TEST PCR | WIRUSY | C_O_V_I_D_19

• @Andy-Choinski niemieccy adwokaci pod dowództwem Dr. Reiner Fuellmich planują skarżyć te testy PCR w USA.Nie jestem prawnikiem i nie znam się na tego typu sprawach ale myślę, że to się będzie ciagnąć.

Mają zamiar to zrobić w formie pozwu zbiorowego tzw. "Class action".

Dr. Reiner Fuellmich to znany adwokat dzialjacy nie tylko w Niemczech ale również w USA jak i Japonii. Zajmował się m. in. sprawami VW,Deutsche Bank i sztucznych implantów.Żyje i pracuje częściowo w Niemczech jak i USA. Połowę życia wychował się w USA, tam uczęszczał do szkoły Farmington Hills w Michigan.Studiował prawo m. in. na uniwersytecie w Los Angeles.

Jego specjalizacje to:

• Prawo bankowe i giełdowe,
    • Międzynarodowe prawo prywatne,
    • Prawo medyczne,

Poniżej masz jego biografie:
    https://www.fuellmich.com/dr-reiner-fuellmich/

Moje pytanie brzmi jak ty to widzisz?I co myślisz na ten temat?Jak długo trwają tego typu sprawy w USA?

• @Andy-Choinski juz od dawna w Niemczech mówimy o tym,że nie zostały spełnione postulaty Kocha.

WHO test Drosten-a zatwierdziło jako środek do wykrywania wirusa jeszcze przed publikacją jakichkolwiek badań z Chin-patrz data w artykule poniżej‼

https://www.medica.de/de/News/Archiv/Diagnostika_erster_Test_für_neuartiges_Coronavirus_entwickelt

3A69EA9F-F320-496D-96E8-56D24858096C

Sam test zaś powstał na bazie badań wirusa SARS-CoV z 2003 r.Wirus COVID-19 nigdy nie został wyizolowany.Test wykonano na podstawie komputerowego modelu wirusa SARS-CoV z 2003 r.

Co do HIV zgadzam sie z tobą w 100%, to samo próbują nam teraz sprzedać.Oby ta sprawa ze świrusem sie wyjaśniła jak najszybciej.

Mega robota idziesz łeb w łeb z Niemcami.Samuel zrobił dzisiaj podobny material o testach😉.

• @Andy-Choinski Witaj Adrzeju, na wstępie dzięki ci za wszystkie filmy które wrzucasz na yt, a druga sprawa, to argument jutubera pod mikroskopem który twierdzi że z tym starterem to nie jest tak jak się mówi, tylko że jest to druga część kodu rna, nie szukana ale doczepiana do wyszukiwanej, jeśli dobrze to opisuję. Poniżej film z argumentem:

• @wiegul to może ten pan nam przedstawi badania naukowe z których wynika,że wirus został wyizolowany?Z tego co wiem to nigdzie na świecie się tego cudu nie udało dokonać?!
    Pytanie czego w takim razie tak na prawdę szuka w tym swoim laboratorium?

Sorry ale nie trawie typa i po 5 min. odpuściłam.

Zaczynają o tym mówić nie tylko lekarze,ale i politycy z medycznym wykształceniem w np. w Austrii.

• @anka Też go nie trawię, ale ciekawi mnie zasadność jego twierdzenia.

• Patroni

@wiegul ja nie kumam tego, ze przecież nawet jeśli jest tam jakaś zwrotna zawrotna sprzeczna czy jak ona się zwie sekwencja to przecież no.... pasuje do ludzkiego fragmentu dna. Czyli jest identyczna jak ludzkie dna.

Bo dna to kod który ma określony zapis i jest właśnie taki dwustronny.

Wiec nawet jak to co mówi majkroskop jest prawda (a nie jest bo ten cielak nie wziął pod uwagę ze Kaufman mówił o instytucie pasteura i tam jest niby inaczej), to dalej jest to fragment ludzkiego dna.

• Patroni

Powinnismy o te testy zapytac programistow;D bo to przeciez jest kodowanie te cale.dna. A programistom nie.groza za to konsekwencje jak lekarzom

• Patroni

@Cynamon Andy Choiński zrobił fenomenalną odpowiedź.

Majkroskop po prostu wyrecytował regułki zamiast zbadać sprawę dokladnie.

• @Palma napisał w TEST PCR | WIRUSY | C_O_V_I_D_19:

@wiegul ja nie kumam tego, ze przecież nawet jeśli jest tam jakaś zwrotna zawrotna sprzeczna czy jak ona się zwie sekwencja to przecież no.... pasuje do ludzkiego fragmentu dna. Czyli jest identyczna jak ludzkie dna.

Bo dna to kod który ma określony zapis i jest właśnie taki dwustronny.

Wiec nawet jak to co mówi majkroskop jest prawda (a nie jest bo ten cielak nie wziął pod uwagę ze Kaufman mówił o instytucie pasteura i tam jest niby inaczej), to dalej jest to fragment ludzkiego dna.

Z tego co widzę i pomimo tego że jestem laikiem, to opiszę jak umiem:
    w genetyce jest zasada komplementarności, czyli Cytozyna z Guaniną i Adenina z Tyminą i tu jest dla mnie zagwozdka, bo tak jest w DNA. W RNA Adenina łączy się z Uracylem. Czemu test od kwasu RNA ma starter od DNA? Mówię o tym co dał mikroskop. U niego jest CTTTC... a w RNA występuje Uracyl czyli by było CUUUC... jeśli dobrze myślę. Tu specem jest Andy i na niego się zdaję. Nawet jeśli to jest wsteczny marker, czemu on jest DNA, a nie RNA?

A co do zwrotności, to jeśli dobrze rozumiem, to ten marker jest łączony z poszukiwanymi sekwencjami, a sam wirus koronawirus jest jednoniciowy.

• https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7330846/table/T2/?report=objectonly
    Tu jest lista tych markerów
    Pytanie moje jest proste, skoro koronawirus jest wirusem RNA, czemu markery zawierają Tyminę? Tymina nie występuje w RNA tylko w DNA

• Patroni

@wiegul w takim razie czego szukamy tym testem😂

• @Cynamon on nas tylko podpuszcza 😉czy się skapniemy.

• @wiegul

Tymina nie występuje w RNA tylko w DNA

good job Sherlock-u👍.

• Patroni

@Cynamon napisał w TEST PCR | WIRUSY | C_O_V_I_D_19:

@wiegul w takim razie czego szukamy tym testem😂

Oboszczeń szukamy stary XD

• @Palma ale ja całkiem serio piszę że to są fragmenty kodu dna a nie rna, a koronawirusy są rna

• Patroni

@wiegul No ja tez serio pytam bo przeciez szukamy konkretnej sekwencji DNA. Ciekawe co jest pod tym kodem

• @Cynamon no właśnie nie dna, tylko rna, to jest zupełnie inny kod genetyczny, jeśli startery zawierają tyninę to nie jest to rna a dna, testy pcr nie mogą szukać koronawirusa bo on jest złożony tylko z rna w którym nie ma tyniny.

• Patroni

@wiegul rozumiem dlatego pytam o dna;D

Mikroskop keeps going

• @Cynamon głupoty plecie,te testy nie zostały zwalidowane.Test Drostena został jeszcze przed publikacja badań z Chin zatwierdzony przez WHO.Tlumaczy się jak połamany. Bo w ulotce napisali, jak mu napiszą domieszaj własnej śliny bo wyjdzie lepszy wynik to się założę,że to ten głąb uczyni.
    To jego job a teraz lepszy niż przed pandemia w gównach i moczu nie musi się babrać wiec mu z tym stanem dobrze.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii