innego Ziomala, gdy przypadkiem na zewnątrz się z nim zetkniemy 🙂
  Nagrodą będzie uznanie i poczucie dumy osoby, która konkurs wygra. • @eshe już od dawna się w to bawię, podpisując się "Wolny człowiek" • FB promujące uczucia zwierząt niedomowych(wstawione wideo)-przytulanie przez m.in kaczki, kury, krowy:

  "Cudowne😍😍😍Polecam wziąć czasami lupę. Serio. Nieraz komar leciał do mnie z radosnym uściskiem, z rozłożonymi łapkami, jakby się uśmiechając i pare pcheł od psa podobnie. Ja ich nie rozpoznałam ale one mnie najwidoczniej tak ❤"


 • Patroni

  @eshe Świetne! Proponuję jakąś emotkę sobie znaleźć, może być nawet jakaś popularna, może uśmieszek jakiś, i po prostu dać kod zapisu owych emotek np:

  ✌🙃✌ • @Palma potrafię sobie znaleźć emotkę 😉 .
  To miała być zabawa integracyjno-szturmująca, w której tłum ziomali atakuje internet ale widać nie ten czas, nie te nastroje, tłumu brak...
  Aleee przyjmuję Twoją propozycję jako pierwsze zgłoszenie konkursowe 🙂


Log in to reply
 

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii